Kvalita chovu v čechách

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Srp 18, 2011 23:23

Lustici dostala v ZO napomenutí proto, že její názory naprosto nekorespondovaly s názory ostatních členů ZO. Já sama jako bývalý člen této organizace nevím, že by členové žádali o tento zákaz.

Disable adblock

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Čt Srp 18, 2011 23:26

Jen bych rad poprosil moderatorku Minlub, aby mi napsal kde lzu, nebo kde neco prekrucuji? Pokud tak verejne neucini, pak se jedna o urazku, nebo pomluvu a to je myslim brano jako napadeni uzivatele a melo by za to nasledovat napomenuti, ale to si asi moderatorka tezko udeli sama, takze to necham na rozhodnuti jineho moderatora.
Jinak je zvlastni, jak se tu jako clenka ZO, ohanite demokracii, ale vubec vam nevadi, ze je mozne clenum zakazovat verejne vyjadrovat vlastni nazor, to tedy ziram.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Srp 18, 2011 23:27

Jinak k další otázce : v ZO určitě nepanuje žádná diktatura, každý názor má svoji váhu. Lustici názory ovšem nebyly oficiálními názory ZO ČSCH a proto bylo uděleno napomenutí. Je zde ještě něco k vysvětlení? Tak bych se taky narovinu ráda zeptala na Vaši identitu, ať si o tom můžeme promluvit jako člověk s člověkem.

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Čt Srp 18, 2011 23:42

Ladus, sama predsedkyne ZO, Ajtik, tu napsala, ze Lustici dostala trest, ktery ji udeluje na zadost clenu ZO, a nesmi tak verejne psat na jakekoliv fora. To same mi potvrdila Lustici v SZ. Sice jednatel Michalw o neco pozdeji napsal, ze tomu tak neni a ze on nevi o jedinem clenu, ktery by to zadal.
To bylo natolik matouci, ze jsem tu napsal jednoduche otazky, ktere meli zodpovedet, kde dostala Lustici napomenuti, kdo ji ho udelil, za co ji ho udelil popripade na zaklade ceho a jak jsou clenove ZO vubec ve sdruzeni trestani.
Krome moderatorky Romany mi nikdo, pokud nepocitam urazky a nemyslne dedukce Minlub, ze ZO neodpovedel.
A pokud jsem cetl prispevky Lustici, nikde jsem necetl, ze by psala, ze se jedna o oficiální nazor ZO, ale pouze napsala vlastni nazor na zpusob chovu cincil. Pokud je za vlastni nazor trestana a je ji znemozneno se dale vyjadrovat, pak pouziji tveho slova a jedna se skutečně o diktaturu. ZO diktuje kdo se smi vyjadrovat a co smeji ci nesmeji clenove komentovat, nebo vubec napsat.

Disable adblock

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Čt Srp 18, 2011 23:47

A jeste k vasemu dotazu ohledne me identity. Sice vas taky neznam, ale podle vaseho odkazu na stranky a mailove adresy soudim, ze se jmenujete Lada Krpcova. Nevim v cem vam to pomuze, ale budis, Petr Dvorak. Tesi me.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Srp 18, 2011 23:48

Tak, já jen říkám svůj názor na věc. Já jako tehdejší člen ZO nežádala o žádný trest. A ano, názor Lustici byl v podstatě její osobní na chov činčil, ale jelikož je řádnou členkou ZO mohly tyto názory vyznít jako cíle organizace ZO ČSCH. Jestli bylo potrestání na místě, nebo ne, o tom se můžeme dohadovat. O co jde Vám? O pravdu? Té se nedočkáte dneska skoro nikde, aspoň si tady nemusíme hrát na nějaké přezdívky podle mě...

