Fotogalerie

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Honzík a Darina

Fotogalerie

Příspěvekod Honzík a Darina » Út Srp 03, 2004 15:17

Kdy zas bude fungovat fotogalerie?Díky

Disable adblock

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Srp 03, 2004 17:33

fotogalerie by mohla fungovat hned, ale spis je problem, ze by se musely vsechny fotky, co tam byly opet nahrat(do databaze)

pokusim se dnes fotogalerii nainstalovat a pridat tam svoje fotky. Jakmile bude pripravena, vsechny, co tam meli vystaveny cincilky obeslu a poslu jim email s jejich fatkami(co meli ve fotogalerii) oni je tam nahraji a je to. :wink: Dejte mi cas

Host

fotogalerie

Příspěvekod Host » Po Srp 16, 2004 10:02

Ahoj,
je dobře, �e u� fotogaleri funguje,a je dobře, �e jsou tyto stránky.
Mám jenom dotaz na přihlá�ení do fotogaleri, tam je jiné heslo ne� v diskuzi? Nemám zatím digi fotoaparát, ale mohla bych zkusit naskenovat nějaké fotografie na�ich činčilek.Ale zatím se mi nedařilo se do fotogalerie přihlásit.
Poraď mi prosím.
Ahoj Jarka

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Srp 16, 2004 11:26

Pro mě to poprvé bylo také docela slo�ité, pak mi to Va�ek vysvětlil. člověk se tam musí zaregistrovat zvlá�� a zalo�it svou vlastní galerii.

Disable adblock

Hanka

Problém...

Příspěvekod Hanka » Po Srp 16, 2004 14:25

Va�ku prosím tě, mám problém. Zdá se, �e jsem se úspě�ně zaregistrovala do fotogalerie, jen jsem se asi při té rychlosti přepsala a napsala jsem �patně jméno. Při přihlá�ení jsem se dovnitř nedostala, tudí� co mě první napadlo, �e mám �patné heslo. Pokou�ela jsem se i o zaslání hesla na mail, ale prý u�ivatel Hanka neexistuje. Mohl bys mi jako admin. nějak pomoct? Třeba napsat, pod jakým jménem tam jsem, nebo tuto registraci smazat, abych se mohla zaregistrovat znovu??? Díky za pomoc. Hanka

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Srp 16, 2004 14:28

Také jsem měla problém, nepři�lo mi potvrzení na email, tak jsem se zaregistrovala znovu s jiným jménem. Fotky mám pod jménem Tereza, ale a� dnes mi při�lo i potvrzení na Terezka. Nechci tam být dvakrát, tak�e by bylo lep�í u�ivatele Terezka smazat, pokud to jde. Zatím jsem tu registraci nepotvrdila. Dík!

Hanka

Příspěvekod Hanka » Po Srp 16, 2004 15:01

A je�tě jeden problém-ne�el mi zadat mail hani+++@email.cz, tak jsem musela napsat jiný (alya.trojtl@tiscali.cz)-ten předchozí prý nebyl platný, přitom normálně existuje... Ne�el ani do diskuze ani do Fotogalerie, v diskuzi jsem ho změnila a� v nastavení.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Po Srp 16, 2004 20:01

hanko, po zaregistrovani je si potreba vybrat emailovou schranku mailu, ktery jsi pri registraci zadala a ucet aktivovat. potom se prihlasis s jmenem a heslem, ktery sis zvolila(dojde ti taky emailem v tom potvrzeni).
ten email ti to nesezralo, protoze to ma v sobe ty +ka.
smazu uzivatele terezka, .. mam smazat i hanku? pristup k heslum uzivatelů samozrejme nemam a ani ho nechci, protoze by to bylo v rozporu s právy uzivatelů. Nemuzu si zjistovat cizi hesla, ktere muze mit uzivatel pouzite vickrat.

jo a .. samozrejme, jestli jsem to jeste nerekl, fotogalerie neni propojena s diskuzí, takze se tam kazdy musi zaregistrovat znovu

Hanka

Příspěvekod Hanka » Út Srp 17, 2004 10:39

Děkuju za pomoc, dneska si zajdu na ten druhý mail, vyberu schránku a zkusím se je�tě jednou přihlásit. Kdyby byly dal�í problémy, ozvu se! Hanka

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Srp 18, 2004 14:50

Ahoj lidičky!
Dík, �e přispíváte do fotogalerie, v�ichni máte moc krásné mazlíky!
Jo, mimochodem, u� jsem to tu párkrát viděla, hrozně se mi líbí něčí výraz "činč", to se v�dycky pousměju! :lol:

A dík tobě, Va�ku! Udělal jsi nám to tu super, je to prostě bomba, tyhle stránky. :wink:

Lucka

Příspěvekod Lucka » Čt Srp 19, 2004 9:48

jo jo jo, i já musím poděkovat za tyhle stránky, je to tu fakt super....moc za ty stránky dííííííík :-)

a jinak ten výraz činča se mi taky moc líbí :-)))))

Darina

Příspěvekod Darina » Čt Srp 19, 2004 12:37

Zaregistrovala jsem se do fotogalerie, u� je to pár dnů a na mail mi pořád nic nepři�lo,tak se nemů�u přihlásit.To trvá tak dlouho?Nebo se někde stala chyba?Kdy� to ne�lo zaregistrovala jsem se znova pod jinym jménem s jinym emailem a taky nic.Dík

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Srp 19, 2004 12:42

To je divný! na první jméno mi potvrzení registrace mailem při�lo a� druhý den. Nechtěla jsem čekat a zaregistrovala jsem se na jiné jméno, napsala druhý email a při�lo mi to obratem hned.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Čt Srp 19, 2004 15:02

jo jo jo, i já musím poděkovat za tyhle stránky, je to tu fakt super....moc za ty stránky dííííííík
neni zac - bavi me to.

Darina napsal:Zaregistrovala jsem se do fotogalerie, u� je to pár dnů a na mail mi pořád nic nepři�lo,tak se nemů�u přihlásit.To trvá tak dlouho?Nebo se někde stala chyba?Kdy� to ne�lo zaregistrovala jsem se znova pod jinym jménem s jinym emailem a taky nic.Dík


smazu obe tve registrace a zkus se zaregistrovat znovu. pokud ti i tak nedojde nic na email, ktery jsi pri registraci zadala, aktivuji ti to sam a ty se pak muzes dal ridit pokyny v navodu, ktery je v kategorii Informace tady na foru. pokud se ti tedy ta aktivace nepodari, napis mi SZ tady z fora nebo na email.

Darina a Honza

Příspěvekod Darina a Honza » Pá Srp 20, 2004 16:54

Ahoj,asi si je�tě ty na�e registrace nesmazal,co?pořád to nejde.Tak to prosím Tě kdy�tak sma� a dej vědět a� to bude.Dík

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Srp 20, 2004 18:01

smazano

Honzík a Darina

Příspěvekod Honzík a Darina » Po Srp 23, 2004 11:42

Děkuju

LídaK

Příspěvekod LídaK » Ne Srp 29, 2004 8:54

ahoj Va�ku,
obrázky těch černých tváří ve fotogalerii nejdou vyměnit, nebo jen �patně hledám? díky
Lída

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Ne Srp 29, 2004 11:36

ahoj Lido,
obrazky tech cernych tvari se opravdu nedaji vymenit.
je to trochu nedoresena vec.

LídaK

Příspěvekod LídaK » Ne Srp 29, 2004 12:07

:-) to neva

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”