Filmy - jaké máte rádi?

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Stř Říj 04, 2006 9:24

Fůůůj Obrázek , tak to se mám na co těšit... Už jenom ten obal DVD je dost nechutnej.

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Říj 04, 2006 9:26

Veronika napsal:Fůůůj Obrázek , tak to se mám na co těšit... Už jenom ten obal DVD je dost nechutnej.

Nevím, jestli myslíme to samé. To moje má asi 80 minut a jsou to jen autentické záběry plus pár keců z TV zpráv. Je to starý asi 20 let. Myslím, že se to jmenuje Cannibal Holocaust. Teď jsem si vzpomněla, jak tam tomu klukovi uřízli zaživa přirození a obveselovali se tím.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Stř Říj 04, 2006 9:32

Tak to asi není to samé. Tohle se nejmenuje přímo Kanibalové, ale nějak něco s řekou, ach ta skleróza :roll: Je to něco novějšího. Ani nebudu řikat co na tom obalu je... :?

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Říj 04, 2006 9:39

Pak bylo ještě pokračování k tomu holokaustu, ale to už byla nuda, protože to byli všechno herci a nebylo to doopravdy. Je to úplně něco jiného, jak porcují skutečné lidi a ne figuríny ;-)
ale dokonale mi stačilo, jak tam ty děti hlady zavraždily želvu, to jsem šla zvracet hned.

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Říj 04, 2006 9:50

Veronika napsal:Tak to asi není to samé. Tohle se nejmenuje přímo Kanibalové, ale nějak něco s řekou, ach ta skleróza :roll: Je to něco novějšího. Ani nebudu řikat co na tom obalu je... :?


jojo, taky si nevzpomenu, ale ten první díl byl horší... ten druhej, to už bylo o ničem.... Ale ti kanibalové, to se mi chtělo skoro zvracet...

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Říj 04, 2006 11:07

mě je zle jenom si to tu čtu....
asi mám slabej žaludek....
to bych asi pak nemohla z odpolední dobýhat tramvaj přes park co??? :wink:

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Stř Říj 04, 2006 19:33

kdÿž si to tak čtu, tak si říkám... mno zrovna jsem dočetla od Kinga osvícení... taky to bylo strašidelný... Kdoví z čeho jsem se sesypala... Jestli to opravdu byla práce :evil:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Říj 04, 2006 20:21

tuta napsal:kdÿž si to tak čtu, tak si říkám... mno zrovna jsem dočetla od Kinga osvícení... taky to bylo strašidelný... Kdoví z čeho jsem se sesypala... Jestli to opravdu byla práce :evil:

Osvícení bylo taky zfilmováno, myslím že celkem slušně v rámci Kingových možností.

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Stř Říj 04, 2006 21:25

já spíš čtu než se dívám.... můžu si pak víc představovat... ale některý filmy jsou lepší než knížky (Kouř, Saturnin)

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Říj 05, 2006 7:19

camilla napsal:
Veronika napsal:Tak to asi není to samé. Tohle se nejmenuje přímo Kanibalové, ale nějak něco s řekou, ach ta skleróza :roll: Je to něco novějšího. Ani nebudu řikat co na tom obalu je... :?


jojo, taky si nevzpomenu, ale ten první díl byl horší... ten druhej, to už bylo o ničem.... Ale ti kanibalové, to se mi chtělo skoro zvracet...


Ženy od hluboké řeky, už jsem si vzpoměla

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Říj 05, 2006 8:14

camilla napsal:
camilla napsal:
Veronika napsal:Tak to asi není to samé. Tohle se nejmenuje přímo Kanibalové, ale nějak něco s řekou, ach ta skleróza :roll: Je to něco novějšího. Ani nebudu řikat co na tom obalu je... :?


jojo, taky si nevzpomenu, ale ten první díl byl horší... ten druhej, to už bylo o ničem.... Ale ti kanibalové, to se mi chtělo skoro zvracet...


Ženy od hluboké řeky, už jsem si vzpoměla


Jojo to je ono Obrázek

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Dub 05, 2007 21:17

Jak se tváříte na ten seriál Ztraceni, jak na zdánlivě pustý ostrov spadlo letadlo a přežilo původně asi 40 lidí.
Mně to ze začátku vůbec nebavilo a brala jsem to jako ztrátu času. Jenže pak jsme si dali několik večerních maratónů tohoto seriálu a dost mě to chytlo. To jsme čučeli třeba do tří do rána ;-). Vždycky to skončilo tak napínavě, že jsem hned chtěla vidět, jak to bude pokračovat v dalším díle. Takže co bylo ke stažení, je staženo a viděla jsem 6. díl třetí série jako poslední ;-)
Co vy?

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Dub 05, 2007 21:32

Pani taky bych chtela...ztraceni me docela dost chytli ale nevidela jsem zacatky jelikoz jsem simyslela ze to bude asi pekna blbost a pak sem se jednou koukla a uz to jelo :) jinak se mi desne libil film Tanec v temnotach..je to neuveritelne ze zivota az to cloveka desi co dokazou penize udelat s pritelem...

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Dub 05, 2007 21:34

Tak na Ztracených já doooost hodně ulítávám :D Přijde mi to jako nej seriál posl. doby... Noo, na jiný já teda nemám čas, ale na Lost si čas udělám vždycky a celý týden se klepu, kdy už konečně bude neděle. Sleduju je pouze na Nově, na stahování nemám pokdy... ale mám to přečtený z netu :oops: :D

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Dub 05, 2007 21:37

Když už jsi nakousla slovo tanec, tanec je mojí životní vášní.
Úplně mě dostal film Smím prosit, moc se mi líbil, Jennifer Lopez, Richard Gere, žádné násilí, žádný sex, moc krásné.