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Pá Srp 19, 2011 0:09

Ano, Ladus, o pravdu a nejen o ni.
Jak jste sama uznala, Lustici napsala vlastni nazor, rikejme tomu treba pohled, na to jak chovat, a pripadne vystavovat cincily. To, ze je clenkou ZO z ni prece nedela mluvciho ZO. S jejim nazorem muze kdokoliv souhlasit stejne tak nesouhlasit, ale ona za svuj nazor dostala trest od vlastniho sdruzeni a nesmi uz nikde nic napsat. Nevim, ale tohle fakt nemuze pripadat normalni nikomu. Navic, kdyz neco jineho napise predsedkyne ZO a neco jineho jednatel ZO. Takhle to muze vypadat, ze bud si jeden nebo druhy dela v ZO co chce a tak by to v normalne fungujicim obcanskem sdruzeni fungovat rozhodne nemelo.
A sama se podivejte jak reaguje moderatorka a predevsim clenka ZO Minlub, to vam prijde jako oficialni postoj ZO, nebo jen pomatene vyjadreni radne clenky ZO?
A k tomu o co mi jde. Nejen o pravdu, tu uz vime. Trest Lustici dostala, nebot mi to osobne napsala, zbyva jen zodpovedet od koho, za co a podle ceho. Na strankach ZO sice je odkaz na udajny karny rad, ale obavam se, ze bud neexistuje, nebo ho neznaji ani vlastni clenove ZO. Nejsem clenem CSCH, ale dost bych se divil, ze by tato organizace podobne tresty svym clenum udelovala.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Srp 19, 2011 0:18

Kárný řád se dodržovat musí. Pokud lustici trest dostala, tak už to proběhlo a nemá to smysl řešit. Minlub bych se jen zastala. není špatné, když se někdo snaží něco udělat a udržet lidi a organizaci při sobě. Lepší než sedět na prdeli doma a kritizovat. To nechci říct na Vás, ale na spoustu lidí, co umí jen kritizovat, například ZO a nic nedělají, aby se chov činčil v ČR zlepšil.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Srp 19, 2011 0:25

Potr napsal:A jeste k vasemu dotazu ohledne me identity. Sice vas taky neznam, ale podle vaseho odkazu na stranky a mailove adresy soudim, ze se jmenujete Lada Krpcova. Nevim v cem vam to pomuze, ale budis, Petr Dvorak. Tesi me.

Ano Lada Krpcová, taky mě těší.

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Pá Srp 19, 2011 0:34

Vy jako byvala clenka ZO jste nekdy Karny rad videla ci cetla? Pokud podle nej byla Lustici potrestana, pak je vse v poradku. Ale pokud za vlastni nazor clen ZO obdrzi trest nesmet verejne psat o svych nazorech, a tady bych se zastavil. Trest je dozivotni, docasny? Takovy trest mi prijde minimalne podivny a ikdyz nejsem clenem ZO ani CSCH, tak uz jen moznost, ze me nekdo, kdykoliv muze potrestat za vlastni nazor, tak ten me od takoveho sdruzeni jen odradi.
A k moderatorce, člence ZO Minlub. Ja nevim, co udelala nebo dela jako clenka pro ZO a celkem je mi to jako neclenovy i jedno, ale zpusob jejiho vyjadrovani jako moderatorky, urazky a hloupe dedukce, to si vazne myslite, ze tim prilaka do rad ZO vice clenu nebo to ma jen ostatni zastrasit vyjadrit zde svuj nazor?
A nevim, ale Lustici prispevky presne vysthovaly jak zmenit ci zlepsit chov cincil, nikoliv ty od Minlub.

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Srp 19, 2011 9:48

Já když to tu tak čtu tak mi to připadá spíš jako hon na čarodejnice. Nezapomenete v každém příspěvku zmínit moderátorku Minlub a ani ZO ČSCH.Já jsem si teda obrázek udělal,ale o vás milý pane.
A podle toho co jsem četl na .eu,tak vaše vyjadřování je jak přes kopírák s vyjadřovánám pana Švermy.A zajímavé že se tam hádal s výše zmíbněnou moderátorkou též, že :wink: To jen tak bokem jak to vidím když čtu vaše nesmysly,protže nepotřebuju strkat nos do cizích věcí takže mi je to vcelku jedno.
Taky by mě zajímalo vysvětlení,ale chápu že vedení ZO nepotřebuje všem vysvětlovat kroky a tresty ve své organizaci.Tak nechápu proč bych se v tom měl pořád dokola pitvat.Ono jde snad o váš trest že taik bojujete za lustici,která dostala trest?Nebo je tam jiný prospěch či známost?Vy jste v ZO že máte otuhu zjistit proč trest dostala,to je snad jejich interní věc ne?
Proč by se někdo nemohl pozastavit nad tím že si založíte účet a hned napíšete příspěvek do zrovna tohodle konkrétního tématu.Myslím že se tu nad tím pozastavilo více lidí a ten co to napíše veřejně hned uráží?A můžete se klidně pozastavit nad tím proč jsem si ho založil já,rptože samozřejmě uděláte to za co jiné kritizujete-do teďka jsem se nepotřeboval vyjadřovat ale tohle už mě fakt zaráží,,,,

