Krvácení po spáření

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Krvácení po spáření

Příspěvekod Host » Po Črc 23, 2007 18:55

Ahojky všem,
potřebovala bych poradit a nevím jestli to zvládnu popsat.
Jde o to že před měsícem se mě spářili činčilky,řekla bych že to spáření prošlo perfektně,našla jsem také zátku 3cm velkou a přesně po měsíci mě samička začla nepatrně krvácet a to trvalo 2 dny.Nevím co si mám o tom myslet ale kdyby byla samička v říji tak by o ní sameček jevil zájem nebo né.Díky všem za radu a vysvětlení obávám se toho nejhoršího a to potratu ikdyž jsem nic nenašla.Díky :roll: :([quote][/quote]

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Po Črc 23, 2007 20:14

Zial znie to ako potrat. Ten sa prejavuje od slabeho hlieniteho vytoku az po masivne krvacanie kde sa nachadzaju zbytky plodu. Cincila sa s potratom vysporiada velmi dobre. Mrtvy plod bud vyluci alebo ho v streba nazad do svojho tela. Zalezi od stupna kalcifikacie kosti. V tvojom pripade zrejme plod vstreba kedze kosti zacnu plodu tvrdnut az v 2 mesiaci tehotenstva.

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Črc 24, 2007 1:53

ahoj, moje činčilka měla něco podobného, sice sem nenašla žádnou zátku, ale pomaloučku tloustla a pak z ničeho nic začala krvácet, bylo to hodně krve, vypadalo to, jakoby si tam činčilky zahrály takové malé Kill Bill, ale nebyl žádný plod, nic, tak sem nejdříve myslela, že bude rodit, ale ukázalo se, že potratila...ovšem chov činčil je plný překvapení a myška přesně po 50-ti dnech porodila velikánského a zdravého kluka Paulieho, zítra mu bude měsíc :D

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Črc 24, 2007 7:56

khelis napsal:ahoj, moje činčilka měla něco podobného, sice sem nenašla žádnou zátku, ale pomaloučku tloustla a pak z ničeho nic začala krvácet, bylo to hodně krve, vypadalo to, jakoby si tam činčilky zahrály takové malé Kill Bill, ale nebyl žádný plod, nic, tak sem nejdříve myslela, že bude rodit, ale ukázalo se, že potratila...ovšem chov činčil je plný překvapení a myška přesně po 50-ti dnech porodila velikánského a zdravého kluka Paulieho, zítra mu bude měsíc :D


V tom pripade je mozne, ze potratila plod v jednej maternici a ten v druhej sa dovyvijal. (cincila ma 2 maternice)

Disable adblock

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Črc 25, 2007 0:40

Alice napsal:
khelis napsal:ahoj, moje činčilka měla něco podobného, sice sem nenašla žádnou zátku, ale pomaloučku tloustla a pak z ničeho nic začala krvácet, bylo to hodně krve, vypadalo to, jakoby si tam činčilky zahrály takové malé Kill Bill, ale nebyl žádný plod, nic, tak sem nejdříve myslela, že bude rodit, ale ukázalo se, že potratila...ovšem chov činčil je plný překvapení a myška přesně po 50-ti dnech porodila velikánského a zdravého kluka Paulieho, zítra mu bude měsíc :D


V tom pripade je mozne, ze potratila plod v jednej maternici a ten v druhej sa dovyvijal. (cincila ma 2 maternice)

to je celkem možné, ale mrtvý plod při porodu nevyšel, ale vlastně já porod neviděla, nenašla sem ani placentu, takže je buď možné, že to sežrala mamina nebo se jí už rozložil v těle

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Stř Črc 25, 2007 8:07

Plod nemusi byt vyluceny z tela.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”