!!! PROSÍM O RYCHLOU POMOC - mimčo ztrácí...

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Út Črv 19, 2007 18:45

je tohle to správný mlíčko????

Obrázek

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Črv 19, 2007 20:24

určitě ;-)

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Čt Črv 21, 2007 11:49

tak už je objednaný!! Zítra bysme ho měli mít, tak jsem zvědavá, jak bude Emička papkat - sušený už ji moc nejede a dochází :(

:D 60g, 94g :D (cca)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Črv 21, 2007 17:42

Mišulka napsal:tak už je objednaný!! Zítra bysme ho měli mít, tak jsem zvědavá, jak bude Emička papkat - sušený už ji moc nejede a dochází :(

:D 60g, 94g :D (cca)


Krásná váha!!!! Jen tak dál 8)

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Črv 21, 2007 20:15

Tak zkus třeba jeden den vynechat, možná se už nastartovala. Měla by denně přibrat 3-5g.

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Pá Črv 22, 2007 8:00

zdá se, že Emička roste :lol: což je supr!!!! Ale zřejmě bude trvale menší :roll: ... Dneska jsem nekrmila a včera už jen 2x, mlíčko totiž došlo. Ale čekám, že dneska pomastím na poštu pro puppy milk, tak doufám že ČP, s.p. nezklame :!: :x

co se stane, když je dám už do velký klece? třebas na zkoušku? Aby alespoň vyzkoušeli píseček :D
Nebo mají být s maminou separe až do odstavu?????
Denda už je pěkně nervozni a v ty malý kleci se ji asi moc nelíbí...[/b]

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Črv 23, 2007 16:09

Ema - 68g
Borůvka - 98g

>:*B holky moje šikovný, a ještě budou modelky :lol: :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Črv 23, 2007 16:12

Neboj, ona to dožene :-) Váha je super:-) Pokud už je to přibližně 3 tejdny, co se narodili, tak bych je do ty klece dala, ale kontroluj, jestli obě holčiny za mamčou dokážou vylíst 8) Budou nějaký Aktuální fotky?;-)

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Ne Črv 24, 2007 18:38

Taky gratulujem k přírustku-na váze- :wink: :lol: :wink: Ted už poroste jak z vody a vůbec se nebudu divit když jetšě předžene "soupeře" :lol: :lol:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Po Črv 25, 2007 7:49

tři týdny jim budou zítra!! Emuška mi dělá radost - dneska by mělo dorazit mlíčko, tak začnem krmit lepšim :wink: . Kamila říkala, že se po puppy milku mohli její činči utlouct :lol: :lol:

Jinak včera jsem zkusila dát rodinku dohromady a nestačila jsem žasnout. Děti zalezli do první trubky a snad tam i usnuly :P Ale z rodičů jsem byla teda paf!! :evil: Honili se a chlupy lítali, jako za starých časů, měla jsem klec otevřenou, takže jsem jim dopřála i výbeh a to bylo teda čoro moro. Vůbec jim nevadilo, že se v kleci honí i přes děti, ty koukaly vyplašený, že jsem je musela separovat. Velký jsem nechala tak hodinu, takže se drobet uklidnili a pak šli zase 1 a 3. Tak nevím, jestli budou schopní zase žít pohromadě. Ty tři týdny osamocení jim asi vlezli na mozek.... A Bukša má zřejmě zase choutky!!!

Zkoušla jsem prcky dát do písku a nic :twisted:

Je dobrý přístup, když je budu zase pomalu zvykat? Třeba každý večer dát rodinku pohromadě, na chvíli - pak velký pustit, ale na noc projistotu nechávat děti z maminou??

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Po Črv 25, 2007 18:33

Písek je v pohodě, oni se to nejdřív musí naučit od maminky :). Pokud lítaly chlupy, tak je raději nepouštěj, aby nedošlo k poranění samičky. Počkej do odstavu mláďat, pokud jsou oddělený a mamča kojí, mohl by to pro ni být stres. Myslím, že už je klidně můžeš dát do velké klece, mimča se budou po mamině opičit a budou se snačit šplhat po poličkách. Je sranda je pozorovat :). K váze Emičky gratuluji, roste pěkně holčina... teď už se to rozjede... ale já bych nepřestala dokrmovat... je přeci jen o 1/3 menší než sestřička.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Črv 25, 2007 20:15

no nevím, já bych spíš řekla že víc ji vystresuje, když běhat nebude... když neběhali tři týdny, tak se nediv, že byli jak splašený. Já bych je normálně pouštěla (pokud teda nešlo fakt o zdraví), malý bych vždycky nechala v malý kleci nebo se jim zatím věnovala... ono jde o to, aby se pak k sobě mohli ještě vrátit - a čím dýl je necháš od sebe, tím větší je riziko. Pokud možno bych se je snažila dát dohromady co nejdřív, až budou mimča dostatečně v pohodě, a do tý doby aspoň ty společný výběhy, klece vedle sebe a tak podobně - aby neztratili kontakt. Jinak s tím pískem, já to řeším tak že když jsou mimča, tak nechávám malou pixlu s pískem pořád (ale aby se do ní vešli i velký ;) ) , protože když děláš jen takový to výběhový koupání tak nemaj dost času to okoukat - a přece to nebudou zkoušet před tebou ;)

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Po Črv 25, 2007 20:25

... společně ne... jinak mamču jo :lol:. Nějak jsem to špatně napsala :).