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Srp 19, 2011 9:55

Ještěby mě zajímal pohled na věci lidí co to čtou?co si o tom myslíte?neštvou vás tyhle dohady okolo místo aby se řešil chov činčil?proto chovám snad já a tohle mi to fakt znechucuje.proč když tu někdo takový napíše ho nepošlete někam že to nechcete poslouchat?chodím sem číst rady ale tohle mi to opravdu znechutí a nechápu ty co si to jen čtou jak bulvár a nic neřeknou :roll:

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Pá Srp 19, 2011 10:15

Chovcinci : podle Vašeho názoru předpokládám, že navštěvujete toto forum pravidelně. Je tedy nutné zakládání nových účtů, jen aby se nevědělo kdo má tento názor? Myslíte, že vše bude lepší, když se bude řešit anonymně, než aby člověk přišel , já jsem nějaký Jan Novák a zajímalo by mě to, to a to...Tohle s prominutím šaškování mě už přestává bavit.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Srp 19, 2011 11:34

Milý pane Potre,
to, že jsem Vás směřovala na vedení ZO mělo jeden důvod --> aby se tu nestrhlo toto. Ale abych se vyjádřila k vzniklé situaci. Myslíte, že je vhodné v každé větě zmiňovat Minlub? Chápu, že z nějakého důvodu k ní chováte antipatie, ale zkuste si to vyřídit soukromě - například přes soukromé zprávy. My ostatní do Vašich sporů nevidíme a popravdě ani vidět nechceme.

Jinak k ZO, moderátoři jsou tu opravdu jen 4 a z nich je členem ZO pouze jeden. To že má ZO ve své sekci moderátora je pouze z jediného důvodu. Některé věci ohledně ZO musí řešit vedení ZO a ne moderátor, který do vnitřních věci organizace nevidí.

A k trestu lustici. Na foru www.cincila.com uživatel lustici žádný trest nedostala, pouze v organizaci ZOCSCH a abych pravdu řekla, taky mě to trochu zaskočilo. Napsala sem vedení ZO (neměla jsem chuť tu rýpat :wink: ) a bylo mi to vysvětleno. Uživatel lustici dostala zákaz vyjadřovat se k věcem, které se týkají organizace, jinak může přispívat jak chce. Trest, který dostala je za to, jak se tu vyjadřovala k připravované výstavě činčil, protože tu vystupovala jako za organizaci a její názory byly v rozporu se zájmy ZO. Což by se u zakladatele organizace a člena vedení nemělo stát.To jestli bylo jejich rozhodnutí správné či ne, můžeme jen polemizovat. Je to vnitřní záležitost ZO a myslím, že nám, co nejsme v organizaci to může být jedno a hlavně nám do toho nic není.

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod Poorubacka » Pá Srp 19, 2011 12:10

martej napsal: Uživatel lustici dostala zákaz vyjadřovat se k věcem, které se týkají organizace, jinak může přispívat jak chce. Trest, který dostala je za to, jak se tu vyjadřovala k připravované výstavě činčil, protože tu vystupovala jako za organizaci a její názory byly v rozporu se zájmy ZO. Což by se u zakladatele organizace a člena vedení nemělo stát.


Přesně toto jsem tady chtěla napsat panu Poterovi... Jsi mi to ukradla z přímo z úst.. :lol:

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod Poorubacka » Pá Srp 19, 2011 12:11

Doufám že mu toto jako konečné vysvětlení stačilo...

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Srp 19, 2011 12:25

Ladus napsal:Chovcinci : podle Vašeho názoru předpokládám, že navštěvujete toto forum pravidelně. Je tedy nutné zakládání nových účtů, jen aby se nevědělo kdo má tento názor? Myslíte, že vše bude lepší, když se bude řešit anonymně, než aby člověk přišel , já jsem nějaký Jan Novák a zajímalo by mě to, to a to...Tohle s prominutím šaškování mě už přestává bavit.


Ano,navštěvuji ale nepíši.Nepotřeboval jsem být registrovaný a mít zde účet,nemám potřebu přispívat.Do teď,protže tohle už mě zvedá ze židle.styl psaní zde othoto pána a pana švermy je nemlych to samé a myslel jsem,že si zůstane u sebe a tady dá pokoj.aby to tu nezkončilo jak na .eu.tam je v každém tématu hádka a myslím že jste se tam účastnila i Vy Laduš.
Tady aspoň lidi poradí s každým problémem a to tu lidi píšou pořád o radu.a dost se mi nelíbí,když se někdo naváží do moderátorů a lidí co přispívají častěji-ti většinou jsou ti,co tu nejvíc pomůžou a poradí.co chcete?vyštvat ty lidi od suď?kdo pak poradí až bude mít někdo problém nebo přímo vy????pak si budete stěžovat že nikdo neporadí.

