Změny fóra

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Pá Kvě 18, 2012 12:19

Konečně rozumná řeč.......co takhle se snažit pomoc fóru společně....vychytat mouchy ne zrazovat a banovat....

Disable adblock

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod vera novotna » Pá Kvě 18, 2012 12:32

Velice správně =D> , Terezka a katerina.kat, místo tvrdých trestů stačí maličké upozornění pro nevhodné a emotivní chování a každý, kdo to dostane, musí jít do sebe a nad sebou se trochu více zamyslet, aby udělal taky více pro toto fórum!!! :)

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Po Kvě 21, 2012 9:05

Souhlas. lépe bych to neřekla 8)

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Po Kvě 21, 2012 14:40

Vůbec se mi nelíbí jak moderátoři začali mazat příspěvky a bezdůvodně zamykat témata, která okamžitě přesouvají do archivu, který je, nevím z jakého důvodu, "neviditelný". Nemyslíte, že i uživatelé, kteří nejsou non-stop online mají právo přečíst si, o čem se diskutovalo???

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Terezka » Po Kvě 21, 2012 14:44

A nám se nelíbí, jak se musíte pořád hádat a rejpat. Zamčená témata jsou v archivu. Naučte se laskavě chovat, uživatelé.

Avatar uživatele
rezinka07
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 147
Registrován: Po Bře 05, 2012 13:33
Místo/Bydliště: Hluboká nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod rezinka07 » Po Kvě 21, 2012 14:54

zmeny co planujete se mi zdaj ferove. Promazani prispevku nebo slouceni mi prijde taky jako super napad a kdyby jste chteli nektere temata nejak zpracovat do podoby jako jsme udelali seznam bylinek nabizim pomoc. Jen k tomu naopak potrebuju pomoc v podkladech :)
Preji hodne stesti a pevne nervy :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Po Kvě 21, 2012 15:02

To by bylo skvělé, hodně uživatelům by to určitě pomohlo, i ušetřilo čas. Jestli máš nějaký nápad, návrh nebo jeslti už máš představu jaké podklady by jsi potřebovala, písni SZ.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Terezka » Po Kvě 21, 2012 15:06

Každá forma strukturování informací je přínos. Jako důležité se mi jeví zpracovat seznam osvědčených veterinářů a kontaktů na ně, aby se dal rychle vyhledat ten nejblížší. Díky za nabídku.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 16:51

Tema bylo rozděleno

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Kvě 21, 2012 17:04

Já myslím, že tohle fórum dost upadá. Ať napíšu cokoli, tak to může každý vyhodnotit jako rejpání. Takže když napíšu, ne to neni silvera, ale silver mosaic, můžete to vyhodnotit jako rýpání. Je to diskutabilní a celkem neférové.
S mazáním příspěvků a nebo přesouváním do jiné diskuze, kterou nevidime taky nesouhlasím. Nikdy se nic takovýho tady nedělalo a nikdo k hádkám z archvíu nevracel. Bylo to podle pravidel a když to někdo zkusil, tak dostal napomenutí a téma se mu opet zamklo. To už rovnou můžete smazat celé forum, protože se vám nebude něco libit a celých 7 let fora přijde nazmar. Mimochodem začíná to tu bejt horší jak u Seppa diktatura jak prase...

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 17:07

Na zahraničních forech se sebemenší náznaky hádek mažou a pokud se tady nedokážete bavit normálně, jsme nuceni se inspirovat!

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Po Kvě 21, 2012 17:14

Je to tvůj názor, ale měla by sis tedy za jedním stát, ne ho měnit. Nedávno jsi se zlobila proč tu necháváme staré témata a nepromažeme to, že je fórum nepřehledné.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod tarja666 » Po Kvě 21, 2012 17:24

Já abych pravdu řekla, tak si nemyslím, že to, co se tu poslední dobou děje, bylo způsobeno moderátory, ale spíše uživateli. Fórum dělají především uživatelé a taky do sebe všichni rýpou a neumí normálně diskutovat. Jako diktatura mi to tu nepřijde - pravidla byla novými moderátory dle mého názoru spíše zmírněna: např. pauza namísto banování.
I dříve rýpání či nerýpaní posuzovali moderátoři a podle toho případně udělili trest. Jen to nebylo tak časté, jelikož se uživatelé tak často nehádali, čili to nebylo tak okaté, jako teď.
Jako hlavní problém bych tedy viděla vzájemnou nevraživost. Jsou zde různé tábory uživatelů, ti se navzájem popichují a někdy přesáhnou mez. Moderátoři udělí trest a v ten okamžik se spřátelený tábor potrestaného uživatele začne zastávat a ukazovat jen na moderátory, jak jsou špatní a takoví a makoví.
Čím častější hádky jsou, tím častěji musí moderátoři zamykat témata, trestat uživatele nebo podnikat další opatření - častější přesouvání hádek do archivu atd. atd...
Nikdy se rozhodnutí moderátorů nebude líbit všem, ale čím častěji budou muset zasahovat, tím častější také budou stížnosti těch, kteří s nimi nesouhlasí. Je to taková řetězová reakce.

