problémy s očima - prosím poraďte mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

rampempurda

problémy s očima - prosím poraďte mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvekod rampempurda » Út Kvě 02, 2006 13:52

potřebuji poradit,můj činčilák má pořád mokré okolo očka a pořád ho přivírá i po týdnu léčení Opthalmo-septonexem.Dnes jsem byla u doktora a řekl mi že je oko v pořádku,ale když bude pořád to očko přivírat,tak se mám stavit.Činčilákovi jdou nahmatat kosti-je hubený tak nevím z čeho to může být.PORAĎTE MI PROSÍM!!!!!!

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Kvě 02, 2006 14:32

Jestli je činčiláček hubený, mohl by problém o očičkem souviset s problémem se stoličkami. Doporučovala bych naštívit zkušeného veterináře (nejlépe mnohokrát zmiňovanou kliniku v Brně) a nechat vyšetřit stoličky. Navíc by to chtělo vyšetření neodkládat, pokud je problém se zoubky, je třeba jednat rychle, není to sranda. Ale v Brně jsou skvělí a řešení podobného problému je pro ně běžné a mají to zmáknuté.
Hodně štěstí, držíme palce :)

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Út Kvě 02, 2006 19:16

Usuzuji stejne a to na zuby, obzvlast, pokud hubne. Problemy se zubama souvisi i nasledne s ocima, jelikoz vroubky, nebo co je horsi koreny muzou tlacit a zasahovat az ke slznym kanalkum a proto slzi oci.
V Klanovicich take spravuji dobre zuby, ale ted naposledy tam byla jedna z nas a bylo ji receno, ze zuby jsou vporadku, coz prohlidkou byly, ale v Brne udelali kompletni rentgen pod narkozou a zjistli problem s korenama, coz se beznou prohlidkou nezjisti a problemy by nastaly pri prijimani potravy stejne.Proto jsou ty rentgeny zubu hodne dulezite.

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Kvě 03, 2006 20:29

Byla jsi u veterinare, nebo jak to vypada?take pokud mas moznost bych zkusila byt Tebou jet do toho Brna, kde by ji zrentgenovali celisti, ponevadz muze mit zuby beznou prohlidkou vporadku a muzou to byt prave treba spatne koreny a to chce opravdu odbornou kliniku, jako je v tom Brne.

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Stř Kvě 03, 2006 21:16

Ina napsal:Byla jsi u veterinare, nebo jak to vypada?take pokud mas moznost bych zkusila byt Tebou jet do toho Brna, kde by ji zrentgenovali celisti, ponevadz muze mit zuby beznou prohlidkou vporadku a muzou to byt prave treba spatne koreny a to chce opravdu odbornou kliniku, jako je v tom Brne.


Jsem na zítra objednaná k veterináři,který dělá rentgeny tak uvidím.Dám vědět.Držte palečky

rampempurda

Příspěvekod rampempurda » Čt Kvě 04, 2006 13:02

Tak jsem byla u veterináře co jste mi tady doporučovali z Karviné a akorát mu ucvakl zoubky spodní a řekl mi že mám ve středu donést jeho bobky,aby mohl zjistit,jestli to není od nějakých parazitů.Tak uvidím :roll:

Simona

Příspěvekod Simona » Po Kvě 08, 2006 22:44

Léčili jsme také očko,problém byl ve stoličkách.Právě jen na té jedné straně.Přesně stejně jak to popisuješ ty.Opravdu vyhledej dobrého veterináře který zjistí za pomoci endoskopu jak to se stoličkami vypadá.Měli jsme na stoličkách vroubky které dráždily dásně,bylo potřeba je sbrousit.Pokud už teď je hubený,nečekej. Držíme pacičky ať to dobře dopadne :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”