Dotaz na Vaška

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na Vaška

Příspěvekod romana » Čt Kvě 17, 2012 13:48

Ahoj Vašku, měla bych na tebe pár dotazů ohledně fóra.

1. Mazání příspěvků

Z jaké pravomoce mažou moderátoři příspěvky v tématech? Upozorňovala jsem tě na to už dříve, bohužel bez jakékoliv nápravy.

Jeden z příkladů

Obrázek

inzerát dnes viewtopic.php?f=1&t=13340

Proč byl smazán příspěvek quertis? Ano porušila pravidlo vpisování do inzerce - měla dostat napomenutí, ale ne že se jí smaže celý příspěvek. Nikdy se to nedělalo, maximálně se téma rozdělilo, ale ne že se něco mazalo!
Pokud si dobře pamatuji, vždy jsi byl proti jakémukoliv mazání příspěvků, něco se na tom změnilo?

2. Nová pravidla

Jakékoliv počínající hádky, rýpání, neshody či osobní spory netýkající se tématu budou moderátory mazány.

Zajímalo by mě, kdo bude posuzovat co je rýpání a co není? Proč se to bude mazat? Od čeho je sekce archiv?? Opět, byl jsi vždy proti jakémukoliv mazání... :roll:


fórum bude zpřehledněno- budou postupně promazány či sloučeny staré témata

To snad nee? To, co je na tomto fóru nejcennější - informace, chcete ničit? Proboha proč? Proč opět mazání??? Tohle mi opravdu nepřijde jako změna k lepšímu.

3. Atmosféra na fóru

Koncem roku jsme spolu několikrát na toto téma mluvili, tvrdil jsi, že po změně moderátorů bude na fóru klid, můj názor na to si jistě pamatuješ. Po pěti měsících, co se měnili moderátoři, se nezměnilo vůbec nic. Naopak, je tu atmosféra čím dál horší. Zbyli zde akorát členi ZO + jejich sympatizanti, pár nových uživatelů. Kam se poděli ostatní, co pravidelně přispívali? Proč už nepřispívají? Nebylo by dobré se nad tím zamyslet???
Bylo by fajn, kdyby sis udělal čas a pročetl si témata, stačí měsíc zpátky. A sám si určitě všimneš, kdo tu pořádá "hony na čarodějnice". A že jich není málo.

A předem díky za odpověď :wink:

Disable adblock

Vrátit se na “Archiv”