Jak na večení

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Mischell87
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: Čt Led 16, 2014 12:37
Místo/Bydliště: Mělník

Jak na večení

Příspěvekod Mischell87 » Čt Led 16, 2014 12:46

Ahoj, prosím o pomoc. Máme dvě činčilky, samičku Viktorku 7 měsíců a nedávno (necelý měsíc) jsme si od jedné paní vzali samečka Edíka kterému je už 4 a půl roku. Viktorku jsme zkoušeli pouštět ven z voliéry už od začátku, ale vždycky se nám schová do postele do úložného prostoru a prostě nevyleze třeba dvě hodiny. Pak je obtížné jí chytit. Edík nebyl vůbec zvyklí na lidský kontakt, paní ho nevyndala z voliéry od malička, jen když když prý 2x utekl. Takže ho nyní učíme na ruku, ale dá to zabrat.

Každopádně abych se vrátila k tématu. Poraďte mi prosím jak obě činčilky ochočit tak aby běhali po bytě a nebáli se. Mám je pouštět každý den třeba na dvě hodinky? Ale jak to udělat aby celé dvě hodiny nebyli zalezlí v posteli v úložáku? Děkuji moc za odpověď.

Míša

Disable adblock

Avatar uživatele
NikolaGott
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: Stř Led 08, 2014 21:24
Místo/Bydliště: Vojkovice

Re: Jak na večení

Příspěvekod NikolaGott » Čt Led 16, 2014 16:04

Mě se činčilák taky vždycky schoval pod postel a vydržel tam věčnost. Tak jsme to řešili tak, že jsme postel "zabarikádovali" aby se pod ní nedostal. Ale i tomu bohužel odolal. Tak ho teď chodím venčit do pokoje kde prostě není žádný takový prostor kam by se schoval :)


Vrátit se na “Bydlení”