Filmy - jaké máte rádi?

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Growin
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: Út Led 30, 2007 13:06
Místo/Bydliště: Praha 9

Příspěvekod Growin » Čt Dub 26, 2007 17:01

Mytelku nemíme už přes rok a ani mi to nějak nevadí... :lol:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Dub 27, 2007 15:36

Jak jsem mluvila o filmu s Richardem Gerem a Jennifer Lopez - Smím prosit, bude ve čtvrtek 3. května v Blesku na DVD ;-)
Uvažuju, že zainvestuju ;-)

Avatar uživatele
MilanAlan
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: Stř Lis 08, 2006 10:25
Místo/Bydliště: Northumberland, England

Příspěvekod MilanAlan » So Kvě 05, 2007 9:55

..........no já to nemám rozdělené - když je ten film dobře natočenej může to být horor nebo komedie.............jinak super jsou Shrek, Doba ledová, Madagaskar, Garfield apod...............Purpurové řeky se mě taky líbili, ale více ta dvojka.............nebudu vyjmenovávat všechno, je toho hodně..............ale nejradši se koukám na činču jak lítá po pokoji :lol:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » So Kvě 05, 2007 10:02

Terezka napsal:Jak jsem mluvila o filmu s Richardem Gerem a Jennifer Lopez - Smím prosit, bude ve čtvrtek 3. května v Blesku na DVD ;-)
Uvažuju, že zainvestuju ;-)

Já jsem zainvestovala a jsem dost spokojená.. 8) Mám hrozně ráda "taneční" filmy.. :D

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Kvě 05, 2007 10:17

Me to trosku zklamalo, cekala jsem vice akce a ono to bylo trosku nudne, obcas to byla sranda ale neodnesla jsem si z toho zadny zazitek...vseobecne hrozne malo tech tanecnich akci az na tu posledni soutez..jinak nicc moc. :? aspon pro me :wink: ..zato se mi hrozne libil film Lat's dance..senzacni propojeni stylů :) :wink:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » So Kvě 05, 2007 10:22

no tak s Let's dance se to fakt srovnat nedá.. Fajný film je taky Tančím, abych žil.. s Banderasem.. Nebo Nežádej si svůj poslední tanec 1,2..

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Kvě 05, 2007 10:40

JJ Tancim, abych zil.. je taky super ten dalsi jsem ale nevidela :wink: ...takovych hezkych tanecnich by mohlo byt vice :wink:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » So Kvě 05, 2007 11:17

Jo no.. tanečních filmů není nikdy dost, ale málo jich taky není.. když v rychlosti zavzpomínám.. klasika - Hříšný tanec.. i dvojka ujde.. Tanec v srdci.. a spousta dalších.. akorát nejsou známé.. :)

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Kvě 05, 2007 12:13

Jo no to jefakt :wink: , clovek preci jen koukne radeji na film ktery ma tyden dopredu reklamu jak hrom nez na film ktery nikdo nezna :wink: a mnohdy je to skoda :( ...ale treba jeste flash dance je taky dobry filmik :wink: nebo i tanec v temnotak i kdyz tam hodne tance nebylo a kdyz byl tak mel osobity styl ale hlavni je tam pribeh :)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Kvě 05, 2007 12:59

Denča Bártková napsal:
Terezka napsal:Jak jsem mluvila o filmu s Richardem Gerem a Jennifer Lopez - Smím prosit, bude ve čtvrtek 3. května v Blesku na DVD ;-)
Uvažuju, že zainvestuju ;-)

Já jsem zainvestovala a jsem dost spokojená.. 8) Mám hrozně ráda "taneční" filmy.. :D

Já jsem nezainvestovala :cry: , ten den jsem nevyšla mezi lidi, jen na procházky s pejskovou. Teď sleduju Bailando, přijde mi to úžasný, furt u toho brečím.

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » So Kvě 05, 2007 13:44

Bailando je fajn.. sice mi trošku vadí, že tam hrozně hrají na city.. ale ono by to bez toho asi nešlo..

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Kvě 05, 2007 13:55

Taky mi přijde, že příliš hrajou na city divákům, ale jinak to tancování se mi moc líbí, z jiného důvodu na to nekoukám :) Navíc jsem letos chodila(opět) do tanečních, tak jen slintám ;-)

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » So Kvě 05, 2007 14:02

Terezka napsal:...Navíc jsem letos chodila(opět) do tanečních, tak jen slintám ;-)

Já bych taky mohl jít do tanečních (teda pokud by tam potřebovali vytřít podlahu nebo tak něco :lol: ).

