jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

kdy pouštíte činčilku ven??

ve dne
37
35%
v noci
70
65%
 
Celkový počet hlasů: 107

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Stř Srp 24, 2011 11:09

Zrzka napsal:Já mám tři kluky a pouštím je dohromady tak na dvě až tři hodiny od osmi do jedenácti, někdy déle, a to denně. Zabaví se spolu, blbnou, skáčou i po mně, když pracuju, a zaháním je postupně, protože do klece se jdou akorát vyčůrat a napapat a pak rychle ven. A to mám klec velkou skříňovou, takže mají spoustu prostoru na blbnutí i tam....

To má někdo štěstí, že mu choděj bobíci čůrat domů :lol: :roll:

Disable adblock

Samo
Nový uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: Stř Črc 13, 2011 23:04
Místo/Bydliště: Žilina

Příspěvekod Samo » Stř Srp 24, 2011 15:09

saskie napsal:
Zrzka napsal:Já mám tři kluky a pouštím je dohromady tak na dvě až tři hodiny od osmi do jedenácti, někdy déle, a to denně. Zabaví se spolu, blbnou, skáčou i po mně, když pracuju, a zaháním je postupně, protože do klece se jdou akorát vyčůrat a napapat a pak rychle ven. A to mám klec velkou skříňovou, takže mají spoustu prostoru na blbnutí i tam....

To má někdo štěstí, že mu choděj bobíci čůrat domů :lol: :roll:

Tak moj Ciko vzdy vydrzi a pocka, kym ho dam do klietky a to moze byt aj 4 hodiny. Za to ho obdivujem. :D

Avatar uživatele
KARBURAToR
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: Ne Led 13, 2013 22:30
Místo/Bydliště: Opava

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod KARBURAToR » Čt Led 17, 2013 12:36

Já Pepeho pouštím ven na celou noc, protože jinak strašně řve :? Mám ho pět dní a zatím překousal jednu prodlužovačku, kterou jsem pak zamotal do igelitové tašky, aby se k ní už znova nedostal... k jiné elektrice se nemá jak dostat a nábytek ještě neochutnal :D
Akorát ho ráno musím lovit, protože se mu domů nechce...
Nejradši bych ho na noc nechával zavřeného, ale to by se sousedi nevyspali a já taky ne... takhle běhá po pokoji a sem tam přijde za mnou do postele, přeběhne mi přes hlavu a nechá se podrbat :)
Jinak se ve dne všeho bojí, ale to asi bude tím, že ho mám takovou chvilku a je starý jenom 2,5 měsíce.

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod Zrzka » Čt Led 17, 2013 12:41

To on si zvykne, je novej, prozkoumá si okolí a pak už bude v klidu... Jen bych měla strach ho nechat samotného, když spím, teda aspoň moje kluky, protože oni vydrží třeba týden být hodní a pak je chytí rapl a zlobí jak černý ťapky.... a jestli Pepe ještě neochutnal nábytek, tak vězte, že za chvíli přijde na to, že se do toho dá kousnout a budete mít všechno krásně vylepšené :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
KARBURAToR
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: Ne Led 13, 2013 22:30
Místo/Bydliště: Opava

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod KARBURAToR » Ne Led 20, 2013 19:05

Tak už si pomalu zvyká :) V noci si s ním můžu normálně hrát a přes den se sem tam nechá podrbat, takže jsme na dobré cestě :D Ale největší radost mi dělá tím, že si ráno sám zaleze do domečku a nemusím ho tak před odchodem do práce nahánět po celé pokoji :) :)
Záchod a čůrání už taky používá.... jen kdyby nesral po celém pokoji a hlavně na jídelní stůl :roll: :lol:
A už nám začal okusovat staré židle a roh sádrokartonové zdi... to si s ním ještě užijeme :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod Terezka » Ne Led 20, 2013 20:50

Ten můj černej, ten si na běhání moc nepotrpí, stačí mu 3 minuty a zdrhá zpátky do klece. Bílej je zvídavej, ten běhá rád, třeba půl hodiny.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod Lenca » Ne Led 20, 2013 21:31

my běháme od +-17:00 do +-22:00...ale když zlobí,tak je zaženem už třeba ve 21.00 a když jsou hodní,tak dokud nejdeme spat.Většinou je hlad zažene do klece :)

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod Zrzka » Ne Led 20, 2013 21:35

Tak u nás je teď běhací režim od 19.00 do 21.00, a to hodinu jedna dvojka - je nás hodně, tak to musíme hodně střídat :-D

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho pouštíte činču po bytě??

Příspěvekod Wulfina » Po Led 21, 2013 8:35

U nás se běhá jeden pár denně - cca hodinku, když vim, že druhý den mám volno, tak běháme i déle :)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”