Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Zde vás informuji o změnách a aktualizacích na webu případně o všem, co se netýká přímo činčil.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Příspěvekod Vaclav » Čt Ún 22, 2007 12:35

Po diskuzi s Terkou a pruzkumu mnoha jinych diskuznich for jsem se rozhodl vytvorit pravidla pro zobrazovani obrazku v podpisu uzivatele.

Nova pravidla:

Uzivatel muze mit ve svem podpisu pouze jeden obrazek ktery odkazuje na vnejsi url adresu o maximalni veliosti 234x60 obrazovych bodu (pixelu). Tento obrazek musi byt nepohyblivy*** (staticky).

V pripade, ze chce mit uzivatel v podpisu obrazek nebo obrazky, ktere nikam neodkazuji, nesmi mit v podpisu zaroven odkazujici obrazek. Pocet neodkazujicich obrazku je omezen pouze zdravou uvahou* vlastnika podpisu.

Pokud chce mit vlastnik podpisu textovy odkaz na vnejsi web, muze mit v podpisu vice** odkazu, ale zadne dva nesmi odkazovat na stejny web.

* - tuto hranici snad kazdy pozna
** - slovem vice je mysleno max. 4
*** - nechci vytvaret zadne restrikce barevnosti obrazku, ale nepouzivejte prosim prilis kriklave obrazky

Tyto pravidlo se v tuto chvili dotykaji Seppa, Camilly a Domchy. Prosim, aby si bannery upravili.

Disable adblock

Avatar uživatele
Sepp
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: Stř Lis 01, 2006 10:08
Místo/Bydliště: Severní - Střední Čechy a okolí

Příspěvekod Sepp » Čt Ún 22, 2007 13:11

Nejak mi unika smyls techto pravidel? Muzes /alespon/ pro me napsat, kde a jak si na tohle prisel?

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Čt Ún 22, 2007 13:20

Seppe,
jak jsem ti jiz psal, inspiroval jsi me ty. Nevim, jak ostatnim, ale mne ten tvuj banner se tremi poskakujicimi cincilami vadi pri cteni prispevku.

Jsem otevreny jakekoliv diskuzi, takze jestli si nekdo dalsi mysli, ze mam vyse popsana pravidla zrusit, prosim ozvete se.

Byl bych rad, kdyby se vyjadrili i ostatni, abych nahodou nerozhodoval proti vuli uzivatelu cincily.

Diky

Avatar uživatele
Sepp
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: Stř Lis 01, 2006 10:08
Místo/Bydliště: Severní - Střední Čechy a okolí

Příspěvekod Sepp » Čt Ún 22, 2007 13:27

Vaclav napsal:Seppe,
jak jsem ti jiz psal, inspiroval jsi me ty. Nevim, jak ostatnim, ale mne ten tvuj banner se tremi poskakujicimi cincilami vadi pri cteni prispevku.

Jsem otevreny jakekoliv diskuzi, takze jestli si nekdo dalsi mysli, ze mam vyse popsana pravidla zrusit, prosim ozvete se.

Byl bych rad, kdyby se vyjadrili i ostatni, abych nahodou nerozhodoval proti vuli uzivatelu cincily.

Diky


Tak pokud ti jde o poskakujici cincily, tak ty jsou tam od dnesniho rana .. to neni problem -- me zarazi, ze nechces na foru odkazovy banner ... proc tim chces trestat ty co se snazi prezentovat sve stranky? Mas mensi obrat ze sve reklamy? Nebo mas pocit, ze ti co maji jen jednoduchy odkaz jsou oprti tem co tam maji baner nejak znevyhodneni?

Disable adblock

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Čt Ún 22, 2007 13:59

Seppe,
banner nezakazuji. Jenom at se to nehybe a ma to velikost 234x60 (tj. polovicni banner)

Jestli chces trhnout nejake penize na reklame, predpokladam, ze mas na mysli AdSense, tak zapomen, ze se ti to povede se strankami o zviratech. Nevim, jak to bude v budoucnu, ale kontextova reklama na ne temer neni(snad jen par obchodu s potrebami pro psy). A uz vubec ne pro cincily.

Muj "obrat za reklamu" z cincila.com je 50ti haleru denne :), coz naklady nepokryje a mam to zde pouze z experimentalnich duvodu.