Jinak k archivu - já osobně jsem do něj zavítala za tu dobu, co chodím na fórum jen párkrát, na prstech jedné ruky bych to mohla spočítat. Viděla jsem tam hlavně hádky a neměla jsem potřebu chodit tam opětovně. Proto mi ani nevadí, že nyní nejde vidět. Kdyby na to někdo neupozornil, tak bych si toho nejspíš ani nevšimla.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Kvě 21, 2012 21:21

minlub napsal:Je to tvůj názor, ale měla by sis tedy za jedním stát, ne ho měnit. Nedávno jsi se zlobila proč tu necháváme staré témata a nepromažeme to, že je fórum nepřehledné.



mozna si me jen špatne pochopila ale o tom jinde...:)

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Dora » Po Kvě 21, 2012 22:06

Plačková Kamila napsal:Já myslím, že tohle fórum dost upadá. Ať napíšu cokoli, tak to může každý vyhodnotit jako rejpání. Takže když napíšu, ne to neni silvera, ale silver mosaic, můžete to vyhodnotit jako rýpání. Je to diskutabilní a celkem neférové.
S mazáním příspěvků a nebo přesouváním do jiné diskuze, kterou nevidime taky nesouhlasím. Nikdy se nic takovýho tady nedělalo a nikdo k hádkám z archvíu nevracel. Bylo to podle pravidel a když to někdo zkusil, tak dostal napomenutí a téma se mu opet zamklo. To už rovnou můžete smazat celé forum, protože se vám nebude něco libit a celých 7 let fora přijde nazmar. Mimochodem začíná to tu bejt horší jak u Seppa diktatura jak prase...



souhlasím :-)

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Kvě 21, 2012 22:13

aspoň někdo :) =D>

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Po Kvě 21, 2012 22:59

Mám na vás několik dotazů:

1. Mohla bych vědět z jakého důvodu dostala Martina BAN? A konkrétně prosím. Jinak nevidím rozdíl mezi názvem BAN a pauza. Jde o totéž.

2. Proč jste zamkly téma o archivu, nic špatného se tam nepsalo. Od vás jsem se dosud nedočkala odpovědi, jen přehlížení, naprostá ignorace dotazu. Nějaký důvod jste k tomu, aby jste skryly archiv, mít musely a nejen já bych ráda věděla jaký. Opravdu to tady zavání cenzurou, zbavování se nepohodlných lidí, co se ptají na věci, na které nechcete odpovídat.

3. Jednání moderátorů už trochu hraničí s arogancí. Jednáte s uživateli, jako by vám patřilo celé fórum. Měly byste si uvědomit, že vy tu jste pro lidi - uživatele a ne oni pro vás. Odpovědi typu, "do toho vám nic není", "my jsme tak rozhodly..." (a vy se už dál neptejte), "pokud se vám to nelíbí, smiřte se s tím" atd. jsou dost neprofesionální. Místo, abyste v klidu odpovídaly, tak argumentujete těmito větami a myslíte si, že nás takový typ odpovědi uspokojí. Navíc je dle mě nepřípustné, aby moderátor rozpoutával hádky nebo se do nich zapojoval. Vám se to zdá v pořádku?


A "pauzu" nepotřebuji, jsem naprosto v klidu :D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Změny fóra

Příspěvekod Reňaaa » Po Kvě 21, 2012 23:21

Martina BAN? To je vtip, ne? Má ban v tom případě i Katerina.kat?

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Kvě 21, 2012 23:34

:D tušila jsem že to někdo napíše veřejně taky mě to zajímá Marťa nemá ban prej pouze "pauzu"

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Dora » Po Kvě 21, 2012 23:38

proč má Martina BAN?????????????????????
když se brání že jí tu furt někdo napadá, tak za to dostane BAN???
Bohužel se nikdo ani nedoví co napsala,když je to smazané.... :-(

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Změny fóra

Příspěvekod jasmin » Út Kvě 22, 2012 0:10

Nezbyva me take, nez naprosto souhlasit s Chocolate, Dorou, Martinou, Romanou, Kamilou.Vidim to naprosto stejne, jako oni.Tohle, co se ted tady deje, tady nikdy nebylo, zadna z byvalych moderatorek si tohle vubec nedovolila a jak vidim, nedela to ten dojem pouze na me.Vic k tomu nemam co dodat a je jasne, ze budu dalsi nepohodlna a umlcena.
A adminovi absolutne nerozumim a jak jsem napsala, Chocolate to napsala uplne presne.
Nekdo si holt muze dovolit zde naprosto vse a jiny ani napsat, co ho stve, natoz se branit.
A ani nemuze poukazat na to, proc se branil, ze si zacal nekdo jiny,kdyz se tady maže.:-(

