Krytí

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Krytí

Příspěvekod Kobylatko » Ne Črc 15, 2012 18:14

A izeráty typu koupim ksiry na cincilu a mužou chodit véén atd,nebo už chcou tahat i ubohý osmáčky a mišky na vodítkách :evil: .

Disable adblock

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Ne Črc 15, 2012 18:36

Tak jsem zvědavá co s nima bude. Ale myslím, že tohle není jediný případ. Takových lidí jsou na světě stovky. Kdysi jsem viděla dokument o nějakém chlapovi, který doslova "dělal" křížence na zakázku. Křížil bígla s mopsem a z toho vyšel puggl. V USA známé a rozšířené plemeno. A to nebyl jediný kříženec.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Ne Črc 15, 2012 18:49

Množitel no... :roll:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Po Črc 16, 2012 20:46

K tomuto inzerátu:
http://aukro.cz/dobrman-ovcak-kolin-i2491344172.html
Známe již obě jména rodičů a nyní je to v řešení na klubech...
[-o<

Disable adblock

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Po Črc 16, 2012 21:14

Tak to je super :) doufám, že majitel bude potrestán a že už se to nebude opakovat :) Jen jsem zvědavá co bude se štěňatama. Doufám, že se dostanou do dobrých rukou :)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 9:47

No, toť otázka, v horším případě utratit v lepším případě se darují a majitelka (nevydělá na nich ani kačku) a ještě jim bude muset zaplatit kastrace, aby se kříženci nešířili dál - což je asi ta lejlepší cesta, no a pak už se jen modlit, aby se štěnda dostala do dobrých rukou a né do útulků... :roll:

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Ladus » Út Črc 17, 2012 13:12

Holky a to chcete kdovíjakého standarda za 200? Já prodávám za 1000 a nemyslím si, že je to moc když mě rodiče standard přijdou až na 2500 Kč.

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Út Črc 17, 2012 14:29

Tak utratit to doufám ne. Hlavně aby majitelka opravdu neviděla ani korunu. A co bude s těmi psy? Popřípadě se může kontaktovat nějaká organizace, která by pomohla s umístěním štěňat. No a cena činčilek si zas myslím, že je každého věc. Jak už jsem říkala já mám u své činčily v inzerátech napsáno 500. A je to z prostého důvodu, kvůli lidem kteří by viděli levné zvíře, koupili si ho a pak by je přestalo bavit nebo by skončilo nějak špatně. I když něříkám, že tak zvíře nemůže skončit i tak. Ale přece jen takové lidi co se jim líbí nějaké zvíře 14 dní to odradí.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 14:34

Co bude se psy? Seberou jim tituly a chovnost a dostanou nálepku nechovní. Takže s nima množitelka už nebude mít možnost ofiko krýt...

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Krytí

Příspěvekod Kobylatko » Út Črc 17, 2012 16:06


Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 16:52

Krejt vořechem vořechy.. to by mělo být trestný normálně... :roll:

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Út Črc 17, 2012 17:36

Hm chtěli bychom štěňátka. Za to bych vraždila. Ano štěňátka jsou krásná ale co když je nikdo nebude chtít? To skončí v útulcích jako miliony dalších psů?? Když chtějí štěňata tak ať si pořídí chovku! A k těm čistokrevným...úplně nejlépe by bylo kdyby se psi vykastrovali aby pro majitelku nebyli produktivní a jméno majitelky zveřejnit na kluby aby se jí do rukou nedostal žádný pes. I když tady je to asi marné takovíhle lidé si vždy nějak poradí :?

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Krytí

Příspěvekod Lenca » Út Črc 17, 2012 18:21



achjo,proč to ti lidé dělají?! :( když chtějí štěňátka vořechů,ať jdou do útulku,tam se jich najde....
jako fakt by se mělo zakázat množit úmyslně vořechy, vždyt je tolik tolik psů v útulcích..mě jich je dycky tak líto,že bych si je vzala všecky, jenže to bych si sama musela založit útulek...ono co slyšim v okolí,tak i čistokrevneho papiroveho psa je problem udat natož vořecha.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 19:09

Ano, také bych vraždila za tuhle větu... Buď psi uchovnim a pak budu mít čistokrevná šťenda a nebo nemám nic... A ano, te´d je otázkou, kdo si vořecha za 3000 koupí... :roll: A v útulku jich skončí stejně víc, jak polovina... A ano, jméno majitelky bude zveřejněno na klubech a už si jaxi legálně nikoho nenakreje...