a když jste pane potre u urážek, mě spíš připadá jako urážka váš komertář: Ladus, jsem pro, namisto smesnych vymyslu a dedukci moderatorky Minlub, jednejme narovinu
omluva-nevím jak citovat

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod Poorubacka » Pá Srp 19, 2011 12:49

Jo a mimochodem, jsem členem ZO a s potrestáním Lustici jsem souhlasila. Kdyby si založila nové téma třeba v sekci ostatní, nic by se nedělo, je to její názor na chov ale zvedlo mě ze židle proč to píše do tématu II.výstavy činčil a ještě k tomu že pokud se někdo nedostaví na výstavu, tak není správný chovatel :!: Ať si každý sáhne na srdce a přizná si, že to vše co psala si nespojil s ZO :?:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Srp 19, 2011 15:53

Potre,
neodpověděla jsem Vám na Vaše otázky z jediného důvodu, mám důležitější práci než tu s Vámi vést ,,žabomyší válku". A když jsem zde, chci si psát o činčilách a chovu, ne řešit toto. Nikde jsem nepsala, že lžete a nebo něco překrucujete. Nebo se mýlím? Pokud ano, pošlete mi část mých slov, určitě se to vysvětlí. A Váš komentář o „směšných výmyslech a dedukcích“ nechám bez vyjádření.
To že nikdo z vedení nemá chuť Vám odpovídat je asi všem jasné. Za prvé, vedení klubu má povinnost se zodpovídat za své činy pouze členům organizace, což Vy nejste. Za druhé, nikdo nemá chuť a hlavně ani čas tu odpovídat na rýpavé otázky někomu, kdo viditelně má za cíl jediné - poškodit pověst ZO.
Nikdo ze členů ZO nemá problém odpovědět na otázky týkající se organizace i nečlenovi, ale pokud vidí, že ten člověk jen veřejně někoho špiní a nejedná narovinu, nemají proč s nim komunikovat (je to zbytečná ztráta času, která beztak nikam nevede).

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Pá Srp 19, 2011 16:06

Nez pujdu na odpoledni smenu, tak tu musim reagovat, pravdepodobne naposledy.
Prvne bych rad objasnil, ze nejsem clenem ani jednoho ze ctyr sdruzeni, takze ac se tu moderatorka Minlub nebo jeji pritel chovcincil, pokud to neni sama ona, snazi ostatnim nesmyslne lhat a napad me sprskou urazek a lzi, tak kupodivu nejsem Sepp, byt by si to tak upenlive prala.
Proc jsem se ZDE zeptal na par otazek ohledne trestu Lustici od jeji materskeho sdruzeni? Protoze asi jako vetsina chovatelu premyslim, zda a proc se prihlasit za clena toho ci onoho sdruzeni. A tak chodim na vsechna fora a stranky sdruzeni a hledam pro a proti. Pri tom jsem ZDE narazil na to, ze clen ZO nesmi vyjadrit vlastni nazor, ktery se udajne neslucuje s plany ZO, ale pritom na strankach ZO je jinymi slovy napsano presne to co Lustici napsala. Cetl jsem jeji prispevky a rozhodne bych nerekl, ze je mluvcim ZO a tedy, ze cokoliv napise je oficialnim nazorem ZO. Pouze napsla svuj nazor na to jak chovat a vystavovat cincily. Pokud by zaznelo, ze dostala tento trest, na jinem foru, pak sve otazky napsal tam, ale tak se nestalo.
A ano je to tu hon na carodejnici, ale tou carodejnici je zde prezentovana Lustici a tak ji nekdo z vedeni udelil trest, jen se k tomu ted nikdo nechce znat a kazdy tvrdi neco jineho. Nejprve napise predsedkyne, ze ho udelila na zaklade prani nekterych clenu ZO, ale jednatel tvrdi opak. Dnes tu jiny clen, Porubacka, napise, ze jednatel nemluvil pravdu, ze ona sama o tento trest zadala. Tak co si o tom ma neclen asi tak myslet? Bud si v ZO dela kdo chce, co chce, nebo tu nekdo ostatnim uzivatelum umyslne nerika pravdu.
A co se tyka moderatorky Minlub, nebo chovcincil, tak nemam spor ani s jednim, rekl bych, ze tu nemam spor s nikym, mozna se nekdo snazi, aby to tak vypadalo. Nicmen jsem necekal, ze kdyz se ZDE slusne zeptam na otazky, ktera zajimaji me, stejne jako i vas, ze mi bude moderatorkou Minlub lzive tvrzeno, ze jsem ten ci onen a ze lzu a neco prekrucuji, nebo snad, ze ten kdo nekoho urazi jsem ja. Vam to neprijde ucelove napadani noveho uzivatele? Zrejmne ne, asi proto me prekvapuje jeste vice, ze ji jako moderatorka jeji chovani budete jeste schvalovat a tvrdit, ze kdyz jsem nenapsal SZ ji, nebo primo Ajitk ci Michalw, tak tu rypu a podobne napadani a urazeni si zaslouzim.
Mimochodem si zde pisi po SZ se spousty uzivatelu, ale je snad na me koho si vyberu a s kym si chci duverne a tedy neverejne psat, nemyslite? Napriklad s Ladus jsem tu vcera hovoril jeste po druhe ranni hodine a dost veci ohledne ZO mi vysvetlila a myslim, ze jsem pochopil i proc radeji ze ZO vystoupila a ted chova, jak ona rika, jen za a na sebe. Pomalu zacinam i chapat ty uzivatele, kteri mi napsali SZ o tom, proc je lepsi radeji do cinnosti kolem ZO nestourat, nebot je to stejne jako s exkrementem, pouzili jine slovo, ale nechci zadavat pricinu jak se me elegantne zbavit. Tedy, ze cim vic do toho budu stourat, tim vic to jen bude smrdet a stejne se ZDE bude dal o vsem mlcet a prekrucovat. A jak se zda meli pravdu.
Pro ostatni uzivatele, kdyz me odtud nevyhodi, tak mi muzete psat dale na SZ, protoze mate pravdu v tom, ze lepsi je nepsat verejne vsechno co si myslite, byt je to pravda.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Srp 19, 2011 16:25