Pokud ti jde o SEO a budujes si tu zpetne odkazy, tak vyhodnejsi je pouzit textove :wink: (bannery maji pro dedeni pagerank mnohem nizsi predpoklady) pominu-li vsak, ze tu tim jen ztracis cas.

Avatar uživatele
Sepp
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: Stř Lis 01, 2006 10:08
Místo/Bydliště: Severní - Střední Čechy a okolí

Příspěvekod Sepp » Čt Ún 22, 2007 14:09

Vaclav napsal:Seppe,
banner nezakazuji. Jenom at se to nehybe a ma to velikost 234x60 (tj. polovicni banner)

Jestli chces trhnout nejake penize na reklame, predpokladam, ze mas na mysli AdSense, tak zapomen, ze se ti to povede se strankami o zviratech. Nevim, jak to bude v budoucnu, ale kontextova reklama na ne temer neni(snad jen par obchodu s potrebami pro psy). A uz vubec ne pro cincily.

Muj "obrat za reklamu" z cincila.com je 50ti haleru denne :), coz naklady nepokryje a mam to zde pouze z experimentalnich duvodu.

Pokud ti jde o SEO a budujes si tu zpetne odkazy, tak vyhodnejsi je pouzit textove :wink: (bannery maji pro dedeni pagerank mnohem nizsi predpoklady) pominu-li vsak, ze tu tim jen ztracis cas.


Je vazne videt, ze opravdu nectes vse - a snad ani kdyz ti napisi primo odkaz na vlakno... jinak bys vedel, ze ja mam z reklam uplne prd a na strankach je mam pouze za poskytnuti prostoru a domeny.

A nejak stale nechapu, jaky je pro tebe rozdil mezi statickym banerem 234x60 a flash banerem 468x60??

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Čt Ún 22, 2007 16:27

To je jednoduchý, když se pak ta diskuze čte (a v diskuzích jde především o to, co lidi píšou, ne o nějaké grafické blbinky, odkazy na jiné stránky a pod.), tak to prostě člověka ruší! Mě osobně vadí trochu i to, když jsou ty popisky v podpisu moc dlouhý, i když tam není žádnej obrázek, protože pak vlastní příspěvek musím vysloveně hledat. Takže naprosto souhlasím s Vaškem, že omezit by se to mělo. A vážně nevěřím, že přispíváš jen kvůli tomu, abys nalákal co nejvíc lidí na svoje stránky, tak proč to neomezit, aby ta diskuze byla příjemnější... A sice jsem si tvých "poskakujících činčil" nestihla všimnout, ale dokážu si představit, že to může působit opravdu nepříjemně, koukat na ně když čteš třeba o tom, že někomu umřela činčilka...

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Čt Ún 22, 2007 16:36

Já s pravidly souhlasím. Pohyblivé obrázky jsou sice hezké... , ale když se na to podíváš 1-2x, ale potom to spíš ruší.

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Ún 22, 2007 18:09

Anglicke cincilie forum je plne farebnych, poskakujucich obrazkov. Je to nocna mora to citat. Po 5min sa cloveku toci hlava lebo nevie kam sa ma pozerat. Ja niesom proti reklamam ale fakt, ze staticke su lepsie a neposobia tak rusivo. A ziadne 5 riadkove podpisy s blikajucimi obrazkami. :lol: :lol:

kovbojicek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: So Lis 04, 2006 17:45

Příspěvekod kovbojicek » Čt Ún 22, 2007 18:49

nevim, jestli to presne pasuje do tohoto tematu, ale jsem rada ze obrazky budou mensi, jen bych mela prosbu, zda jdou jednotlive prispevky treba oramovat... dkdyby tam sla udelat tenka tmnavsi linie, bylo by to taky prehlednejsi ale to je jen napad

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Ún 23, 2007 7:34

narazila jsem i na forum, kde byly příspěvky oddělené barvami. a je fakt, že jsou přehlednější.

nechci zakládat nové téma, ani sem to nepatří, ale chtěla bych požádat dotyčné jedince, kteří mají zbytečné poznámky a narážky a používají je pomalu v každém tématu, aby toho nechali... nechci do nikoho rejpat, ale je to únavný a už mě to nebaví... Jestli máte osobní problémy, tak si je vyřizujte v SZ a neotravujte tím ostatní uživatele..

