Pauza Jasmin

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod romana » Ne Črv 17, 2012 22:46

Moniko můžeš mi říct o co ti doopravdy jde? Není jedno který z moderátorů komunikoval s Wulfinou? Sama jsi s ní komunikovat nechtěla, tak co to teď tady vytahuješ? Není to trochu offtopic? Pro Wulfinu - víš moc dobře, za co jsi BAN dostala, to, že jsi si hrála na nechápavou, je tvůj problém. Polopaticky ti to měl vysvětlit Vašek, že se na to vybodl, reklamuj u něj. Ode mě jsi informace dostala.

Nechápu, proč jste přestaly psát do tématů, kdy kdo a za co dostal jaký trest, udělujete tresty v naprosté tichosti, proč? V čem je tahle vaše novinka vylepšením pro uživatele?

Jasmin neporušila žádné pravidlo a pokud už jste nabyly dojmu, že má být potrestána, proč nepotrestáte za to stejné lidi "z vlastních řad"? Kde je ta vaše spravedlnost, kterou se tady stále oháníte?

A k těm smazaným příspěvkům, ono je úplně jedno, jestli si to Marťo nafotíš nebo ne, můžu ti nakopírovat, jaká ti přijde od moderátorů odpověď, když jim pošleš dotaz s fotkou, proč smazaly příspěvek.

Je smutné, že vaším přístupem vyháníte lidi, kteří mají co říct, umí poradit atd. Ale nabývám dojmu, že o to tu jde, že někteří z vás mají pocit, že vědí všechno nejlíp a ty co vědí víc je třeba odstranit.

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod minlub » Ne Črv 17, 2012 23:05

Romano, já se tu s tebou nehodlám přít. Pokud si přečteš předešlé příspěvky, vše tam máš psané.
A když už jsi tu po několikáté přítomna, ráda bych, abys mi odpověděla na SZ, kterou jsem posílala před několika týdny. Děkuji.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod romana » Ne Črv 17, 2012 23:11

Moniko, nevím co jsi komu posílala za zprávy. Od tebe mám poslední ze 17.5. Cituji

minlub napsal:Byla a je na skypu. A dokumentaci máme v diskuzi moderátorů kde probíráme vše. A Václavovi jsem link poslala.


Co jsem ti na měla odpovědět? :roll:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod minlub » Ne Črv 17, 2012 23:33

Psala jsem ti o dost dříve ohledně samečka, co jsem si od tebe koupila, SZ jsi četla. Zbytek by snad šlo dořešit soukromě.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 23:39

Souhlasím ve všem s romanou a trochu nechápu, co má moniko, tvůj sameček společného s tímto tématem?

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Reňaaa » Po Črv 18, 2012 9:06

Tak za co Wulfina tenkrát dostala ban je snad jasné, tohle se nemusí ani řešit, zvlášť po to takové době navíc, když má unban...jinak jak jsem psala to ztrácení příspěvků se mi také stalo a v "neutrálním" topicu, takže může být problém s fórem třeba, s databází možná?


A to, že se Martina přestala pomáhat veřejně a místo toho píše SZ je její věc, mě přes SZ dost pomohla a asi má důvod proč to tak dělá, to si přeberte už vy.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod minlub » Po Črv 18, 2012 11:41

Martino proč se toho chytáš? Pouze jsem požádala o odpověď, když už jsem jí tu psala a na SZ nereaguje. Poděkovala jsem, Romana ví o co jde a určitě mi v SZ odepíše.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Po Črv 18, 2012 12:45