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Út Črc 17, 2012 19:21

Tak to je fajn :) jen doufám, že se štěňata dostanou někam do dobrých rukou a ZADARMO. Lidi asi nemají rozum nebo já nevím. No hlavně ať to dobře dopadne :)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 19:25

Jo, taky doufáme... [-o<

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Krytí

Příspěvekod Kobylatko » Út Črc 17, 2012 19:58

A nejlepší sou inzeráty 100% čistokrevný ale bez PP :lol: .Též bych to dala trestné bo neudáná zvířata končí v popelnicích,řekách, a ruzně pohozená šak on ho někdo najde a postará se.Dyt ti psi se pomalu do tech utulku nevlezou.Dyt i já mám problém udat malí osmíky a to kvuli množitelum kteří dělají sprsky příbuzných páru a pak toho je moc a slušný chovatel má pak problém udat svoje mládata podstivě vipiplaný.Taky si pamatuju cca před 4 rokama sem se pokoušela nabízet krytí se svim křížencem,nikdo nic žádná fena se nehlásila :lol: ,pak sem zistila že je asi někde problém :lol: :lol:

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Krytí

Příspěvekod Kobylatko » Út Črc 17, 2012 20:06

To je snad náka epidemie krytí nebo co už ?http://www.ifauna.cz/psi/inzerce/r/detail/1777435/cau-cau/
http://www.ifauna.cz/psi/inzerce/r/deta ... -ke-kryti/ urychleně krytí?štěnda pak taky urychleně udá?
http://www.ifauna.cz/psi/inzerce/r/deta ... da-slecnu/
http://www.ifauna.cz/psi/inzerce/r/deta ... /ke-kryti/
Ti lidi neuvažujou logicky když nemají PP tak asi nejsou dále vhodní do chovu :evil: !

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 20:17

Velebnosti, jdu blejt :-&amp; :evil:

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Krytí

Příspěvekod Kobylatko » Út Črc 17, 2012 20:23

Taky sem premyslela jestli mám jit na záchod nebo né.Kdybych uměla tak čarovat a takový lidi řádně potrestat,pak by svim mazlíčkum snesli i modré z nebe.A ještě mě rozčilujou ti lidi co cpou psy do ruzných oblečku(u naháču to neřeším)kor ve městech se divim že kam vozíme obědy do města k panelákum sem neviděla ditě s činčilou na voditku,naštěstí.Bych mu ji šla vzít :( .Čekám jen kdy se zvířata vzbouří a dají nám lidem počuni.

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Út Črc 17, 2012 21:35

Tak jsem jim napsala mail. Je pravda, že mohl být krapet slušnější, ale já jsem měla vztek :evil:
Tohle jsem psala já:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat co je na těch štěňatech tak úžasného? Prodávat křížence za 3 tisíce? To je snad jen kvůli tomu, že psi ROZDÍLNÉ RASY mají PP??? Nestydíte se? Nevím teda jak vás nazvat snad jen množiteli, co se snaží na štěňatech vydělat. Nic jiného mě na tohle nenapadá. Akorát kazíte rasu. Psy raději vykastrovat, sebrat PP a o vás radši ani nemluvím. Promiňte ale množit psy - křížence, kterých jsou plné útulky mi příjde jako ubohost! Měli by jste se nad sebou zamyslet.

A přišla mi tato odpověď:
Dobrý den,
copak zvíře musí být úžasné aby dostalo najíst a očkování? Měla byste se nad sebou zamyslet vy, rozhodně před tím než někoho nařknete množitelem, který chce na zvířatech vydělat. Vy budete nejspíš soudce, porota i kat dohromady..

takže asi tak...

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Krytí

Příspěvekod Kobylatko » Út Črc 17, 2012 21:43

Velice výstižná odpověd :lol: ,tohle dokáže napsat jen čověk kterýmu jde jen o prachy.Náký štěně ho vubec netankuje jen namnožit,vytřískat prachy a nanovo.Fakt to dát jako trestné množit vořechy.Množí zmetky(ti chudáci za to nemuzou)který to nemaj v palici OK naopak KO a pak nemaj kousat,trhat a ruzně... majitele,jiná zviřata,děcka(ty si kolikrát za to muzou sami).

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Wulfina » Út Črc 17, 2012 22:01

No, boží teda.. nicméně, u této paní mi ani nepřijde, že to má v hlavě v pořádku... :roll:

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Krytí

Příspěvekod Krista0671 » Út Črc 17, 2012 22:06

Odepsala jsem, že se s nima už dál bavit nebudu, že mám na tohle prostě svůj názor. S někým takovým se totiž ani nemá cenu bavit, protože je to zbytečné. Budou si stát hloupě za svým a mě urážet tím ať se nestarám. Ale jak se člověk nemá starat, když vidím útulky, které praskají ve švech? A tam plno takových psů? Někteří jsou prostě hloupí no :(

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Krytí

Příspěvekod Terezka » Stř Črc 18, 2012 12:24

m.idnes.cz/kraje/plzen/zpravy/clanek.A120718_110136_plzen-zpravy_pp.idn tak tady to máte. Doufám, že najdou nový dobrý domov.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”