ZOO MIX

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

V1974
Nový uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: So Led 12, 2013 8:56

ZOO MIX

Příspěvekod V1974 » Pá Led 18, 2013 9:57

Schecke napsal:Snažili jsme se je (ZOO Mix) dostat na první výstavu. Bohužel je s nimi nedobrá komunikace, pokud jde o sponzorství. Oni chtějí sponzorovat, ale pak se 3 měsíce neozývají. Tak jsem některá krmiva pro činčily nakoupila na výstavu pro výherce a myslím vypadala docela dobře. Jinak Rosen Löcher je opravdu stará značka, takže nic nekopírují.



Dobý den, ZOO MIX by rád obsazoval každou výstavu, ale musí to být pro všechny ekonomicky zvládnutelné. Co se týká spolupráce klubu činčil vs klub myší, posílali jsme na 1. výstavu činčil a výstavu myší na náš vkus hezké a docela hodnotné balíčky. Bohužel zpětná vazba nulová, žádné následné objednávky na krmivo atd. Banner na stránkách klubu myší snad ještě ani nemáme, na maily nikdo neodpovídá. Takový je pohled z druhé strany. Když už tedy píši veřejně, tak bych byl rád, kdyby jste neporovnávali a navzájem nekritizovali značky JR Farm vs Rosenlöcher. Obě značky jsou odlišné, mají své specifické produkty a na německém trhu fungují souběžně bez problémů. Výše jsem četl stanovisko k natí česneku, přečtěte si co uvedená ingredience zvířeti dá a jak je pro něj přínosná. Abych nebyl jen za bubáka navrhuji následující, pokud máte kdokoli zájem o vyzkoušení jakéhokoli produktu Rosenlöcher zdarma, napište prosím na info@zoomixpraha.cz kterou položku chcete vyzkoušet a my vám jí zdarma pošleme. Mnoho chovatelských úspěchů přeje Václav Kudělka, jednatel ZOO MIX PRAHA.s.r.o.

Disable adblock

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Krmiva značky Rosenlöcher

Příspěvekod Schecke » Pá Led 18, 2013 15:58

V1974: Dobrý den, pane Kudělka,
víte nechci dělat nikomu problémy. Jsem s Vašimi výrobky spokojená a právě od vás jsem výrobky na naši druhou výstavu nakoupila. Musím ovšem reagovat na Váš příspěvek. Pokud vím, snažili jsme se Vaše krmivo nabízet kde jsme mohli, dokonce jsme zastiňovali sponzora s krmivy, který nám na naši první výstavu činčil v Brně poslal 10ti kilový balík krmiva a na druhou 8mi kilový aniž by za to něco vyžadoval. Tu výstavu o které mluvíte - to byla oficiální výstava myší a křečků. S činčilami jsem byla v Havlíčkově Brodě pouze já osobně se svými myslím 6ti činčilkami na ukázku. Ze ZOO mix nám poslali jednu igelitovou tašku s asi 4mi balíčky krmiva o kterém jsme nevěděli a brali jsme to jako reklamní balíčky do naší CHS, takže jsem si je ponechala a vyzkoušela. V internetovém ochodě jsem také nakoupila. Za toto po nás byl požadován banner na hlavní stranu. To nemluvím o sponzorské firmě s podestýlkami, která nám poskytla věcné ceny pro vítěze na naše dvě brněnské výstavy v hodnotě nad 10. tisíc. A také o tom, že jsem osobně na výstavě křečků žádala o sponzorství. Poprvé jsem byla odmítnuta, protože Brno je daleko. Až rok na to jsme se na výstavě křečků domluvili na emailech a darech. Bohužel nám žádný email s nabídkou ani žádný sponzorský dar z Vaší firmy nepřišel. Nemůžete čekat, že chovatelé si bez vyzkoušení krmiva budou ihned na obchodě objednávat. Co se týče emailu, v průběhu měsíců červenec - září jsme vám poslali 3 emaily s dotazem na spolupráci a ani na jeden nám nebylo odpovězeno. Rádi bychom spolupracovali, ale bez komunikace je to těžké. Na krmivo od vás co jsem na výstavu nakoupila pro vítěze se chovatelé i vyptávali odkud přišlo. Udělali jsme vám tedy reklamu i bez darů. Myslím, že z naší strany jsem nepochybili. Pokud tedy chcete nadále spolupracovat, nemáme problém se domluvit.
S pozdravem
Betty Benešová
předseda Českého činčilího klubu

V1974
Nový uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: So Led 12, 2013 8:56

