Vytrhane chlupy

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Po Bře 13, 2006 13:12

Včera jsem si všimla, že má Honzík u levé packy, jakoby na stehně "díru" v chlupech, pak se v kleci postavil na zadní a má tam dost velké místo, kde má hodně kraťoučké chlupy, není to úplně holé ,asi si to vykousal :? Dva dni jsem ho nemohla pustit proběhnou, myslíte, že to má z nudy??? Když mu dám do klece plyšáka, tak na něj útočí a nechce ho tam. Takže jedinou zábavu má v hlodání klacíků a Ytongu. Ruličky od taletního papíru si ani nevšimne, tak nevím čím ho mám zabavit.... :cry:

Disable adblock

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Po Bře 13, 2006 16:37

Skus treba toto na zabavu, jednak ze jest seno musi a jednak sa pri tom aj zabavi :wink:
Obrázek

vickyzav
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: So Ún 11, 2006 13:53
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

vytrhane chlupy

Příspěvekod vickyzav » Po Kvě 08, 2006 21:23

Strasne moc vam vsem dekuju sice uz je to trochu pozde ale nejaksem posledni dobou nestihala...Cincilkam sem zmenila prostredi stravu a no proste vsechno co sem mohla a uz sou zase v poradku...am strasnou radost takze vam vsem moc dekuju protoze vase rady byly uzasny jeste jednou pa a diiiik

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Stř Kvě 24, 2006 9:04

Jak jsem psala, že má Honzík vytrhané chlupy u obou zadních pacek (jakoby na stehnech)...., tak potřebuji poradit. Zdálo se mi, že mu ty díry pomalu zarůstají, ale to se mi opravdu jen zdálo. Má tam pořád kratoučké chloupky a díry do kožíšku a nechce mu to zarůst. Nevím co s tím, jako plíseň mi to nepřijde. Asi si to vykousal. Takhle to má už asi 3 měsíc :roll:

Disable adblock

Lena

Příspěvekod Lena » Stř Kvě 24, 2006 10:45

Můj činčák to má taky vykousaný. Ptala jsem se na to chovatelky, od které ho mám a ta mě řekla, že to je zlozvyk, kterého se už nezbaví! :roll: :evil: Každé ráno to má poctivě vykousané. Já už jsem si zvykla, že mám doma vypelichánka! :lol: :lol: :P

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Stř Kvě 24, 2006 14:06

Já mám doma taky vypelichánka, ale jemu to dorůstá, má to asi spojené s výměnou srsti (pelichá 2x do roka, jako pes, nikdo mně už nepřesvědčí, že činča nepelichá :? ). Navíc se občas rve :twisted: s Ebíčkem, to taky pár chlupů vypustí! Má teď teda z 80 % pěknou srst a mezi ní ostrůvky dorůstajících chlupů - vypadá to dost divně a neupraveně :lol: !
Nic si ale nevykusuje, tomuto zlozvyku (narozdíl od škemrání o pamlsky) se nenaučil! :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”