změněné chování

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

změněné chování

Příspěvekod Jitka Řeháková » Pá Ún 17, 2012 15:08

Když jsme byli v Praze na korekci zubů, nechala jsem Amy vyšetřit jestli není březí. Mám totiž stálé pochybnosti. Žoliho začala dost razantně odhánět, nikdy si sice nic moc nenechala líbit, ale teď i vyštěkávala a hrozila výpadem. Vůbec je línější a sežere na co přijde. Žoli je chudátko z ní nešťastný, nakuňká se a není mu to nic platné. Projevuje se ibřezost i takovým razantním odmítáním. Mám ji dva roky a zatím se takhle potvora jedna nechovala.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Ún 17, 2012 15:12

Pokud má činčilka problémy se zuby, tak bych ji u samečka rozhodně nenechavala. Těhotenství ji ubere hodně sily a hlavně minerálu, které dá do mladých. Takže bych doporučila samečka vykastrovat a nebo samičce pořídit kamarádku ;-)
Těhotná být může a nemusí. Někdy samičky bývají ostřejší, ale to jen zřídka. Může ho taky odhánět před aktem. Takže těžko říct. Určitě by bylo dobré samečka oddělit a samičku nechat v klidu.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

oddělení

Příspěvekod Jitka Řeháková » Pá Ún 17, 2012 15:15

No oni u sebe od začátku nejsou, každý je v jedné kleci. Původně jsem je chtěla sestěhovat, ale tak přišly ty problémy se zuby, poslední korekce byla mnohem lepší než prognoza stanovila, takže jsou každý zvlášť a jsou spolu jenom při večerním výběhu. No tak budeme taky v očekávání :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Ún 17, 2012 15:20

Nic jiného asi nezbyde :-d:-D Raději je spolu nepouštět :-))) Dejte pak vědět, jak to dopadlo :-)

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”