Reklama

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Reklama

Příspěvekod Plačková Kamila » Ne Črc 18, 2010 23:05

Ahojte xD poslední tejdny mě dostává reklama na xxxLutz xD sem z ni fakt na nervy xD ale nahodou sem na netu našla německou verzi tak si myslim že mužem bvejt ješt rádi že máme co máme xD koukněte sami :D obě stojí za to xD

http://www.youtube.com/watch?v=bp_qxw11vT8

http://www.youtube.com/watch?v=A2uTQwob ... re=related

Disable adblock

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Ne Črc 18, 2010 23:38

jj, ta reklama mě uplně nervuje:D ale chudaci němci toto...na facebooku je skupina proti té reklamě :D

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Črc 19, 2010 7:33

To je dost dobře udělaná reklama a reklamní agentura si může gratulovat. Je jedno, jestli se reklama líbí, nebo jí lidé nenávidí. Dobrá reklama je taková, která upoutá a všichni okamžitě vědí, se kterou značkou je spojena.

Já jsem z té reklamy byla hotová jen prvních několik dní, teď jí úspěšně ignoruju. Ale nejhorší je ta zrzka, ta zpívá tak falešně, že kdybych se já takhle předvedla v televizi, zalezla bych do jeskyně a nevylezla bych příštích několik let, aby si na mě lidi neukazovali.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Črc 19, 2010 9:40

souhlasím s terezkou, je to dobrý reklamní tah :-) Si vemte kolik lidi si o té reklamě povída :-) Jinak, když vás ta reklama štve, tak stačí jen přepnout na jiný program :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
lulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: Stř Pro 03, 2008 21:21
Místo/Bydliště: Kraslice-Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lulka » Po Črc 19, 2010 9:53

A naši děti už mi jí taky zpívají :lol: :lol: :lol: :lol: ,hlavně dvouletá Andulka ](*,) ](*,)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Črc 19, 2010 10:20

To je nejhorší, je to chytlavé, děti to pak papouškují doma a už se toho nezbavíte :lol: . Naštěstí je to pro mě natolik z ruky, že se tam nepůjdu ani podívat, ale mít to blíž, určitě tam nakouknu. Ne kvůli reklamě, ale proto, že cokoliv je lepší než Ikea :).

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Črc 19, 2010 10:25

A co mě ještě drtí, tak to je série nic neříkajících reklam na Lidl.
Žádný zboží, žádný akce, jen nějací lidé, holka na bruslích, tulák v autobuse s ženskýma v lidových krojích. Hudba úchylná, to už je fakt lepší XXXLutz ta ta ta ta :-D. Nehledě na to, že mi Lidl jako obchod nevyhobuje, neseženu tam nivu a podobné nezbytné potraviny českých značek, asi rok jsem tam byla nucená nakupovat a nakonec ho zavřeli v den spuštění této reklamní kampaně, tak jsme ještě naštvaný navíc kvůli tomu, že už vůbec nemáme kam chodit nakupovat potraviny.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Po Črc 19, 2010 11:04

reklamu na XXXLutz jsem viděla jednou - myslela jsem, že to je nějaký vtip... :roll: je mi této reklamy trapně a zajímalo by mě, za kolik ty lidi ukecali, aby v takovéhle trapárně účinkovali - ale aspoň se o tom mluví, to je (chtěný) fakt
když se mi vyjímečně "podaří" na tuhle reklamu natrefit znovu, hned přepínám nebo aspoň vypínám zvuk :?

jinak Lidl mám celkem ráda, mají tam výborné mléčné výrobky a sýry (nivu nemusím, ta mi nechybí) a skvělou, nepřesolenou!!! bryndzu :) te´d nám Lidl staví v Bystrci, už se těším, až do něj nebudu muset zajíždět přes půl města

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Črc 19, 2010 11:04

Tak to je dobrý,už mě ta naše reklama tak neštve :D
Hlavně ať nevymyslí něco takového :D :D

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Črc 19, 2010 11:21

Lidl je dobrý jako doplněk normálního sortimentu, ale být odkázaná pouze na Lidl je strašný. Jinak je potřeba někde splašit auto a nakoupit na celý týden, ale tento způsob nákupu nemám ráda. Nesnáším nakupování! :evil:

Když jsem zhlédla ty rakouské reklamy, tak si říkám, co nás čeká příště. Tyto spoty jsou pro příležitost otevření, co teprv, až budou propagovat nějaké akce :lol: .

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Črc 19, 2010 11:36

Tak to se pak máme na co těšit :D
Některé reklamy jsou opravdu na hlavu,občas si říkám kdo tohle mohl vymyslet. :(

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Ne Črc 25, 2010 21:39

tý jo, jsem z jiné planety, to je fakt reklama? Asi jo jinak byste to sem nepsali... Ještě, že jsem neměla pár dní možnost se dívat na televizi

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Zář 19, 2010 12:56

Další reklama, co mě zvedá ze židle, tak to je teď ta masivní kampaň České pojišťovny na povinné ručení. Tak dementní reklamu/y jsem dlouho neviděla. Kdybych chtěla změnit pojišťovnu a náhodou uvažovala nad ČP, jako že jsem před 2 měsíci vybírala pojišťovnu pro povinné ručení, tak na základě téhle stupidity bych ČP nezvolila.

(Ostatně díky bohu, neb kroupy mi způsobily na autě totální škodu a konkurenční pojišťovna mi v rámci živelního pojištění v ceně vyplatila úplně celou částku)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”