utekla z králíkárny

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

utekla z králíkárny

Příspěvekod ajtik » Út Srp 28, 2012 21:16


Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Wulfina » Út Srp 28, 2012 21:22

O tom vím... s Péťou Zrzkou o tom můžem vyprávět... Upřímě se ani nedivíme, že činčila jim zdrhla... byla chovaná v králíkárně, protože doma dělala bordel a holka které byla měla fakt jiné zájmy, než činčilu... Kolikrát jim Zrzka říkala, že ji odkoupí a holčiny rodiče vždycky na to, že je na ni holka zvyklá a že je její miláček a že jí z rukou nedaj... :roll:

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod ajtik » Út Srp 28, 2012 21:38

To je hnus :evil: ty lidi jsou hrozní.

Avatar uživatele
Alyfin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: Čt Kvě 17, 2012 9:17
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Alyfin » Út Srp 28, 2012 22:48

Doufám, že ji někdo najde a postará se o ní líp než ti, kterým utekla :evil:

Disable adblock

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod vera novotna » Út Srp 28, 2012 22:59

Jo to znám :( , všecko pro dcerušku, ale aby si rodiče něco přečetli o správném chovu činčil a jejich povaze, tak ji nechají venku v králíkárně :shock: , přece si nebudou doma špinit útulnou domácnost :? ... naše první činča také bydlela s matkou venku v králíkárně od jara do podzimu, pak je dávali na zimu milostivě domů raději do chladné chodby, aby moc nenašpinily. Ta činčilka byla tak vyplašená, ale díky bohu si na nás všechny doma zvykla a taky se dlouho léčila z plísně a papala jen ty naučené směsky, které se ji staly osudným, protože samotné granule nežrala :( , škoda jen, že tehdy jsme si nemohli vzít i její mámu, aby nezůstávala sama přes dlouhé roční období v té králíkárně a nebyly vystresovaná ze samoty. Kdoví, jak se teď má a jestli je vůbec naživu [-o< , protože už dávno nemáme její dcerku a tím žádný kontakt s chovatelkou :roll: ...

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Wulfina » Út Srp 28, 2012 23:07

Alyfin napsal:Doufám, že ji někdo najde a postará se o ní líp než ti, kterým utekla :evil:


No, kdyby neutekla, tak Zrzka (konečně prolomila holčiny rodiče) si jí dočasně vzala... pak by byla buď u mě a nebo, kdyby se jí klucí nepozabíjeli, tak u ní... :) Bohužel, je to už dlouho a myslím, že už není... :((

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod vera novotna » Út Srp 28, 2012 23:29

No ..taky na to myslím, že už je někde vysílena hlady za tak dlouhou dobu a ještě k její smůle se změnilo počasí, navíc je vystresovaná, nedej bože, aby ji chytla toulavá kočka, pes nebo kuna :shock: ...raději nedomýšlím...nejvíc mě zaráží na tom inzerátu, proč tam není její fotka pokud jsem ji nepřehlédla,... já bych klidně pak Zrzce k ní přidala některou moji samičku, aby se necítila jako růže v trn :wink: .í

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Kobylatko » Stř Srp 29, 2012 17:37

Kriste činčila v králíkárně #-o ,slečínce bych napsala A máš to!Třeba jí někdo našel a má se líp :wink: .No já bych ji šla asi v noci sebrat když byla venku v kralíkárně :lol: .

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Wulfina » Stř Srp 29, 2012 19:13

To jsme chtěli.. bohužel by bylo moc svědků... soused tam má čidlo na pohyb... :roll:

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Kobylatko » So Zář 01, 2012 17:07

tu to je taky,bydlet u vas tak vemu našu Nastěnu řeknu myš na nákych 80% si myslim že by ju našla je na myši naučená a chytí skoro každou,by se měla aspon už jen dobře činčilka :wink: .
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1792707 ... -barvy.php
Wulfi:myslíš že vaši psi by ju nenašli?

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Wulfina » So Zář 01, 2012 20:09

Psi by jí už nenašli, je to více než týden stará stopa... Tudíž už nekonečně mnoho možností... Což už na psí čumák nestačí...

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: utekla z králíkárny

Příspěvekod Zrzka » Stř Zář 05, 2012 20:54

až teď koukám, že se tu rozběhla na toto téma diskuze...
půl roku jsem se snažila od ní činču dostat - marně - od jara je na zahradě, což jsem se dozvěděla v červenci shodou okolností od mé kamarádky, byla jsem se na ní kouknout, bylo mi jí moc líto, protože byla krásná - bohužel jsem pako na mutace, takže ani nevím, co to bylo, ale byla hodně tmavá - přicucla se a ani nechtěla zpátky - bohužel jsem tu holku, co jí měla, ukecala až na konci prázdnin, že až se vrátí dcera z prázdnin, že si jí odvezu... jenže činče došla trpělivost - dozvěděla jsem se v pátek před sobotou, kdy jsem si ji už měla odvézt, že jí pravděpodobně v úterý prokousala králíkárnu a zdrhla... chudinka malá... zburcovala jsem mojí kámošku a jely jsme jí hledat, nechala jsem tam všude telefon, ve zverimexu taky, protože je přes ulici... nic... sice mi jedna pani říkala, že tam pejsek honil něco v altánu, ale že tam jsou normálně myši, takže neví... byla jsem tam ještě dvakrát, prošla víceméně celé sídliště, ale to je marné...
já pořád doufám, že ji někdo našel a má jí doma, ale asi už chudinka malá nežije...
s Věrkou jsme ji chtěly i odnést ze zahrady, ale čidlo od sousedů je nemilosrdné... bohužel...
ještě jsem jako poslední záchytný bod zkusila inzeráty, ale nic...

když si činču pořizovala, tak jsem jí říkala, jak to je - marně... když mi na jaře volala, jestli jí může dát na zahradu, tak jsem jí důrazně říkala, že ne a měla jsem za to, že to pochopila - bohužel ne...