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Dora » Út Kvě 22, 2012 0:37

Tak to budem asi umlčeni všichni :-D

Ne vážně, souhlasím s tím aby se forum zpřehlednilo, hlavně třeba narozená miminka, aby byla vidět aktuální a né 5 let stará atd...
ale ostatní informace bych nemazala!
nechala bych zmiznout témata, která škodí ostatním chovatelům.... viz Bobina a další napadení ...
ale proč miznou celé diskuze? A nebo jednotlivé příspěvky, či části příspěvků????
A vlastně ani nikdo neví proč, protože to prostě zmizne, to je celkem drsné.
A u Martiny jsem též neviděla, že by napsala něco hrozného za co musí být potrestána!
Navíc by mě zajímalo podle čeho a jak je hlídaná práce moderátorů, když na to nejsou žádná pravidla, tudíž mají neomezené pravomoce? jak se pak pozná nezaujatost věci?!!!

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod genca » Út Kvě 22, 2012 0:38

No upřímně, moderovat tenhle bordel bych taky nechtěla, protože tu není den, kdy by se někdo s někým nepohádal, Neustále někdo má nějaké narážky a tím pádem se druhá strana brání, což sklouzne zase k hádce...
Ale taky bych nechtěla být na místě Martiny, protože poslední dobou se musí pořád jen obhajovat a bránit, já bych na to ani neměla sílu a přestala bych sem nejspíš psát. Proč má ban nebo nucenou pauzu, říkejte tomu jak chcete, nechápu a nelíbí se mi to.
A k tomu archivu - já si ho kdysi přečetla i s těma hádkama, zajímalo mě, co tady na fóru probíhalo, než jsem ho začala navštěvovat. Takže taky vím, že tyhle hádky a tak už tady byly jedno období taky. Škoda, že je to v takové míře zpět.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Terezka » Út Kvě 22, 2012 7:16

Ano, i Katarina.kat dostala pauzu. Martej mánarážky a rejpe v téměř každém příspěvku za posledních par dnů, v každém jedovatě komentuje situaci. Vzdy když už to vypadá, že se ostrá debata uklidnila, pošle zprávu, která to rozvíří. Samozřejmě není sama. Nevím nic o tom, že by se příspěvky mazaly, pokud nejde m inzerci. Maximálně jsou rozděleny nebo přesunuty, pokud se netýkají tématu nebo obsahuje rýpání. Každá akce moderátora je logovaná, každá akce je tedy dohledatelná. Za minulých moderátorů tady lítal jeden trest za druhým bez vysvětlení, překvapuje mě tedy, že zrovna vy ho chcete. Pokud vám chybí archiv, ať už z důvodu sběru bulvárních informací nebo starých témat, která nikoho nezajímají, lze in samozřejmě vrátit.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Út Kvě 22, 2012 10:18

Zpřehlednění fóra- sloučené duplicitních témat (př. granule Apetit, krmíte Apetitem apod.), smazání témat s nevypovídající hodnotou (bez odpovědi, s 2-3 odpověďmi co se nalézají i jinde, zamčená témata s upozorněním na duplicitu) a témat několik let starých s obsahem např. nejde mi nahrát obrázek, jaká mutace je moje činčilka, kde už není žádná foto a nic, co by uživateli pomohlo apod. Např. v sekci Strava, Nemoci nic nejde mazat, každé téma může pomoct.

Mizení- vše se přesouvá do archivu, témata s hádkami a rýpáním jsou tam jako doklad pro admina. Pokud je někdo nařčen bez důkazu, je to pomluva a i když je to zamčené, tak to visí v archivu a dotyčného to může poškodit, proto je neviditelný. Byli tu na to stížnosti několikrát, proto je zneviditelněn.

Trest- pokud je někomu navržen, musí se poradit všichni moderátoři, takže 3 různé pohledy. Pauzu psaní dostali 4 uživatelé, na týden. Ban byl většinou minimálně měsíc a uživatel neměl přístup ani na čtení fóra. Vždy pokud dostal ban někdo známější kolem toho byly spory proč ho má a že je mu křivděno, takže nečekáme že budete mlčet.

Práce bývalých moderátorů- slučovalo se, mazalo se (př. žanda napsala do inzerce, bylo jí to smazáno a upozorněna byla soukromě, totéž např. některé jen "smajlíkové" příspěvky). Když někdo dostal ban nebylo s nikým diskutováno či vysvětlováno. I do plamenných diskuzí byli moderátoři zapojeni. Stačí se podívat do historie. Pokud se nemazalo kde je druhé téma Bobina? Kde jsou témata s protesty uživatelů na můj banu?

Noví moderátoři- odstoupení z funkce moderátora jsme s Martinou předali adminovi obě. Zbytek a další moderátoři je jeho volba a rozhodnutí.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”