plovoucí podlahy

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Káťa88

plovoucí podlahy

Příspěvekod Káťa88 » Út Črc 04, 2006 14:52

asi neumím hledat ve vyhledávači - nemůžu tu najít žádné téma ohledně plovoucích podlah....teď jsme se přestěhovali do nového bytu a jsou tu všude plovoucí podlahy....činču pouštím v kuchyni v jídelně av předsíni, nemám tu žádný koberec a tak jsem se chtěla zeptat - Jaké máte zkušenosti s plovoucíma podlahama???Myslíte, že to činču stresuje když jí to neustále klouže, vypadá v pohodě, ale zajímal by mě váš názor.

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: plovoucí podlahy

Příspěvekod Vlasticka » Út Črc 04, 2006 14:55

Káťa88 napsal:asi neumím hledat ve vyhledávači - nemůžu tu najít žádné téma ohledně plovoucích podlah....teď jsme se přestěhovali do nového bytu a jsou tu všude plovoucí podlahy....činču pouštím v kuchyni v jídelně av předsíni, nemám tu žádný koberec a tak jsem se chtěla zeptat - Jaké máte zkušenosti s plovoucíma podlahama???Myslíte, že to činču stresuje když jí to neustále klouže, vypadá v pohodě, ale zajímal by mě váš názor.


My mame zase parkety. Driv jsem na nich poustela Mysaka. Vubec mu to nevadilo, myslim ze prave naopak. Naucil se klouzat, rozbehl se a pak brzdil jak zviratka v kreslenych pohadkach, mel uplne stejne ty predni nozicky jak je maji vzdycky nakreslene tak dopredu... :lol: No a pak se naucil klouzat i do zatacky. Rozbehl se proti memu nocnimu stolku a kdyz se blizil tak pribrzdil, natocil se do leva a za ten stolek plynule zajel :lol: :lol: :lol: :lol:

Káťa88

Re: plovoucí podlahy

Příspěvekod Káťa88 » Út Črc 04, 2006 14:58

Vlasticka napsal:
Káťa88 napsal:asi neumím hledat ve vyhledávači - nemůžu tu najít žádné téma ohledně plovoucích podlah....teď jsme se přestěhovali do nového bytu a jsou tu všude plovoucí podlahy....činču pouštím v kuchyni v jídelně av předsíni, nemám tu žádný koberec a tak jsem se chtěla zeptat - Jaké máte zkušenosti s plovoucíma podlahama???Myslíte, že to činču stresuje když jí to neustále klouže, vypadá v pohodě, ale zajímal by mě váš názor.


My mame zase parkety. Driv jsem na nich poustela Mysaka. Vubec mu to nevadilo, myslim ze prave naopak. Naucil se klouzat, rozbehl se a pak brzdil jak zviratka v kreslenych pohadkach, mel uplne stejne ty predni nozicky jak je maji vzdycky nakreslene tak dopredu... :lol: No a pak se naucil klouzat i do zatacky. Rozbehl se proti memu nocnimu stolku a kdyz se blizil tak pribrzdil, natocil se do leva a za ten stolek plynule zajel :lol: :lol: :lol: :lol:


no právě, jak mu to klouže vypadá hrozně legračně a hlavně docela často to neodhadne - sklouzne se a pak nabourá např. do skříně apod., je mi ho vždycky líto, ale on se jenom oklepe a běží dál... :D tak děkuji za objasnění

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Črc 04, 2006 15:02

Mysak taky ze zacatku boural, ale neboj, to se nauci a pak bude jezdit jako mistr :lol: :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Káťa88

Příspěvekod Káťa88 » Út Črc 04, 2006 15:04

tak to jo...už se těším až se to naučí...bude legrace...

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Črc 04, 2006 19:37

já je pouštím v koupelně a tam je zase dlažba.... mám pocit, že to občas dělají schválně, aby se sklouzli - nejlepší jsou zatáčky... :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Út Črc 04, 2006 20:40

Já mám v chodbě taky ploovoucí a kloužou jako divý :lol: ze začátku jim to moc nešlo, ale oba se to už naučili :lol:

Káťa88

Příspěvekod Káťa88 » Út Črc 04, 2006 20:43

tak to jsme ráda....zase tady pobíhá po bytě a vypadá při tom tak legračně.... :D člověk by mu rád pomohl, ale on musí sám, třeba se to naučí - nejhorší jsou zatáčky!!! :roll:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Út Črc 04, 2006 22:34

my máme taky plovoucí podlahu,ale "naši" nekloužou!
oni totiž nemůžou, protože kdo zaváhá a uklouzne, tomu hrozí, že mu bude tím druhým mezi tím sežrán pamlsek! :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Út Črc 04, 2006 23:34

Ja púšťam v kuchyni na linu a keď si tam natrúsia piesok, tak sa im to tiež šmýka. Zo začiatku to nevedeli odhadnúť a niekedy neubrzdili pred stenou, ale teraz vytáčajú šmyky, že by im Schumacher závidel :lol:.

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Stř Črc 05, 2006 11:13

Jo jo na lině nám taky kloužou, ale mám pocit, že je to i baví. skáčou do výšky, odráží se o dveře a dklouznou se ke kleci. Hlavně že můžou běhat. :lol:

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Stř Črc 05, 2006 12:33

bony je odmalicka zvykla behat na plovoucich podlahach, takze ted je v tom mistr.obcas to ale neubrzdi a vlitne do skrine.to pak dela jako ze se nic nestalo :lol: ma ale na mnozicka prisavky, takze ja mam mnohem vetsi problemy nez ona :oops:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Črc 05, 2006 15:18

Máme na chodbě a v kuchyni korkovou podlahu a ta panečku klouže!
To Ferdík za běhu pěkně smykuje ;-) Já ho vlastně nikdy neviděla, jen slyšela, ten je ale rychlej ;-)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Čt Črc 06, 2006 11:31

tak já to zjistím tweprve až se přestěhujeme, tam budu mít plovoučku v pokoji - právě kvůli nim, abych nemusela pořád vysávat - zametání mi jde líp :wink: ... Ale jak vás tak poslouchám tak přemýšlím, jak uěšít protiskluzový bačkůrky pro činči, aby si zvykali postupně a nenamleli si někde tlamy :lol: :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črc 07, 2006 8:53

Janča napsal:tak já to zjistím tweprve až se přestěhujeme, tam budu mít plovoučku v pokoji - právě kvůli nim, abych nemusela pořád vysávat - zametání mi jde líp :wink: ... Ale jak vás tak poslouchám tak přemýšlím, jak uěšít protiskluzový bačkůrky pro činči, aby si zvykali postupně a nenamleli si někde tlamy :lol: :lol:


Neboj, oni si dvakrat namelou a potreti uz to pujde v pohode :lol:

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Pá Črc 07, 2006 10:29

Jo namelou si jednou, dvakrát a pak polezou i po stropě, jak jsou šikovný :lol: :P

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črc 07, 2006 10:31

Sharona napsal:Jo namelou si jednou, dvakrát a pak polezou i po stropě, jak jsou šikovný :lol: :P


:lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”