ROZEZNÁM JE???:O

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Zolty

ROZEZNÁM JE???:O

Příspěvekod Zolty » Út Říj 04, 2005 21:48

... juchůůů, jsem na docela dobré cestě, abych měla k Sašovi samičku, ale bude to také standartka... jako je Saša.. ale to se chci zeptat: když jsou oba standart, budu je moct rozeznat?. mám k Sašovi takové docela silné pouto a asi bych nepřekousla, kdybych si je potom pletla.. neviděla jsem ještě dvě u sebe, tak se chci zeptat, jestli je možný,že budu mít činči světlejší a tmavší barvy, nebo se mi může stát, že je fakt nebude lehké je rozeznat?..=-O

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 04, 2005 21:57

jasom si nasla tu svoju v 40 inych cincilach rovnakej farby.sama mam v klietke cincily rovnakej farby a je velmi jednoduche ich rozoznat.

Zolty

Příspěvekod Zolty » Út Říj 04, 2005 22:02

no a čim je teda rozeznáš? :shock:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Říj 04, 2005 22:08

Každá činčilka má svůj typický výraz tváře a stavbu těla, odstín kožíšku nebo nějaké poznávací znamení, jako vykouslé ouško, tmavý flíček na kožíšku... Poznáš je, neboj :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 04, 2005 22:21

Iva napsal:Každá činčilka má svůj typický výraz tváře a stavbu těla, odstín kožíšku nebo nějaké poznávací znamení, jako vykouslé ouško, tmavý flíček na kožíšku... Poznáš je, neboj :lol:


presne tak :D

Zolty

Příspěvekod Zolty » Út Říj 04, 2005 22:44

díky moc.. :wink:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Stř Říj 05, 2005 15:34

Liliana napsal:Jo jo, vykouslý ouško... Myšule má taky 2 vroubky na oušku, ale někdo tu psal, že jedna jeho činča měla vykouslý ouško a když k ní dal druhou a začaly se kamarádit, tak jí to ouško vykousla taky, aby se co nejvíc podobaly :D Nepíš na pozlobení páníčků :lol: :wink:

¨za tu bodu, co Sašu mám jsem zjistila, že zrovna tohle je nejvíc baví - zlobit.. :lol: :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Stř Říj 05, 2005 20:10

Liliana napsal:To teda jo!!! :lol: :lol:

holt to chce mít pevný nervy, ale když se kouknu do těch očíček a nahrbená záda když činča sedí, musim se nad jeho zlobením jenom usmát a podrbat ho.. no, k tomu ještě: furt se mi nák tak nepodařilo najít místo, při kterym by byl Saša v "extázi" jak tady všichni řikaj :( .. a to jsem mu drbala postupně už celou hlavu :)

Zolty

Příspěvekod Zolty » Čt Říj 06, 2005 15:56

Liliana napsal:Však neboj, jednoho krásnýho dne k němu přídeš a budeš ho moct drbat úplně všude a jemu se to bude stráááášně líbit :D

takže se jim to líbí až dýl, jako v pozdějšim věku?.. Saša je puberťák :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Čt Říj 06, 2005 17:47

jo takže budu jeho taková "bokovka"??? :lol: :lol: :lol: .. no tak to se těšim.. :D

K.a.r.l.i.cz.e.k.

Příspěvekod K.a.r.l.i.cz.e.k. » Stř Říj 19, 2005 8:34

Každá činčilka je jiná, i když budou mít stejnou barvu :lol: . Poznají se výrazem, chováním.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Říj 19, 2005 10:16

Naše mimča, jsou obě standard - ale rozeznám je velmi dobře - Rozárka má bílé bříško, kdežto Cipajs šedivý. Taky je samička větší (o celých 30g !!!). Bohužel, teď už to může být jedno - Cipíska jsem dneska dala do rukou novým majitelům... :cry: :) pořád myslím na to, jak se mu bude stýskat, mně se tedy stýská.... :(

Zolty

Příspěvekod Zolty » Stř Říj 19, 2005 22:41

camilla napsal:Naše mimča, jsou obě standard - ale rozeznám je velmi dobře - Rozárka má bílé bříško, kdežto Cipajs šedivý. Taky je samička větší (o celých 30g !!!). Bohužel, teď už to může být jedno - Cipíska jsem dneska dala do rukou novým majitelům... :cry: :) pořád myslím na to, jak se mu bude stýskat, mně se tedy stýská.... :(

stýskat se mu bude, ale jestli jsi rodinu znala, tak tě může hřát pocit že se má hezky :wink:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Říj 20, 2005 7:07

camilla napsal:Naše mimča, jsou obě standard - ale rozeznám je velmi dobře - Rozárka má bílé bříško, kdežto Cipajs šedivý.(


ak je cely sedivy tak to neni standard.musi mat biele brusko.aspon trochu. :D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Říj 20, 2005 7:47

Alice napsal:
camilla napsal:Naše mimča, jsou obě standard - ale rozeznám je velmi dobře - Rozárka má bílé bříško, kdežto Cipajs šedivý.(


ak je cely sedivy tak to neni standard.musi mat biele brusko.aspon trochu. :D


měl jen malou bílou náprsenku pod krkem...
takže co je to za činču, když je úplně šedá? Taková informace se ke mně ještě nedostala... :?:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Říj 20, 2005 17:17

mala naprsenka staci, bude casom vacsia.To je standard.Uplne sedy bez bieleho bruska je hetero ebony alebo light ebony.Pozri si moje obrazky, Eric je hetero ebony.Sivy ako tmavy standard ale so sivym bruskom. :D

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » So Říj 22, 2005 13:54

:shock: Týbláho,pořád se dozvídám něco nového a velmi zajímavého,víte,že je to tady jako pokladnice vědomostí :P :wink:
Takže bílé bříško mám,vykousaná ouška také,jedno menší dokonce,tisíc ksichtíků mám taky,já myslím,že bych se určitě mezi ostatníma poznala a když né tak se kousnu do ocásku a hned vím,která jsem,že jsem to já Burýska :lol: :lol: :lol: :lol:

PS:s tím drbáním,to chce hlavně nechtíkama pořádně na kůžičku,předtím si opláchni studenou vodou ruce a pečlivě otři,když máš prstíky chladnější je to pro ně přitažlivější :oops: :lol: :lol: :lol: obzvláště,kde jsou kostičky,to se můžou zbláznit,alespoň já jsem takový drbací a udrbaný (ukecaný)typ :wink: :lol: :P :lol:
Burýska :P

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”