To je jasné že je každého věc jak pomáhá. sice nevím co je prospěšného na tom když se radí v SZ, aby si to nikdo nemohl přečíst a mít i třeba jinou zkušenost nebo se radou řídit, ale klidně. pak ale vše do SZ ne jen rady a kritiku ostatních veřejně jak se asi mají cítit? Proč se na to také nepodíváte z druhé strany?????
Já nevím stojí vám to všem za to? Oběma stranám? Každej myslí že je v právu a každej se hájí, ale kde ta pravda je???? Jako vždy někde v půli. Kdyby jste se raději spojili kvůli radám a pomoc činčilám. Děláte tu ze sebe pomalu saně s dvěma hlavama, ale každý člověk má v sobě stinnou i dobrou stránku. A myslím že si dost ubližujete vzájemně, i když si říkáte že druhá strana je necitelná. Copak ten co chová rok nemůže přijít s lepším nápadem než ten co chová deset let? Copak nejde tablety na srdce podávat tak a jiné onak? Nadáváte moderátorům že dávají tresty ale třeba se snaží jak umí předejít větší hádce. Co když to není averze jak předpokládáte ale jen prostě situaci vidí jinak než vy? Zkuste si to s nima vyměnit za jak dlouho budete ve stejné pozici a rozhodnete jinak než to vidí uživatelé…………..konkrétně od těch co to již dělali by se dalo čekat pochopení a tolerance protože ví jak to chodí. Proč nejde dotaz na trest či vysvětlení napsat do SZ bez veřejného divadla aby z toho nebyl hon na čarodejnice? vyčítáte jedné straně že komentuje co napíšete ale děláte úplně to samé. tak mi teď řekněte kdo je ten špatný???????????? tak ať se změní moderátoři když jsou tak špatný ale kdo to bude dělat?????vždy ten kdo bude nahoře bude bude nadržovat těm "svým" byť úmyslně či neúmyslně a komandovat ostatní, to jr bohužel jejich práce.
nešlo by třeba prostě tolerovat názor druhého, nevyjadřovat se k příspěvku toho koho nemusím, takováhle témata zamykat a místo veřejné odpovědi jí napsat do zpráv? kdo to má pořád číst #-o teda jsme se rozepsala, omlouvám se ale teď tak měsíc tu byl takový klid že když jsem přišla jen jsem si bez rozčílení početla cenné rady a ráda bych to opět vrátila ](*,)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Po Črv 18, 2012 13:14

důvod, proč nepíšu veřejně jsem již napsala a ano katarino, je to kvůli vám, kvůli wulifině a kvůli monice. Cokoli, kdykoli napíšu, tak začnete do mě rýpat, napadat mě a provokovat k hádce. A protože moderátoři to vídí jinak než já a nezasáhnou, nezbývá mě, než psát sz, abych měla klid, protože mě to opravdu nebaví ;-)

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Po Črv 18, 2012 13:31

Ale prosím vás já tu nejsem dlouho neprodávat mládě ani nevím že to tu je. Wulfina mi psala že měla dost dlouho ban díky vám a Minlub jste přece první vyštvala vy. Měla jsem pauzu tak jsem si mohla pročíst zpět příspěvky ve vašem profilu a neustále jste zpochybňovala názory druhých a pouze váš názor byl správný. přesně to co teď kritizujete u ostatních. Hodně lidí kvůli vám odešlo nebo přestalo psát. ano asi to dělám a dělají to i další, ale dělala jste to a děláte to taky a u dost lidí je to možná reakce právě na to, někdy třeba přemrštěná protože už čekají kritiku. takže možná se zamyslet na obou stranách. chápu že máte obavy že když něco napíšete někdo napíše něco jiného ale to že má jiný názor přece neznamená že vás kritizuje jen má prostě jinou zkušenost a nemusíte to zdůrazňovat dalším komentářem já chovám déle já prostě mám takovou zkušenost. a pokud budete psát pouze příspěvky kde kritizujete ostatní jako poslední dobou lidi se prostě bránit budou už z principu :wink: chcete od jiných změnit přístup ale možná se zamyslet a když toho nejsou schopní ostatní tak být ta lepší a zkusit začít u sebe, třeba jim to dojde a taky přístup změní

Avatar uživatele
verýk
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 423
Registrován: Stř Črc 09, 2008 12:08
Místo/Bydliště: Jablonec nad Jizerou- okres Semily
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod verýk » Po Črv 18, 2012 13:53

ale holky :) už to raději neřeště, myslím, že z tohoto není východisko, každý má svůj názor. Koukala jsem, že pauza je někde na týden, tak to nemá snad ani cenu :wink: :)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Terezka » Po Črv 18, 2012 13:57

Ještě par dnů se můžete přít a týden bude pryč. ;-)

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Po Črv 18, 2012 14:01

Souhlasím. jen jsem chtěla aby také lidi chápali druhou stranu a že je moc snadné něco vyčítat když nejsem v pozici toho druhého. jsem ráda že tu tohle fórum je a je tu tolik uživatelů že prostě občasné pře jsou normální a nemusí se z občasné výměny názorů dělat drama a hned psát jak forum upadá a moderátoři jsou špatný.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Po Črv 18, 2012 14:38

já sem svůj názor napsala i vysvětlení, proč nebudu psát veřejně. Já sem ráda, když někomu pomůžu a nemám potřebu se tu s vámi dohadovat a neustále odolávat vašim nesmyslným útokům. Nemám na to čas a ani mě to nebaví. Takže nashledanou.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Po Črv 18, 2012 15:24

jistě, vždy jen nesmyslné útoky od ostatních a vaše útoky jsou v pořádku, protože máte pravdu. přečtěte si výpis vašich příspěvků v profilu a zkuste se na to kouknout cizíma očima