Re: Krmiva značky Rosenlöcher

Příspěvekod V1974 » Pá Led 18, 2013 17:48

Schecke napsal:V1974: Dobrý den, pane Kudělka,
víte nechci dělat nikomu problémy. Jsem s Vašimi výrobky spokojená a právě od vás jsem výrobky na naši druhou výstavu nakoupila. Musím ovšem reagovat na Váš příspěvek. Pokud vím, snažili jsme se Vaše krmivo nabízet kde jsme mohli, dokonce jsme zastiňovali sponzora s krmivy, který nám na naši první výstavu činčil v Brně poslal 10ti kilový balík krmiva a na druhou 8mi kilový aniž by za to něco vyžadoval. Tu výstavu o které mluvíte - to byla oficiální výstava myší a křečků. S činčilami jsem byla v Havlíčkově Brodě pouze já osobně se svými myslím 6ti činčilkami na ukázku. Ze ZOO mix nám poslali jednu igelitovou tašku s asi 4mi balíčky krmiva o kterém jsme nevěděli a brali jsme to jako reklamní balíčky do naší CHS, takže jsem si je ponechala a vyzkoušela. V internetovém ochodě jsem také nakoupila. Za toto po nás byl požadován banner na hlavní stranu. To nemluvím o sponzorské firmě s podestýlkami, která nám poskytla věcné ceny pro vítěze na naše dvě brněnské výstavy v hodnotě nad 10. tisíc. A také o tom, že jsem osobně na výstavě křečků žádala o sponzorství. Poprvé jsem byla odmítnuta, protože Brno je daleko. Až rok na to jsme se na výstavě křečků domluvili na emailech a darech. Bohužel nám žádný email s nabídkou ani žádný sponzorský dar z Vaší firmy nepřišel. Nemůžete čekat, že chovatelé si bez vyzkoušení krmiva budou ihned na obchodě objednávat. Co se týče emailu, v průběhu měsíců červenec - září jsme vám poslali 3 emaily s dotazem na spolupráci a ani na jeden nám nebylo odpovězeno. Rádi bychom spolupracovali, ale bez komunikace je to těžké. Na krmivo od vás co jsem na výstavu nakoupila pro vítěze se chovatelé i vyptávali odkud přišlo. Udělali jsme vám tedy reklamu i bez darů. Myslím, že z naší strany jsem nepochybili. Pokud tedy chcete nadále spolupracovat, nemáme problém se domluvit.
S pozdravem
Betty Benešová
předseda Českého činčilího klubu


Dobrý den,
díky za vyčerpávající informace, nicméně jsem si dal práci a prošel poštu. Na dva maily jsme odpověděli 11.3. a 24.3. a 6.4. mám od Vás odpověď, že vše dopadlo dobře a krmivo činčilám moc chutná. Viz. níže. Většinou jsme vše řešili prostřednictvím křeččího klubu, bude nejlépe se domluvit přímo. Kapacitně opravdu nezvládám registrovat kdo pořádá výstavu, kdo je host atd. Budu rád, kdy navážeme stálou a trvanlivou spolupráci, stejně jako máme s klubem morčat, křeččím klubem atd.
Kontakty na sebe máme, takže se nám snad podaří vše domluvit.
Mějte hezký víkend
V.K.

Dobrý den,
děkujeme za balíček, trefil jste se dobře, činčilkám velice chutnají. Výstava v HB byla velmi pěkná, rádi jsme se jí účastnili.
Zadala jsem webmasterovi přidání banneru na web.
S pozdravem
Betty Benešová
předsedkyně
Český činčilí klub
______________________________________________________________
> Od: "\ZOO MIX PRAHA s.r.o. centrála\" <info@zoomixpraha.cz>
> Komu: "\"Betty, CHS Mazlíčci z Brna\"" <bigbens@centrum.cz>
> Datum: 24.03.2012 08:54
> Předmět: Re: klub činčil
>
Dobrý den,
omlouvám se, že píši pozdě, ale jsem v jednom kole.
Slyšel jsem, že výstava v HB dopadla dobře.
Snažil jsem se každému vystovateli vytvořit balíček pro chované zvíře. Snad jsem se trefil a doufám, že krmiva budou chutnat.
V příloze posílám naše bannery a prosím o jejich zveřejnění v rámci možností na www.
Mějte hezký víkend[i][i]
[/i][/i]

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Schecke » Pá Led 18, 2013 18:05

Nejdříve chci říct, že toto téma opravdu nebylo potřeba rozdělovat a název této diskuze je trošku zcestný, ale budiš...

