Otáčení domečku

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
davidhr
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 163
Registrován: Út Led 13, 2009 11:25
Místo/Bydliště: HK

Příspěvekod davidhr » Po Lis 07, 2011 17:49

To u nás se také stěhuje, ale trochu jsem na ně vyzrál. Mám o něco těžší domeček, tak s ním jen šoupali. Pokud je domeček na poličce, vyvrtal jsem kolem domečku dírky do poličky, stačí 2-3, nastrčil do nich dřevěný kolíček(je to takový váleček) a domeček je na svém místě.
Co se týče misek na granule, také jsem je nacházel obrácené na zemi, pořídil jsem závěsné, ale i ty dokázali vytáhnout a vysypat, tak jsem je taky přidělal. Stačí na to kousek drátu. Né moc slabý, ale ani né moc silní, trochu jsem ho naohýbal a už vše je na místě, kde má být. Pokud čistím misku, drátek vycvaknu, vytáhnu misku a pak zase zacvaknu. No někdy se mi zdá, že se chtějí pomstít, když jedí, kousnou do granule, pak zbytek zahodí a časem pod miskou je více granulek než v ní. :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Po Lis 07, 2011 19:03

Já na domečky rezignuju, domeček nám vydrží v celku tak max. 2 tejdny...

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Otáčení domečku

Příspěvekod Zrzka » Stř Dub 18, 2012 1:19

otáčení domečků, šoupání, chroupání - taky je u nás dost v kurzu :-) Oskárek si dokonce jeden čas obracel domeček, nastlal do něj ikeáckou krysu a takhle spinkal... když začali shazovat velkej domek, tak jsem vzala dva šrouby s matkou a našroubovala to poličky - a bylo po šoupání... :-) teď se všichni obvykle nakýblujou do jednoho domečku a na hromadě spinkají :-) s mističkama mám docela klid - mám obyčejné keramické a nepřevrací je - mám je mimo "běhací" cesty...

Verulinka
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: Stř Dub 18, 2012 11:29

Re: Otáčení domečku

Příspěvekod Verulinka » Stř Dub 18, 2012 11:55

zdrav!m, me taky otáčí svuj baráček na bok nebo na střechu,pres den mu o otocim,kdyz tam není,protoze má dva a v noci to samé.

Disable adblock

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Re: Otáčení domečku

Příspěvekod Cmacuba » So Kvě 19, 2012 20:39

Tak koukám, že mám docela štěstí. Toby má domeček přidělaný v rámci jedné poličky. Misku má rohovou úplně nahoře vedle domku a stalo se mi jenom jednou, že jí hodil úplně dolů na dno. A to jen z toho důvodu, že jsem seděla v kuchyni a nepustila jsem ho. Tak tam řádil jako černá ruka. Jinak hrozně rád vytahuje větve, dřevo na okus a staré vařečky na kousání, úplně na vrchní polici a háže je dolů. Jinak Toby skoro vůbec nezlobí. Milionové zvíře :)

Ale nejvíc zlobí, když je puštěný. Dělá si ze mě legraci denodenně. Má zákaz lézt na okno, ví o tom, pořád ho vyháním a stejně tam chodí, sedí tam a kouká na mě tím svým lišáckým kukučem. Se mi snad vysmívá nebo co :-)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”