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Dub 05, 2007 21:40

Videla jsem ukazky a vypadalo to fakt lakave akorat jsem zatim nemela moznost ho zhlednout..ale treba hrisny tanec 2 je taky skvely navic ten klucina je hrozne roztomily :D :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Dub 05, 2007 21:48

Mě Hříšný tanec 2 vůbec nenadchnul, teda rytmy jsou úžasné, ale jinak příběh trochu trapárna. Zato Hříšní tanec první a originální, ááách, to je sladký :lol: .

Domča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: So Říj 28, 2006 19:35
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Domča » Čt Dub 05, 2007 21:50

Já mám Lost na dvd. Takže se na to dívám. Je to sice s titulkama, ale hlavně že aspoň něco. Teď jsem u 20. dílu 2. série. Jinak já seriály miluju, proto se dívám na: Ulici, Ordinaci v růžový zahradě, Světla pasáže a dřív jsem koukala na Horákovi, ale ty už nedávají. :? :(

Domča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: So Říj 28, 2006 19:35
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Domča » Čt Dub 05, 2007 21:51

A hříšnej tanec 1 se mi taky moc líbí, ale dvojku jsem ještě neviděla.... :?

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Dub 05, 2007 21:59

Domča napsal:A hříšnej tanec 1 se mi taky moc líbí, ale dvojku jsem ještě neviděla.... :?

Kdybych na to šla do kina, asi bych litovala peněz, jednička je nepřekonatelná. Navíc to má asi jen 80 minut.
Seriály, když je čas, tak taky miluju, hlavně Akta X, Komisaře Rexe jsem viděla 5x všechny série, dokonce i v originálu jsem to sledovala. Moser je moje láska, ty jeho modré oči a bujná kštice ááááááááááááá a tuhle tam byl nahej, má úžasnou prdelku ;-)
Pak sleduju Ulici, Ordinaci, Světla pasáže mě neba, jinak jdou takové ty kriminálky na Nově(Las Vegas atp).

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Dub 05, 2007 22:10

Nj me se hrisny tanec 2 libil strasne ale je fakt ze na jednicku to nema v kazdem pripade :wink: jinak serialy me taky bavi a nejvic horakovi takz eme stavalo ze je prestali davat, a ted jak mala holka sem zacla ulitavat na telenovele, jelikoz sem rano doma(ne vzdy) tak sem mrkla na tv a chytla me telenovela Jsi muj zivot s natalii Oreiro..sice v Divokem andelovi byl aneprekonatelna ale ted hraje tes fajne prdlou holcinu :) a ze serialu jeste i Chirurgove a Zoufale manzelky jsou fajne, ale komisare rexe mam taky shlidleho hodnekrat a obcas i to co jede na prime jak jsou zpravy na nove- ta chuva Fajn :D ..jejda vypadame tady jak filmovi zavislaci :lol: ..nejlepsi je stejne domaci kino primo u klece s cincilkama nebo s potkanama- jenze ti porad chrni, cincilky jsou vzhuru aspon v noci, ale potkany mam strasne zhnile a vzdycky jen zvednou hlavu a kdyz jim nic dobreho nenesu zase dou chrapkat :lol:

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Čt Dub 05, 2007 22:56

lost! sou super akorat me vadi, ze je davaji tak pozde.pritom si myslim ze musei mit velokou sledovanost.aspon kazdyho, koho se zeptam se na to cumi.hrisnj tanec se mi libil kdyz jsem ho videla poprve, podruhe uz ne a ted na nej mam alergii.pride mi to uz ohrany.komisar rex je naprosto supr trupr.jo a jeste jsou super simsnovi...nekdo rika ze na to cumi jen primitiv, ale me to pride takovy jednoduchy a zaroven genialni :lol: no a jeste obcas kouknu na vymenu menzelek.Akorat me prijde, ze tam schvalne vybiraji takovy zoufaly rodiny, ze nad tim uz nejde ani zasnout.treba ta minule.to bylo desny...

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Pá Dub 06, 2007 6:54

Já na ztracený nekoukám - viděla jsem první díl (nebo dva) a zdálo se mi to divný, ale když teď vidím ukázky, tak je to asi super seriál. Jenže když jsem neviděla tolik dílů, tak už nemá smysl na to koukat. Jinak jsem taky ujetá na seriály, koukám na Ulici, Můj přítel Monk, Zoufalé manželky a všechny ty pro mě už "noční" kriminálky (Myšlenky zločince, Sběratelé kostí atd.) si všechny nahrávám a koukám na ně o víkendu, nebo jak je čas :lol: :lol:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Dub 06, 2007 10:19

Terezka napsal:Když už jsi nakousla slovo tanec, tanec je mojí životní vášní.
Úplně mě dostal film Smím prosit, moc se mi líbil, Jennifer Lopez, Richard Gere, žádné násilí, žádný sex, moc krásné.
To je úžasný film vzpomín při něj na své "mládí" :lol: a taneční v kině to bylo super a nedávno mi ségra půjčila i dvd, tyhle filmi mám velmi ráda! Nedávnou jsem měla půjčený Tančím abych žil s A.Banderasem úžasný :oops: Michal mi říká zas čučíš na nějakou slaďárnu a pak koukal taky :lol: Ještě byl v kině super film Lets Dance.
Když už nemám chlapa co rád tančí tak se na to aspoň kouknu v tv. Koukaly jste na Start Dance?

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”