Avatar uživatele
Alyfin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: Čt Kvě 17, 2012 9:17
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Re: utekla z králíkárny

Příspěvekod Alyfin » Stř Zář 05, 2012 22:26

Natvrdlost některých lidí fakt nemá hranic

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Zrzka » Čt Zář 06, 2012 1:27

vera novotna napsal:No ..taky na to myslím, že už je někde vysílena hlady za tak dlouhou dobu a ještě k její smůle se změnilo počasí, navíc je vystresovaná, nedej bože, aby ji chytla toulavá kočka, pes nebo kuna :shock: ...raději nedomýšlím...nejvíc mě zaráží na tom inzerátu, proč tam není její fotka pokud jsem ji nepřehlédla,... já bych klidně pak Zrzce k ní přidala některou moji samičku, aby se necítila jako růže v trn :wink: .í


bohužel jsem fotku neměla - viděla jsem ji všehovšudy dvakrát a jen si pamatuju, že byla hodně tmavá... ne černá, myslím, že tmavý standard, ale nejsem si jistá... ten inzerát na 3 serverech v TOPu byl můj poslední nápad, kdyby ji třeba někdo našel a nevěděl si s ní rady... měla už u mě připravenej bejvák a ještě týden po tom jsem ho tu měla, kdyby... jenže ne... moc mě to mrzí...
lidem jsem tam rozhodila telefon, nabídla i odměnu, protože lidi se tak většinou chytnou, ale nic... chudinka malá...

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Zrzka » Čt Zář 06, 2012 1:33

Kobylatko napsal:Kriste činčila v králíkárně #-o ,slečínce bych napsala A máš to!Třeba jí někdo našel a má se líp :wink: .No já bych ji šla asi v noci sebrat když byla venku v kralíkárně :lol: .


nešla, neb neznáš situaci, jak to tam vypadá - s Věrkou jsme už měly našlápnuto, byla jsem se tam kouknout, ale soused má čidlo na pohyb a jinudy to tam nejde, neb je to řadový barák na hlavní ulici a zezadu zahrada obklopená dalšími zahradami a sousedy s čidly, neb se tam v okolí pohybuje velké množství nepřizpůsobivých občanů...
a nevím, co by vyřešilo "A máš to!" - mně je líto činči - holka je mi ukradená... navíc k činče ani vztah neměla, neb se nemazlila... prostě to nebyl králík...

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM - Inzeráty odjinud

Příspěvekod Zrzka » Čt Zář 06, 2012 1:35

Wulfina napsal:To jsme chtěli.. bohužel by bylo moc svědků... soused tam má čidlo na pohyb... :roll:


škoda, viď? občas na ní myslím, dneska jsem byla ještě jednou v tom zveráku naproti, ale holčina říkala, že tam nikdo nebyl a že tam má moje číslo, kdyby něco... a ani v kleci tam žádnou činču nemají...

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: utekla z králíkárny

Příspěvekod Zrzka » Čt Zář 06, 2012 1:37

Alyfin napsal:Natvrdlost některých lidí fakt nemá hranic


to jo, a ještě bych k tomu dodala: lidi bez vztahu k zvířatům si nemají pořizovat zvíře... mám neskutečnej vztek, jen si na tu chudinku malou vzpomenu...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: utekla z králíkárny

Příspěvekod jasmin » Čt Zář 06, 2012 12:50

Je mi z toho tez nanic, ikdyz to tady uz tak casto nectu.Kdyz s ni nebyla domluva, tak se byvalo mohlo zkusit pohrozit oznamenim pro tyrani zvirat, coz v tomto pripade o tyrani cincily slo zcela jiste a pokud by ani na tohle nereagovali, tak to oznamenim resit.Kolik ale podobnych pripadu je a ani se o tom clovek nikdy nedozvi.Skoda, ze jsi se nevratila driv, nebo ji nemohla vzit driv, nez se stacila prokousat ven.Kdyz se nikdo nehlasi a nenasel ji, tak pokud to bylo nekde u frekventovane silnice, videla bych to, ze ji prejelo auto:-(, nebo neco sezralo, nebo i nekdo sezral a zabil:-(.Hlavne mam obavy, aby si ta, ani ji nemuzu pojmenovat slusne neporidila dalsi na trapeni.Pokud ano, tak to oznamit, nic jineho.

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: utekla z králíkárny

Příspěvekod Zrzka » Čt Zář 06, 2012 12:55

nepořídí... činčilu už nikdy nechce... zaplaťpánbůh...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: utekla z králíkárny

Příspěvekod jasmin » Čt Zář 06, 2012 18:09

Je mi z toho nanic, zvlast, kdyz si predstavim ten smutny konec chudaka te cincily.Mozna, ze kdyby ji prejelo auto,nebo neco zakouslo, tak by to mela aspon rychle za sebou, nez kdyby ji sebral nekdo, kdo by ji pak ublizil jeste vic, nebo uvaril treba:-(.Pokud to bylo v nejake takove lokalite, tak se spis bojim, ze ji opravdu nekdo neco udelal.Nejsou tam nekde pobliz take nejaka asijska bistra apod.?
Kazdopadne by ta holka zaslouzila par facek a rodice take, ze ji v tom trapeni cincily jeste podporovali:-(

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”