Taky zde používám obrázek s odkazem na své stránky v podpisu, občas taky vložím odkaz ještě další - každej se rád chlubí svými činčami... Někteří propagujou hodně, někteří míň..

Chodím i na dvě německá fóra a je fakt, že tam dřív taky byly obrázky v podpisu a najednou zmizely... Takže pokud Vašek prohledával takováto fóra, tak se nedivím, že změnil pravidla... Myslím si, že tím nechtěl nikoho urazit... Mě tím teda neurazil... Je správcem těhle stránek, platí za ně, takže když Vašek řekne, "stáhněte obrázky", tak je stáhnu a bez řečí...

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Pá Ún 23, 2007 8:30

Třeba na potkaním fóru mají uživatelé v podpisu děsný množství obrázků, a ne malých. Ale je fakt, že se potom člověk dost špatně orientuje. Na druhou stranu, ty obrázky oddělí texty, lépe řečeno příspěvky uživatelů. Tady na činčile by se příspěvky opravdu mohly lépe oddělit, aby to bylo přehlednější :wink: I třeba jak říká camilla, jinou barvou. Taky jsem to viděla na dost fórech, mají např. napřeskáčku modrou s bleděmodrou apod.
Co se týče mého příspěvku výše, banner jsem zatím smazala. Přeci jen ráno moudřejší večera,... takže až prostě na banner bude čas, tak si ho tam zase dám.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Ún 23, 2007 8:53

Víte, když někdo napíše v příspěvku jeden řádek, a pak tam má obrovskej blikající baner, tak opravdu nevím, co mám vlastně číst.
Statický obrázky už jsou o mnoho lepší. Upřímně řečeno jsem se setkala s tímto fenoménem poprvé tady, jinak chodím ještě na dvě další mnohem větší diskuzní fóra, taky tam panují přísnější pravidla.

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Pá Ún 23, 2007 11:03

Mne tie obrazky tiez vadia, forum je neprehladne a neviem co je prispevok a co reklama, a tie poskakujuce cincy mi sli docela na nervy je pravda ze to vyrusovalo :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Ún 23, 2007 11:29

catherine napsal:Mne tie obrazky tiez vadia, forum je neprehladne a neviem co je prispevok a co reklama, a tie poskakujuce cincy mi sli docela na nervy je pravda ze to vyrusovalo :wink:

souhlas, taky to rušilo mou pozornost a nemohla jsem se soustředit na čtení důležitých věcí. jak tu někdo poukazoval, na druhou stranu mi neva když se někdo pochlubí fotečkou nově narozené činčilky
ten návrh na odlišení jednotlivých příspěků je fakt dobrý bylo by to přehlednější

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Ún 23, 2007 17:56

Jenže to by ten proužek musel být výraznější než ty bannery, aby se v tom člověk vyznal :roll: .

Avatar uživatele
Sepp
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: Stř Lis 01, 2006 10:08
Místo/Bydliště: Severní - Střední Čechy a okolí

Příspěvekod Sepp » So Ún 24, 2007 9:44

Terezka napsal:Jenže to by ten proužek musel být výraznější než ty bannery, aby se v tom člověk vyznal :roll: .


Ono by stacil si z phBB stahnout jine Thema /skin/ a pak to "oddeluje" kazdy prispevek ... tak jak tu kdosi psal ... dve barvene pozadi, ktere se strida pri kazdem dalsim prispevku.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Příspěvekod Kobylatko » Po Ún 03, 2014 13:37

Jak vložit do podpisu banner ?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Příspěvekod minlub » Po Ún 03, 2014 20:30

[url=1][img]2[/img][/url]

kde nahradíš číslo:
1- názvem www
2- url obrázku- pravým tlačítkem myši klikneš na obrázek, dáš vlastnosti a zkopíruješ url obrázku

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Příspěvekod Kobylatko » Po Ún 03, 2014 20:56

url obrázku je asi umístění že ? I když to tak udělám tak místo obrázku je tam pořád tohle
[img]C:\Documents%20and%20Settings\Květoš\Plocha\vše\fotky%20koně[/img]

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Příspěvekod Kobylatko » Po Ún 03, 2014 21:09

A záááázrak :D :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová pravidla pro obrázek v podpisu

Příspěvekod minlub » Út Ún 04, 2014 7:14

Vida :) Obrázek musí být nahraný na internetu, ne v PC, proto to nešlo.

Disable adblock


Vrátit se na “Informace”