Habitat pro činčily

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Pajafa
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Ne Ún 08, 2009 11:29

Habitat pro činčily

Příspěvekod Pajafa » Stř Zář 04, 2013 0:05

Není to tak dávno co jsem byla v Pražské ZOO a vyděla tam různé hlodavce v jejich "teráriích" představujících malý výsek jejich habitatu a napadlo mě, že bych se o něco podobného výhledově chtěla pokusit. Budeme se brzy stěhovat do velkého domu a činčily zde budou mít velký prostor.
Říkala jsem si proč jim neudělat velké bydlení. Představuji si něco na pár metrech kde zeď (pravděpodobně obložená dřevem) bude tvořit tři stěny a přední stěnu bych vytvořila z pletiva a dřevěných rámů. Podlahu bych vydlaždičkovala.
Zajímalo by mne zda je reálné sehnat kamení apod., které bych mohla dát na zem aby se kluci citíli co nejvíce jako doma. Dala bych jim tam kmen ze stromu apod.
V Peru jsem byla osobně a viděla jsem tam divoké činčily a jejich prostředí. Neznáte někoho kdo se o něco podobného již pokoušel?

Disable adblock

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Habitat pro činčily

Příspěvekod Zrzka » Ne Lis 03, 2013 12:35

To zní úplně parádně... Musím říct, že jsem ti už někde zahlídla na netu na zahraničních webovkách, když jsem hledala náměty na klec. Docela ráda bych to viděla, až to budeš mít hotové - dáš sem pak fotky? Musí to být pro činčilky parádní ráj...

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Habitat pro činčily

Příspěvekod Wulfina » Ne Lis 03, 2013 13:46

Jojo, takhle "vestavěnou" klec jsme chtěla také, ale osud chtěl, rozrostli jsme se a byla potřeba potvory přesunout do své místnosti... :D :D

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Habitat pro činčily

Příspěvekod Lenca » Út Lis 05, 2013 10:06

také to máme v plánu do budoucna, tak uvidíme, jestli to pujde zrealizovat. Každopádně se těším na fotky když vám to vyjde!

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”