Zlé určenie pohlavia

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Jerryno
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: Pá Srp 05, 2011 13:54
Místo/Bydliště: Okr.Nove Mesto nad Váhom

Zlé určenie pohlavia

Příspěvekod Jerryno » Pá Zář 09, 2011 6:23

Ahoj
Chcela by som vám dať jednu radu.Ak si budete kupovať činčilu v zverimexe a pani vám povie ze je to samec alebo samička tak si to račej overte lebo to presne sa stalo mne.Kupovali sme činčilu a pani nám tam povedala ze je to samec.Tak som mu dala meno jerry.A teraz po mesiaci som si to len tak náhodou pozrela a zistila som ze je to samicka.Tak som ju premenovala na Jewel.Sak aj tak moc nereagovala na prvé meno.
Takze ked si budete kupovať činčilu v zverimexe a pani vám povie ze je to samec alebo samička tak si to racej overte lebo sa vám stane to co mne.

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlé určenie pohlavia

Příspěvekod Wulfina » Pá Zář 09, 2011 7:05

No, ani se nedivim... Do zveráku berou toho, kdo má zájem. Měla jsem v petku hafo holek, co neměli ani páru o tom, kdo je to činčila, jak se krmí morče, jak rosit hady a jiná terarisktická zvířata, čím se krmí sklíkani, a chtít po ní, aby mi určila pohlaví u činčily, morčete či králíka by byla opravdu vražda... :roll: A o krmení psů či koček ani nemluvim...
Do zveráků se bohužel neberou lidi, kteří tomu rozuměj, ale ti, kdo zrovna chtěj práci...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Zář 09, 2011 9:35

To me vubec nemuze prekvapit, ze v mnoha zverimexech nevedi o danych zviratech vubec nic a poznat pohlavi, to uz by bylo presprilis.Tam jdou dokonce v nekterych prodejnach tak daleko, ze maji pospolu vicero cincil, samozrejme sourozencu, nebo takovy par, ci dve bile v paru apod.hovadiny, takze tam bych neverila absolutne nicemu, co by mi rekli.Akorat se mnohde chovaj jeste arogantne, ze oni prece vse vedi nejlepe

Avatar uživatele
Karolína Kapitánová
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: Út Led 11, 2011 15:01
Místo/Bydliště: Oravský Podzámok, 115/9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Karolína Kapitánová » Pá Zář 09, 2011 9:47

K teme ZVERIMEXY sa ani radsej nevyjadrujem. Pripada mi to uz ako legalny sposob tyrania zvierat. je jedno ci ide o cincily, plazy, rybycky, psy,macky...proste su tam zamestnani ludia, ktori ani len netusia, ze co a ako...:/ Otrasne...

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Zář 09, 2011 10:24

Ano, též to beru, jako legální týrání zvířat.. kdo chce zvíře, tak přece první co, tak hledám chovatele, né zveráky :roll:

Avatar uživatele
Jerryno
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: Pá Srp 05, 2011 13:54
Místo/Bydliště: Okr.Nove Mesto nad Váhom

Příspěvekod Jerryno » Pá Zář 09, 2011 13:28

presne tak a sak to nevadi lae sak ked neviem co to je tak racej nic nehovorim a nie ze poviem uplnu blbovinu.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 10, 2011 11:25

tak, tak...

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Ne Zář 11, 2011 12:52

bohužel toto se nestává jen ve zverimexech,ale i od chovatelů.nedávno jsem si koupil do chovu samici,po měsíci mě napadlo to zkontrolovat a ejhle,on to samec :cry:

Avatar uživatele
Karolína Kapitánová
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: Út Led 11, 2011 15:01
Místo/Bydliště: Oravský Podzámok, 115/9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Karolína Kapitánová » Ne Zář 11, 2011 13:00

chovcincil napsal:bohužel toto se nestává jen ve zverimexech,ale i od chovatelů.nedávno jsem si koupil do chovu samici,po měsíci mě napadlo to zkontrolovat a ejhle,on to samec :cry:

Tak ale to uz je iny extrem...dakujem pekne za takeho chovatela, co ani nepozna vlastne zvierata!!! :evil:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Ne Zář 11, 2011 13:32

chovcincil napsal:bohužel toto se nestává jen ve zverimexech,ale i od chovatelů.nedávno jsem si koupil do chovu samici,po měsíci mě napadlo to zkontrolovat a ejhle,on to samec :cry:


Jako chápu, že se každej může splést, ale člověk, co si si říká chovatel by se měl těmto chybám vyhnout... nehledě na to, že tu fórum existuje již několik let a může se zeptat...

Avatar uživatele
Jerryno
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: Pá Srp 05, 2011 13:54
Místo/Bydliště: Okr.Nove Mesto nad Váhom

Příspěvekod Jerryno » Ne Zář 11, 2011 15:04

Aj ja si mylím.Šak v zverimexe ešte chápem ale u chovatela?Ten by to mal presne vediet nie?

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Ne Zář 11, 2011 16:22

může se stát,řekl bych že se chovatel podívá po narození a pak nezkontrolujwe

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Zář 11, 2011 20:45

Bohuzel i taci chovatele existuji, ze prodavaji a nabizeji a nevedi poradne ani co.A coz teprve spravne parovani cincil, odstavy apod.tak to je pak kolikrat uplny des.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”