tak tohle je sila

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

tak tohle je sila

Příspěvekod jasmin » Pá Led 13, 2012 12:19

Tak z tohoto jsem byla uplne v soku.A jeste vic pak, kdyz jsem cetla dislusi,vypichnu ji sem tez pak, kde pise jedna matka z Moravy, ze se tenhle styl mnozi i u nas na skolach u decek na zakladce a snad s tim mela i s dcerou problemy uz v 6tride.Je to sokujici, pise tam, jak ten styl u deti poznate, podle vlasu, barvy a barvy obleceni a co me dostalo nejvic, ze si o tom vsem pisi a planuji na netu, facebooku a hlavne maji ve svem programu muceni zvirat, kterym to zacina, strasne.
http://www.blesk.cz/diskuse/145635/1

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 13, 2012 12:21

tak tu diskusi tam mate primo dole a psani te matky od nas, kdo chce cely clanek, tak si kliknete na titul, hruza.
Jedine pozitivum vidim pouze v tom, ze tam aspon dostala svine jedna dozivoti uz v 15letech a nevyleze, kdezto tady by se ji snazili jeste pomoci a omluvit, ze zato nemuze a maximalne by sla tak na rok nekde na leceni, ktere by bylo stejne uplne k h....

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Led 13, 2012 12:49

ja todle nepochopim.To musí byt něco pro rodiče,mit doma takovyho psychouše... :roll:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Led 13, 2012 16:37

Amíci...nepřekvapuje mě to, stačí kouknout na nějakou americkou blbost a je jasný, proč se v americe děje to, co se děje... :roll:

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 13, 2012 20:59

No, ono se to deje uz i u nas.Neni to tak davno, co se psalo, jak bracha zabil svou mladsi segru apod.V te Americe aspon dostala dozivoti a tam se s nima nemazlej ve vezeni, jsou tam dost tvrde podminky v nekterych statech.A v nekterych dokonce i tresty smrti pro takoveto podarene deticky tez.Tam je trestne odpovedne uz i dite od urciteho veku, myslim 12let a dostane klidne dozivoti.A u nas?Tady z nej pomalu jeste udelaji chudaka, ze zato nemuze, byl ve stresu, jde se maximalne lecit na rok, dva a pak trada zase mezi lidi.
A v te diskusi psala pani z Moravy, ze se tohle zacina dit uz i na nasich skolach u nasich deti na zakladkach, ze s tim mela problem jeji dcera v 6tride.Varovala, jak se to pozna, podle ucesu, obleceni a jake maji plany a cile, co komu kde udelat a hlavne mucit zvirata, tim zacinaji pry.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 13, 2012 21:11

Tady jsem vypichla tu diskusi a matku, ktera varuje, ze se to deje i u nas na zakladkach uz ta sekta, nebo, co to je.
nojmacka: tak bohužel, tenhleten EMO styl začal být hitem už v 6. třídě, kam chodí moje dcera- ( půlka třídy takhle magořila).. po přečtení pravidel emostylu se normální dospělej člověk zhrozí a se slzou v oku vzpomene na svoje neškodný časy, kdy poslouchal třeba TEAM..
Teď je pro děcka normální-nebejt normální..
Dalo mi to hodně práce, domlouvat dceři, protože "správnej emař" má smutně čumět do země a všechno je mu jedno, protože přece nikdo nechápe, jak kvalitní a přitom křehké jsou přece jeho emoce..
Dle divnýho stylingu své dcery jsem se postupně dopátrala, jak se tenhle styl nazývá a pak, po prolítnutí článků na internetu to samý doporučuju všem rodičům, kteří mají dítě, kt. si zakládá na patce přes celý oko, černorůžovým oblečení apod.
V emopravidlech je, aspoň jednou se pokusit o sebevraždu, ale tak, aby nebyla dokonaná.. řezat se na zápěstí, neboť jizvy jsou "puncem " emostylu a bývají na to hrdí-, -pak tam mají něco o týrání zvířat a tak.. a kdo jednou dokáže ublížit zvířeti, ublíží pak i člověku.. no prostě hnus, vymývání mozků, kde se rodiče musí hodně snažit- nalít jim do mozku zase zpátky to, co tam dřív bylo..

