poraďte, jedu na dovolenou

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » So Črc 29, 2006 9:46

styro napsal:A to sa aj dá nejako kúsať, keď je zavesená zvonku? :shock:

jistě taky jsme to už párkrát zažili prokouslý, stačí malá dírečka a jso bez vody potvůrky :?

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » So Črc 29, 2006 11:14

Ja mám pletivo 19x19 a ešte sa im to nepodarilo :o, alebo aspoň na to neprišli ako :evil:.

Miltonie

Příspěvekod Miltonie » So Črc 29, 2006 15:59

Nám ji Čertík rozkousával přes pletivo taky. Stačila minidirečka, dostal se tam vzduch, zmizel podtlak a všechno za chvíli vyteklo. Teď mají flašku ze silného skla-uzávěr je stejně velký jako byl od té napáječky, takže používám původní "násosku" a nehrozí rozkousnutí a poranění o sklo. Ty ruličky od toaleťáku jsou dobrý nápad nebo stačí strčit mezi pletivo a nádobku kousek něčeho, co nerozkoušou nebo rozkoušou až za dlouho :lol:

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

uff

Příspěvekod tuta » Ne Črc 30, 2006 8:35

uff, holky mi nic takovýho neudělali....... osmáci ale prokousávali to hliníkový....... každý dvě hoďky díra........ pak jsem objevila skleněný pítka a bylo po problému..... pro činče už mám zase umělohmotnou s hliníkem a je to v poho (možná to není hliník co používaj, prostě kov)
M.

Disable adblock

Ovesna

Příspěvekod Ovesna » Po Črc 31, 2006 16:54

No jasně, ona je vynalézavá potvůrka, vystrčí čumák přes mříže a kouše co se dá a přitom má v kleci větev, asi jí víc chutná umělá hmota :roll:

Forty

Příspěvekod Forty » Út Srp 01, 2006 16:32

No na umělou hmotu pozor, ale je pravda že to skoro uhlídat nejde a když jim něco zachutná tak je problém. a další problém je to že jim chutná to co by neměly :lol:

Veru ZZZ.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: Stř Kvě 12, 2010 7:39

Příspěvekod Veru ZZZ. » Po Srp 08, 2011 9:00

Ja jsem ted nas parecek prestehovala na chodbu.Stehovali jsme se do vetsiho bytu a ja se rozhodla jim celou chodbu venovat.Zadne kabely, nic k niceni.Dala jsem jim tam nekolik trubek od koberce a moc se jim to libi,ale je pravda, ze mi na te chodbe prijdou odstrceni :cry: .Porad je chodim kontrolovat a pozdravit.Velikou vyhodou, zvlast ve vedrech je dlazba, ale co v zime?Nemohou od podlahy nastydnout?Pod kleci maji deku.Jsem nervozni, ze je nemam stale na ocich, ale udelala jsem to pro jejich klid.Myslite, ze je jim tam dobre?Obyvak je plny nastarah.Tady je mohu snaze i casteji poustet

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Po Srp 08, 2011 9:59

pokud tam nemají nízkou teplotu v zimě, tak je to ideální. mají svůj klid:) nikdo je neruší při spaní.....
uvidíš, jak jim to prospěje. jim zima není - mají kožíšek a v létě je chlad výhodou :P

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Srp 08, 2011 10:29

Ja myslim, ze to je O.K.pokud tam neni pruvan, vlhko a teplota i v zime kolem 20stupnu, tak je to vporadku a naopak jim tam bude lip, nez nekde v rusnem pokoji.Problem by mohl byt, kdyby byla jen jedna cincilka, ale jak jsou dve a vice, tak se zabavej a nas moc ani mimo jidla a vybehu nepotrebujou:-)

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”