Domča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: So Říj 28, 2006 19:35
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Domča » Po Kvě 07, 2007 11:23

Bailando je supr taky se koukám. :wink: :wink:

Avatar uživatele
Monika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: Út Črc 25, 2006 10:33
Místo/Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Monika » Po Kvě 07, 2007 13:40

Včera jsem koukla na film Prázdniny, super slaďáček (i když si na ně moc nepotrpím), ale tento byl fakt skvělej :lol:

Avatar uživatele
mirdulinda
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: So Led 13, 2007 9:06
Místo/Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mirdulinda » Po Kvě 07, 2007 14:03

já na ty Prázdniny taky zrovna včera koukala, je to moc pěkný doporučuju :wink:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Po Kvě 07, 2007 15:16

tak to já se v pátek nudila a poprvé jsem viděla Bailando, a musím říci, že před některými teda kloubou dolů - takovej Tesařík mi překvapil, moc mu to s tou paní šlo a slušelo. Jinak takovéhle soutěže nesnáším už z principu! Jsou to děsný citovky a taháky na diváky!! Ale v sobotu jsem se děsně těšila na Forrest Gump, a to musím říci, je film naprosto báječnej!!!! Dokonale natočený a fakt bomba!!! Už dlouho mě takhle televize nepotěšila!!!! A taky mi nedávno velice zaujal film Milion Dolar Baby (myslím :shock: ) To mě k telce taky přiseklo - fakt kvalitka!!!!!

Jinak v kostce občas dám Ordinaci a čas od času Ulici 8) :D - jinak můžu televizi klidně obcházet!!! :twisted:

Avatar uživatele
Growin
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: Út Led 30, 2007 13:06
Místo/Bydliště: Praha 9

Příspěvekod Growin » Po Kvě 07, 2007 21:54

Forest Gump je nejlepší :lol: :lol:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Led 03, 2009 18:05

Viděli jste Stmívání ???
Tenhle film mi po dlouhé době naprosto nadchnul (když si teda odmyslím lítání po stromech) - fakt bomba a Cullen byl v roli naprosto úžasnej!!! :D

Četl jste někdo i knížku? Je to 3dílná knižní trilogie a 1.díl Stmívání je zfilmován...

Nemůžu je nikde sehnat k půjčení, takže si je asi budu muset koupit, hehe :lol: :roll: :wink:

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » So Led 03, 2009 18:27

Mišulka napsal:Viděli jste Stmívání ???
Tenhle film mi po dlouhé době naprosto nadchnul (když si teda odmyslím lítání po stromech) - fakt bomba a Cullen byl v roli naprosto úžasnej!!! :D

Četl jste někdo i knížku? Je to 3dílná knižní trilogie a 1.díl Stmívání je zfilmován...

Nemůžu je nikde sehnat k půjčení, takže si je asi budu muset koupit, hehe :lol: :roll: :wink:


Twilight saga je fantasticka :) . Ja sem ty knižky teda ještě nečet , sem se nedokopal k tomu , abych si je koupil , ale na forech o twilight je toho tolik , že sem to nevydržel a přečet si , jak každej dil dopadne :oops: , Jinak knižky jsou čtyři , Stmívání (twilight ) , Nový měsíc ( New moon ), Zatmění ( eclipse ) a Rozbřesk ( breaking down).
Ten film je moc pekně udělanej , herci Cullenů jsou dobře vybrani a ani chvilku jsem se u toho nenudil . Je fakt , že některe veci jsou dost přehnany ( skákání po stromech , diamantová kůže :D ) , ale jinak je to cely užasny :D .

Teď někdy bude mít premiéru film Changeling s Angelinou Jolie a Johnem Malkovichem . Film se opravdu povedl . Je to přibeh o matce , ktere unesli syna , kterého nikdy nepřestala hledat a pro jeho nalezení udělala to , co nikdo jiný neudělal .

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Led 03, 2009 19:09

Co je to za žánr?

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Led 03, 2009 19:14

jj, ten film je super!!! ...jen ty knížky nemůžu nikde sehnat, ani v obchodě, ani v knihovně :(

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » So Led 03, 2009 20:14

Terezka napsal:Co je to za žánr?


Twilight ( stmívání ) je fantasy o obyčejný holce , co se zamiluje do upíra . V dalších dílech se objevujou i vlkodlaci .
Changeling ( výměna ) je drama , je to dost smutný .

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Led 03, 2009 21:46

Twilight byl naprosto uzasny film :D ..neverila jsem, kdyz mi kamoska v kine rekla, ze do konce uz zbyva jen 10 minut...na netu jsou tusim tri dily knih ke stazeni ve wordu, aspon myslim, ze mi je segra stahovala..jen tu v tom mam takovy bordel...a pristi tyden by snad mohly dorazit primo knizky :D ...jinak me jeste naprosto odzbrojila Zkrocena hora :)

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Led 03, 2009 22:38

boruvka311 napsal:Twilight byl naprosto uzasny film :D ..neverila jsem, kdyz mi kamoska v kine rekla, ze do konce uz zbyva jen 10 minut...na netu jsou tusim tri dily knih ke stazeni ve wordu, aspon myslim, ze mi je segra stahovala..jen tu v tom mam takovy bordel...a pristi tyden by snad mohly dorazit primo knizky :D ...jinak me jeste naprosto odzbrojila Zkrocena hora :)


Knížky nejsou momentálně nikde v obchodech a všude rozpůjčované, právě v souvislosti s běžícím filmem...
Kdybys je našla někde v tom wordu, tak si na mě vzpomeň, ju? :oops: :wink: díkes

Jinak na filmu jsem byla včera a zítra jedu zas, protože ségra to chce taky vidět a mě to úplně sejmulo - fakt moc hezký

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”