dotaz na posuzovaní činčil

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Mohou majitelé farmy Bobina zastávat pozici Posuzovatelů s takto negativními reakcemi chovatelů?

ano, nevidím v tom problém
6
50%
ne, příjde mi to jako problém
6
50%
 
Celkový počet hlasů: 12

Gasex24
Nový uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: Po Říj 10, 2011 6:54

dotaz na posuzovaní činčil

Příspěvekod Gasex24 » Stř Říj 19, 2011 15:59

Jsem překvapen, že ještě nedošlo ke smazaní příspěvků negativně se vyjadřujících na adresu farma Bobina, alespoň už nemám tyto zkušenosti jako jediný.
Pokud tedy mohu, rád bych se tu zeptal na podobnou otázku. Je správné, ne-li žádoucí, aby chovatel s takovými negativními reakcemi ohledně serióznosti, mohl o sobě prohlašovat, že pouze on je vyškoleným posuzovatelem kvality činčil v Čechách a jako takový se pasoval do role posuzovatele ZO ČSCH?

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Stř Říj 19, 2011 16:28

Jde o to.. Třeba Jana je taky z farmy Bobina a co jsem slyšela, tak jako posuzovatelka je dobrá. Ty špatné ohlasy na farmu Bobina jsou především dík špatné komunikaci a špatnému jednání Michala.. Aspoň takový obrázek sem si udělala.. Takže proč by Jana nemohla posuzovat? Navíc na výstavě nebejvá jen jeden posuzovatel...

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Říj 19, 2011 18:11

já souhlasím ze Žandou, problem,co se tyče obchodu a komunikace podle mě nesouvisí s posuzováním.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Stř Říj 19, 2011 18:16

Na výstavě nebude posuzovat Michal Weingart,který se nepasoval do role posuzovatele sám.Pod ČSCH působí více posuzovatelů http://www.cschdz.eu/odbornosti/kozesin ... atele.aspx

Disable adblock

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Stř Říj 19, 2011 20:44

Tak posuzovatelů v ČR je více,v tom bych problém neviděl.A asi většina je pod svazem chovatelů.Tak proč by nemohl jednatel ZO.To jak posuzuje,pokud tedy dobře,nemá nic společného s povahou či jak se chová ke zvířatům.
Spíe by mě zajímalo,jak se k tomu staví ZO činčily??????Jako k tomu,že jeden z jeho členů hrubě porošuje stanovy svazu.Evidentně je zde velký problém s kvalitou nabízenou od farmy Bobina,chováním a hlavně v přístupu k chovu.Porušení stanov by se přeci mělo řešiti ne :?:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz na posuzovaní činčil

Příspěvekod martej » Stř Říj 19, 2011 20:59

Gasex24 napsal:Jsem překvapen, že ještě nedošlo ke smazaní příspěvků negativně se vyjadřujících na adresu farma Bobina, alespoň už nemám tyto zkušenosti jako jediný.


to, že má někdo negativní zkušenosti s chovatelem, není důvod, proč bychom měly téma zamykat. Pokud je vše řešeno rozumnou cestou a v rámci pravidel fóra, tak je vše v pořádku.

Toto téma zamykám, protože téma farma bobina a Michal Weingart se řeší o téma výše.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”