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Črv 25, 2007 21:08

jasně, tak to jo ;).. a pozdějš bych pak pouštěla klidně i mimča - já je vždycky pozdějš už pouštím s rodičema - pak se Sharona divila, že si Dumbo po běhání automaticky sám vlezl do klece :).

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Út Črv 26, 2007 8:01

tak, teď se v tom moc nevyznam...

Abych to uvedla na pravou míru - myšátkům je právě dneska 3 neděle. Jsou separé s maminou. Přiznám se, že rodiče běhali asi jenom třikrát, jak jsem dokrmovala a jsem docela v hoňce, tak nemám čas to všechno uhlídat :oops: (Bukša ve velkej a mamina s dětma v pidi kleci)

Starý spolu byli minulý týden a fakt se dost honili. Zkoušela jsem je dát na chvíli i všechny čtyři do velký a to bylo čoromoro taky. Děti zalezly do trubky a velký se honili a prali hlava nehlava...

Takže jestli to správně chápu, mohla bych je dát s maminou do velký klece, ale separovat Bukšu?

Ven je pouštět samostatně (jako rodiče) nejdřív jednoho a pak druhýho?

A co jim střídat děti? Jako na chvíli je dát k taťkovi do velký klece?

A dokrmovat, co to půjde, teď o víkendu jsme nedokrmovali, páč došlo mlíčko a nový ještě nepřišlo :evil: Tak snad dneska. Ale i přesto Emička nabrala 2g - 70g a 105g

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Út Črv 26, 2007 8:04

Janča napsal:no nevím, já bych spíš řekla že víc ji vystresuje, když běhat nebude... když neběhali tři týdny, tak se nediv, že byli jak splašený. Já bych je normálně pouštěla (pokud teda nešlo fakt o zdraví), malý bych vždycky nechala v malý kleci nebo se jim zatím věnovala... ono jde o to, aby se pak k sobě mohli ještě vrátit - a čím dýl je necháš od sebe, tím větší je riziko. Pokud možno bych se je snažila dát dohromady co nejdřív, až budou mimča dostatečně v pohodě, a do tý doby aspoň ty společný výběhy, klece vedle sebe a tak podobně - aby neztratili kontakt. Jinak s tím pískem, já to řeším tak že když jsou mimča, tak nechávám malou pixlu s pískem pořád (ale aby se do ní vešli i velký ;) ) , protože když děláš jen takový to výběhový koupání tak nemaj dost času to okoukat - a přece to nebudou zkoušet před tebou ;)


takže ještě jednou:
Klece jsou u sebe. Takže bude nejlepší, když zatím budu pouštět rodiče dohromady ven a děti nechám zatím v malé kleci? a pak mamču vrátim k dětem a tátu zase do velký, jo?

A když budu mít pocit, že jsou rodiče v pohodě a neublíží si, tak pak bych mohla dát do velký klece už celou rodinku??? (samože s tím, že Emičku budu dokrmovat :wink: )

dík za rady (už mi zasejc přerůstaj přes hlavu :lol: :oops: )

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Út Črv 26, 2007 9:06

přesně tak ;)

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Út Črv 26, 2007 9:52

tak jo, díky

Pomalu začne zase vypouštěcí proses... :P

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Stř Črv 27, 2007 8:21

aktuální stav:

Emička 73g - myslím, že roste dobře a je to i vidět :wink:
Borůvka 104g


Už máme puppy milk, ale moc Emičce nejede... Takže statečně bojujem se stříkačkou a asi půjdu znova koupit kapátko, který se mi před týdnem rozbilo, jestli to bude lepší - potvůrka zlobí :twisted:

No a rodiče jsou na ostří nože. Pouštím je spolu na výběh a to je rodeo. Nevím, jestli budou schopni všichni čtyři pak být spolu. Děti piští, starý lítaj okolo, ale čumákujou s nima přes klec, tak nevím, jestli ze vzteku, nebo z lásky...

Zkrátka, je to u nás zase zajímavý!! :evil: :D

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Črv 28, 2007 1:18

To abys nevyšla z cviku při seznamování :lol: . Budeš tady na to odborník, můžeš si otevřít poradnu :wink: .

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Čt Črv 28, 2007 7:26

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :P :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Pá Črc 20, 2007 10:32

TAK HLÁSÍME AKTUÁLNÍ STAV !!!

Borůvka má už přes 200g a Emička se drží na 145 už asi 2 den...
Snad je to v pohodě.

Rodiče jsou separé, a když jsou venku, je celkem klid, do klece je vrátím až bez dětí - musí prostě vydržet :roll:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”