Chute!

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Michaela Pajkrtova

Chute!

Příspěvekod Michaela Pajkrtova » Pá Pro 30, 2005 12:08


Ahojky!
Mám problém, no ne problém, ale spíš dotaz. Mám osmiměsíční činčilu Chiquitu, je to sameček a už na něj přišli chutě. Objíždí všechno, co se dá. Dokonce i nás :D . Na to, že je jinak celkem ještě neochočený...Neměli bysme ho připustit?Díky za radu!
Ahoj

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Pro 30, 2005 12:34

Obávám se, že tím by se nic nevyřešilo. Činčilí kluci mají obrovský apetit a chutě bude mít stejně :wink: Možná by mohlo pomoci pořídit mu plyšáka, ale spíš to chce hlavně trpělivost. K činčilím klukům to prostě patří. Moji kluci jsou v pohodě, dají mi pokoj, protože jsou dva a obtěžují se navzájem :wink: Sice je z toho občas mírná pranice, ale mám klid :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Pro 30, 2005 12:51

jojo, doporučuji plyšáka, i když stačí i starší bačkora.....
holt, chlapi jsou chlapi :lol:

Majka

Re: Chute!

Příspěvekod Majka » Pá Pro 30, 2005 16:30

Michaela Pajkrtova napsal:
Ahojky!
Mám problém, no ne problém, ale spíš dotaz. Mám osmiměsíční činčilu Chiquitu, je to sameček a už na něj přišli chutě. Objíždí všechno, co se dá. Dokonce i nás :D . Na to, že je jinak celkem ještě neochočený...Neměli bysme ho připustit?Díky za radu!
Ahoj



Jů to nas teda taky ceka jo?U Matese jsem zatim nic takovyho nepozorovala.Tak to se mame na co tesit.Ach jo.

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Chute!

Příspěvekod Alice » Pá Pro 30, 2005 17:39

Michaela Pajkrtova napsal:
Ahojky!
Mám problém, no ne problém, ale spíš dotaz. Mám osmiměsíční činčilu Chiquitu, je to sameček a už na něj přišli chutě. Objíždí všechno, co se dá. Dokonce i nás :D . Na to, že je jinak celkem ještě neochočený...Neměli bysme ho připustit?Díky za radu!
Ahoj



Daj mu este na 4 mesiace do klietky macika.8 mesacna samicka je primlada na parenie.Pockaj az bude mat rok.Mlady to vydrzi, neboj sa.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”