trochu už postrádám smysl této debaty, co vlastně chcete slyšet?? Vysvětlení, proč lustici dostala trest máte, tak nač tu rozdmýchávat hádku? To, že si máte vyřešit spory s minlub osobně, nebo že máta směřovat své otázky rovnou na vedení zo není příkaz s kým se máte bavit, ale ohleduplnost k lidem na tomto forum, které nebaví číst tyto neúčelové debaty o tom, jak která organizace je špatná. Ne každý má touhu jít do nějaké organizace a ten kdo chce někam jít, tak si ty informace najde - stejně jako jste si je našel Vy sám.

Miri
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: Po Ún 07, 2011 21:59

Příspěvekod Miri » Pá Srp 19, 2011 16:44

Pro Potr - co Vás zvedlo ze židle jsem si přečetla a takové věci jdou zcela mimo mě. Mě nadzvedlo ze židle jak se navážíte do Minlub.Tyto stránky jsem našla,když jsme měli činču nemocnou a od té doby sem chodím pravidelně.Sbírám informace, co je pro naše mazlíky nejlepší.A rozhodně vím,že Minlub je tady často a radí pravidelně všem co něco potřebují.Odpovídá brzo a snad na všechny dotazy a nemusela by.Jsem za to ráda.Minlub díky :D a rytí lidí,kteří sem pravidelně nechodí klidně pouštěj z hlavy.

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Pá Srp 19, 2011 17:13

Miri tohle je přesný :) líp bych to nezformulovala. Minlub rozhodně není tou, kdo tady rozdmýchává nepřátelskou atmosféru :wink:

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Srp 19, 2011 17:24

chtěl jsem napsat něco jiného,ale po příspěvku Miri nejde jinak než se spíš zamyslet proč se zbytečně hádat když dotyčný přišel jen s účelem rozdmývhat spor a žádný argument není dost dobrý.
s Miri souhlasím a taky moc děkuju Minlub a tomuhle foru,hlavně za to že se nemusím ptát,když mám problém najdu většinou téma kde se to řešilo a Minlub zde pokaždé poradila zkušeně,ne jako teoretik.obdivuju jí a Martej že denně sedí u pc,napíšou do každého tématu a radí cizím aniž by museli

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Srp 19, 2011 17:30

a sám jste žádal napomenutí za to že vám někdo napsal že lžete takže když to tak čtu měli by moderátorky věnovat pozornost vaším výrokům směrem k minlub-že píše směšné výmysly a dedukce a teď jste napsal že nesmyslně lže a lživě tvrdí. si pro pomluvy do pusy nevidíte

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”