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Led 13, 2012 22:01

Koukám, že prodávají EMO Barbie, to jsou věci :lol: .
http://www.mall.cz/panenky-barbie/barbi ... t?v=493878

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Led 14, 2012 11:18

:shock: o bože.To už je moc.Kde jsou ty doby,kdy si malé holčičky hráli na princezny a oblíkali barbie do různého oblečení. Na co si tak mužou hrat s panenkou s červenyma očima...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Led 14, 2012 12:03

Evidentně na Twilight. Já jsem panenky nikdy neměla, tak to šlo mimo mě. Já měla igráčky, takže já si hrála na řemesla.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Ne Led 15, 2012 14:15

Holky, já se ani nedivím. Polovina dětí je z rozvedených rodin, žijí většinou s matkou, která má zpravidla dvě zaměstnání, aby "rodinu" zabezpečila. Dítě tak od mala sedí, respektive je odloženo před televizi a počítač, kde kouká na stupidní bitky, násilí apod., takže mu to, co vidí, připadne naprosto normální. No a protože se nudí, tak se připojí na FB, najde si partu úžasných kamarádů a je to. Zkuste si zadat na Seznamu seznamku a uvidíte, jaký věk hledá přítele, přítelkyni apod. 12 roků je normální hranice. A když si uvědomíte, že žijeme ve společnosti, kde je hlavní moc, majetek, bohatství, podrazy apod. - co dodat? Začíná to už ve školce, že se holčičky oblečené podle poslední módy posmívají těm, které se oblečením liší. :( A pokračuje to šikanou na základce, na střední ...
A když se dítěti nechce učit, ono za to nemůže, má poruchu učení. :roll:
Dost - naštvala bych se :evil:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Led 15, 2012 18:21

V tomhle s Tebou nemuzu jinak, nez souhlasit.Tahle doba je priserna a nestadim se zato, ze jsem deti proste do tehle prisernosti nechtela.
Vim totiz, ze pokud by se neco takoveho zacalo dit a byly s nim problemy, nebo nedejboze tyralo zvirata, tak bych mu asi slapla na krk.A muzes se dnes snazit s vychovou jak chces, je to uz proste dane vetsinou, ktera propadla konzumu, nasili,vysedavaji jen pred TV, PC a jsou v pochybnych partach.Skoro mi to prijde, jako kdyby byl zajem na tom,aby svet a spolecnost uplne zdegenerovala se vsemi dusledky a nasledky, ponevadz tohle uz neni proste mozne, co se deje a bude hur:-(.
Znam dost lidi, kteri se detem venovali, presto prisly pak nekam do kolektivu, chytly se blbe party a dnes jsou s nimi take problemy.Ja bych nato fakt nemela a o bdivuju ty, kteri to zvladaji a ucitele vubec.Tohle bych nemohla delat ani omylem, ponevadz by ze me byl jeste horsi Igor Hnizdo.Jo, ten by na ty zmetky platil, ale bohuzel v tehle absurdni dobe a v tomhle absurdistanu obzvlast by dostal dozivoti narozdil od nejakeho takoveho zmetka, ktery se takhle chova, nejdriv umuci zvire a pak treba spoluzaka.

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jejula » Ne Led 15, 2012 18:29

V dnešní době je fakt problém,aby si dítě našlo dobrého kamaráda nebo i víc většina vrstevníků jsou parchanti!Tak se to pak stává,že z hodného dítěte je svině,aby někam zapadl!

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Led 15, 2012 20:38

No, to je prave ono a doba a system tomu jeste i s tema stupidnima zakonama jen perfektne nahrava.Opravdu mi to pripada, jako cilena degenerace lidstva

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”