Cena mláďat

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
tykey
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: Út Zář 23, 2008 17:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tykey » Čt Dub 01, 2010 20:45

Jsem rada ,ze to lidi taky zajima.Myslela jsem si ,ze budu vypadat jak blbec. :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Čt Dub 01, 2010 21:01

tykey napsal:Jsem rada ,ze to lidi taky zajima.Myslela jsem si ,ze budu vypadat jak blbec. :wink:

to určite, že nie...si predstav, že by som si nechala rezervovať miminko blue diamond...a teraz keď by mi ho mali už doviezť a povedali by mi sumu...tak by som ja vyzerala ako blbec. :D Takže ja som rada, že sa rozoberá aj to to téma :wink:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Dub 05, 2010 23:36

Nebudem sa tu radšej veľa rozpisovať (vysoký tlak škodí zdraviu), ale to čo sa na západe a postupne aj u nás deje s farebnými mutáciami činčíl nie je láska ku zvieratám, ale čistý SNOBIZMUS.

Avatar uživatele
petulinovo
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: Stř Led 16, 2008 0:56
Místo/Bydliště: Staré Město pod Landštejnem

Příspěvekod petulinovo » Ne Dub 11, 2010 13:24

U nás je to podle kvality zvířátek - sotva budu prodávat extra dark činčilku za 1000,-Kč,když jsem pro ni jela přes půl republiky a dala za ni 3 tisíce,sotva budu chtít 500,-za standarta,když vím že pár ze kterého je není kvalitní.
Je to vždycky o tom,co s činčilkou plánujete - zda to má být mazlík,nebo chovné zvíře.Je dobré se ptát budoucích majitelů,co s činčilkou zamýšlí oni..
Ti kteří zamýšlí kvalitní pár si rádi připlatí - alespoň já to tak dělám,o cenách nesmlouvám,vím co práce kolikrát stojí vzácnější mutaci vypiplat,jak dlouho se na vytouženou barvičku čeká.
Když se to někomu zdá moc,má napsat rovnou že zájem nemá.Pipinky co si zvíře rezervují a pak vymýšlí,že seženou levněji k smrti nesnáším..
Taky si nemyslím,že pinků a brown velvetů je tu hromada,takže pokud chci zvířátko letos a vím že je pěkné,klidně ho vezmu dráž než píšete.
Cenu si určuje jen a jen majitel a je jen na kupujícím,jestli ty penízky dá,nebo ne.Mám white ebonku za 3500,- a nebrečím,že jsem mohla koupit levněji - mohla,ale vybrala jsem si ji a vydělala si na ni...
Někomu stačí zvířátko z velkochovu a pak kouká,že je extra dark švihlej velvetem..Rád ho bude mít stejně,ale zklamanej bude taky..
Takže cena je na majiteli a na kupujícím,jestli ji dá:o))

Disable adblock

Avatar uživatele
petulinovo
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: Stř Led 16, 2008 0:56
Místo/Bydliště: Staré Město pod Landštejnem

Příspěvekod petulinovo » Ne Dub 11, 2010 13:29

Ještě dodám že taky nefandím křížení vio na vio,extra dark x extra dark a diamond na diamonda..
Tam se nejede na kvalitku,ale na jistotu..

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”