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Po Črv 18, 2012 17:25

Je to zbytečné řešit. Každá vidí pod útoky něco jiného. Já je vidím v rýpavých poznámkách mimo téma, které se mě dělají hlupáka, vy je vidíte v mých zkušenostech. Ale nebojte, dál již se nebudu zapojovat do jakýchkoli diskuzí, takže se můžete zase věnovat činčilám ;-)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: selest na srdci a priznaky

Příspěvekod jasmin » Pá Črv 22, 2012 23:44

přesunuto z netýkajícího se tématu:

Konecne jsem byla odbanovana a diky mnohym za podporu, ze jsem nebyla sama, kdo muj ban videl, jako ucelovy.Nikoho jsem nenapadala, nevyvolavala jsem zadnou hadku, pouze jsem sem napsala, co mi bylo schvaleno veterinarem, pokud by podavani leku neslo strikackou, takze jsem to sem napsala i pro ostatni, jako dalsi moznou alternativu.Nikomu jsem zde netvrdila, ze pouze toto je ten jediny spravny zpusob, jak me bylo vytykano.Urcite uzivatelky se na me opravdu sesypaly nasledne, jako vosy a zacaly me nejen zesmesnovat a zesmesnovat i nazor veterinare ktery mi to schvalil a doporucil, jako druhou alternativu, ale dokonce ze me pomalu udelaly vraha cincil a nedejboze, aby tuhle radu moji cetli novacci.Dokonce napadali i vyjadreni veterinare a to i co se tyce davkovani leku, ackoliv me jasne rekl, ze pri deleni tabletky, kdyz se to netrefi presne, tak nepatrna odchylka nevadi, ze ma pomerne vysokou toleranci.A ejhle.Jakmile tady jedna pani nasledne napsala, ze to konzultovala s Jeklem a leci svoji cincilku na to same u nej, tak tyto osoby najednou zacaly obracet, ze proc ne a ze je vlastne goji strasne moc zdrava.
Jsem dost nastvana a davam zapravdu Romane, ktera to zde vyjadrila, jak to vidi nejen ona sama.Urcitym lidem, hlavne urcite osobe zrejme asi vadi, ze vime o cincilach vic a nejen o cincilach a proto se tady po nas cilene jde a nejradeji by nas odsud dostali trvale, tudiz se neustale na nas vymysleji tresty a jsme trestani za neco, co je smyslene a vyprovokovane jinymi.Delaji to jedni a titez lide.Je zajimave, ze jakmile me zacala Martina branit a jen se ptat proc, byla okamzite napominana, ale kdyz se do toho vlozila napriklad Katarina, nebo Wulfina a pochlebovaly moderatorkam,tak to bylo vse vporadku, jen ja a nekteri jsme nesmeli.
Ani jsem se tady nedockala omluvy za ta napadani, zesmesnovani a zpochybnovani me rady, kdyz ji nasledne schvalil i Jekl.A vrchol vseho byl, kdyz jste tady psali, ze jsem ja zpochybnovala nazor Jekla.Kde prosim vas?Naopak jsem to byla ja, kdo psal, ze dalsi cincilarka s jeho vedomim takto leci bez problemu.
Tohle byla posledni kapka k tomu, abych vam zde rekla sbohem a delala to stejne, jako Martina, ze budu radit pouze po sz.Uz jsem tohle v minulosti prohlasila, vim o tom a jen diky nekterym lidem a verejne pomoci cincilkam neudelala, ale nyni to myslim naprosto vazne.
Takze se nemusite namahat na me vymyslet dalsi tresty za nic, co je nekterym vpohode a okate tolerovano, me uz tady verejne prispivat neuvidite.Podarilo se vam, co jste chteli, dostat odsud urcite lidi a rada dalsich skvelich chovatelu a cincilaru radeji odesla sama.Hlavne doufam, ze tuto moji radu podavni leku v pamlsku za cas nebude nektera z vas, kteri jste ze me delali vraha cincil a uplneho tupce a sikanovaly me zato, sama doporucovat a vydavat za svuj napad, jako s jinymi vecmi a radami.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”