Dobrý den,
ano, to byla ta výstava v HB, a onen balíček o kterém jsem mluvila. Činčily jsem samozřejmě myslela ty svoje a ano, krmivo jim chutnalo a nevyskytl se s tímto krmivem žádný problém, takže doporučuji. Od tohoto emailu ovšem již žádná další odpověď nebyla a my budeme rádi, když se to změní. My sice spolupracujeme s Křeččím klubem, ale takové věci jako je sponzor si řešíme každý sám. Výstavy konáme jednou ročně na podzim. Pokud tedy budete mít zájem poskytnou výhercům na naší výstavě nějaké balíčky, aby krmivo také vyzkoušeli, či nějak jinak spolupracovat, budeme rádi my i chovatelé.
Betty Benešová

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Terezka » Pá Led 18, 2013 20:35

Sice se mne tato diskuze netýká, ale vložím sem svůj příspěvek. Hned jsem v ZOO mix nakoupila po netu, dneska vyzvedla (mám to téměř u zaměstnání) a ještě v prodejně nakoupila spoustu věcí pro hlodavce a hafíky. Krmivo Rosenlöcher neznám, tak jsem vzala hned dvě kila na vyzkoušení. Jsem ráda, že jsem se zase dozvěděla o novém obchodě.

P.S. navrhněte jiný název tématu a přejmenujeme ho.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Lenca » Pá Led 18, 2013 21:10

Je na tom krmení složení? % tuku, vápník, fosfor? abych věděla,jestli stojí za to také zkusit.A taky pak prosím dej vědět, jestli chutnalo, ikdyž to je individualní.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Terezka » Pá Led 18, 2013 21:35

Na webu píšou toto:
Složení: obilí, rostlinné vedlejší produkty, minerály, šrot z geneticky upravené sóji. Přísady: vitamín A 16.00 m.j., vitamín D³ 1.829 m.j., vitamin E 54 mg, měď z pentahydrátu sulfidu měďnatého 9,3 mg.
Na pytli by to mělo být stejně.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Lenca » So Led 19, 2013 11:55

děkuji, todle bylo i na těch stránkách napsané no. Mě právě zajímá spíš to,co tam napsano není :? ...tuk,vapnik,fosfor.Nechci objednavat krmivo, kterému bude něco chybět.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Wulfina » So Led 19, 2013 11:57

Moje řeč :)
Snad nikdo normální neobjedná krmivo z internetu u kterýho si nepřečte složení a dočte se jen nějaké žblepty okolo... :roll:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: ČČK vs. ZOO mix Praha

Příspěvekod Terezka » So Led 19, 2013 12:06

Lenca napsal:děkuji, todle bylo i na těch stránkách napsané no. Mě právě zajímá spíš to,co tam napsano není :? ...tuk,vapnik,fosfor.Nechci objednavat krmivo, kterému bude něco chybět.

Já se ti podívám :-D.
Obrázek

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO MIX

Příspěvekod minlub » So Led 19, 2013 13:10

Jiné hodnoty, jako bílkovina, tuk, vlhkost, popel atd. tam nejsou ani v jiném jazyce?

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO MIX

Příspěvekod Wulfina » So Led 19, 2013 15:40

Vláknina? atd...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: ZOO MIX

Příspěvekod jasmin » So Led 19, 2013 17:40

Ja bych se bala te geneticky upravene soji.Snazim se vyhybat potravinam, ktere jsou geneticky modifikovane, jako skroby aj.
Skoda, ze neni moznost toho krmiva Oxbow, je opravdu spickove kvality.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO MIX

Příspěvekod Terezka » So Led 19, 2013 18:05

Obrázek

Toto je originál co je na etiketě.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO MIX

Příspěvekod Wulfina » So Led 19, 2013 18:59

jasmin napsal:Ja bych se bala te geneticky upravene soji.Snazim se vyhybat potravinam, ktere jsou geneticky modifikovane, jako skroby aj.
Skoda, ze neni moznost toho krmiva Oxbow, je opravdu spickove kvality.

Co to povídáš, Oxbow se sem už dávno dováží :wink:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: ZOO MIX

Příspěvekod jasmin » So Led 19, 2013 22:39

Ja jsem na nej nikdy nenarazila, nepletes si ho s jinym?Kde se teda da sehnat?Je to americke krmivo a maji vse kompletni pro cincily, vcetne nekolika druhu sena.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO MIX

Příspěvekod martej » So Led 19, 2013 22:55


Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO MIX

Příspěvekod Wulfina » Ne Led 20, 2013 10:23

Nepletu, páč ho objednávám :)
Martina hodila odkaz, kralici.cz :)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”