Vypadky pristupu na webstranku cincila.com

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Stalo sa Vam, ze stranka cincila.com bola nepristupna ? (acces denied, nopermissions a pod.)

ANO
19
100%
NIE
0
Žádné hlasy
 
Celkový počet hlasů: 19

NIKO

Vypadky pristupu na webstranku cincila.com

Příspěvekod NIKO » Čt Bře 09, 2006 9:52

S istou pravidelnostou mi prehliadac vypise, ze stranka je nepristupna (you have no permission to acces this page). Predpokladam, ze niesom jediny kto ma tento problem

Obrázek

Disable adblock

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Bře 09, 2006 10:10

To nejsi, mě se to poslední dobou stává dost často. Zrovna dneska ráno jsem se sem nemohla dostat, pořád mi to psalo, že nemám opravnění prohlížet tuto stránku :? Nevíte někdo čím to je???

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Čt Bře 09, 2006 10:21

mne sa to stava tiez casto, Vasek pisal ze to je kvoli tomu ze sa prekroci limit stahovania zo serveru a preto to cele padne, v tom case to mame nepristupne vsetci, ale ja tomu moc nerozumiem tak by nam to Vasek mohol blizsie vysvetlit, a hlavne co stym bude robit :!: :wink:

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Bře 09, 2006 11:01

Ja jsem se sem zase nedostala minuly tyden.Taky mi to psalo, ze nemam opravneni prohlizet tuto stranku.

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Bře 09, 2006 11:24

Me se to stava casto, pravidelne kazdy vikend. taky jsem se na to ptala, je to pry tim, ze je nas tady prilis mnoho a server to proste nezvlada. Delat se s tim pry moc neda.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Bře 09, 2006 11:45

aspoň se na sebe budeme víc těšit.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Bře 09, 2006 11:51

camilla napsal:aspoň se na sebe budeme víc těšit.... :lol: :lol: :lol: :lol:


To je pravda, ja jsem pak v pondeli natesena na nove prispevky. Zajimalo by me ale, kdyz to blbne vsem, tak jak tam nekdo ty nove muze psat...

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Bře 09, 2006 13:13

camilla napsal:aspoň se na sebe budeme víc těšit.... :lol: :lol: :lol: :lol:



To mas pravdu, ale ja jsem vzdycky tak strasne nastvana kdyz sem nemuzu.Vzdycky vysetrim cas, tesim se co se zas dozvim noveho a ono me to sem nepusti.To me dokaze maximalne vytocit.

NIKO

Hm

Příspěvekod NIKO » Čt Bře 09, 2006 13:19

Ak poskytovatel obmedzuje mnozstvo stahovanych dat na dany cas je na case si najst iny hosting. Sposob financovania moze byt napriklad internetova reklama a sponzorske dary. Dalsou moznostou je nieco ako sme spravili my - vytvorili sme obcianske zdruzenie a po roku mozme poziadat ako mimovladna organizacia o moznost dostavat 2% z dane. Kto ma teda zaujem prispeje 2% z dane zo svojo prijmu 1x rocne. U firiem to robi pomerne hodne. V tomto pripade ale OZ nemoze vykonavat podnikatelsku cinnost (napriklad prijem z platenej reklamy). Obcianske zdruzenie ma nejakych clenov, ktori simozu povedat, ze sa budu skladat nejake clenske atd. atd. Samozrejme to ma aj nevyhody....

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Čt Bře 09, 2006 13:23

Niko asi mas pravdu stym ze treba najst ineho poskytovatela, ale to asik nie je take jednoduche, lebo inak by to Vasek uz asi aj spravil. Inak tie vypadky su pomerne velmi caste, kedze nas tu je fakt dost vela. Aj mna to vzdu hrozne vytoci, ked mi to napise, nemate pravo na zobrazenie tejto stranky, puch bych mu jednu hned sekla :wink:

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Bře 09, 2006 13:25

:D :D :D

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » Čt Bře 09, 2006 13:36

Jojo, ted mi to udelalo 2x za sebou od patku az do nedele :( Clovek touzi neco napsat a neni mu to doprano :?

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Čt Bře 09, 2006 16:00

Ahoj cincilari,
je to tim, ze jsou stranky tak navstevovane, ze opakovane prekracuji povoleny traffic (tj. pocet dat stazenych ze serveru). Planuji koupit vetsi limit. Zjistil jsem, ze to bude stat o 500kc / rok vic, coz se da unest. Pokud mi s tim chcete nekdo financne vypomoct, vice info. je tady: http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=213

NIKO

Hm

Příspěvekod NIKO » Pá Bře 10, 2006 6:41

Kolko bol mesacny trafic doteraz ? Neda sa najst nejaky server zdarma ? Nas server by to v pohode utiahol, mame 6 megabit linku, bohuzial by si sa nedostal z vonku na FTP :? , takze nemozem posluzit. Co takto nejake vysokoskolske serveri ?

Inac to, ze by nas tu bolo moc sa nead povedat. Pre priklad z ineho diskusneho fora :

Our users have posted a total of 1955756 articles
We have 238020 registered users
The newest registered user is ckim
In total there are 193 users online :: 18 Registered, 0 Hidden and 175 Guests

a to je este malo.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Bře 10, 2006 10:44

Traffic je generovanej z 90% fotogalerii, ktera mi prijde jako dost dulezita vec.

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Pá Bře 10, 2006 12:13

To jsem ráda, že nejsem sama, kdo se vždycky naštve, když se sem nedostane. A musím říct, že poslední dobou se to stává opravdu často. Už jsem chtěla nadávat našim programátorům. Mám internet jen v práci a oni si poslední dobou libují v tom, že nám znemožňují přístup na internet. Takové ICQ vůbec nehrozí :roll:

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » Pá Bře 10, 2006 14:10

Zrovna minulí týden mi to vypadlo asi tak na 3 dvy,myslím :? Jo a Václave ráda bych taky přispela,ale je mi 12 let...tak asi chápeš,ne?ŠKODA :wink: .

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Pá Bře 10, 2006 16:02

prispiet nie je problem, ak kazdy dame len 50 korun tak to mas zaplatene, len neviem ako je to s prevodom na ucet do Ceskej republiky, nie som na take veci odbornik :roll:

Majka

Příspěvekod Majka » So Bře 11, 2006 7:39

Radecka napsal:To jsem ráda, že nejsem sama, kdo se vždycky naštve, když se sem nedostane. A musím říct, že poslední dobou se to stává opravdu často. Už jsem chtěla nadávat našim programátorům. Mám internet jen v práci a oni si poslední dobou libují v tom, že nám znemožňují přístup na internet. Takové ICQ vůbec nehrozí :roll:



Neboj nejsi sama, ja mam pristup na internet taky jen v praci takze vim jaky to je kdyz se tam nemuzes dostat.Ale co se da delat.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » So Bře 11, 2006 21:44

Když jsem se sem nedostala poprvé a napsalo mi to, že nemám oprávnění tuto stránku prohlížet, že přístup byl zakázán (poodtýkám,že to bylo z pracovního PC :lol: ), strašně jsem se rozčílila! Myslela jsem si, že to nakázal našim technikům šéf, abych sem nemohla v pracovní době chodit - to bych si ovšem nenechalal líbit, svou práci dobře zvládám, a když nebudu občas v pracovní době dělat přestávky a relaxovat u činčily.com, budu neodpočatá a mrzutá na klienty a budu pracovat hůř! Pak jsem ovšem zjistila, že se sem nedostanu ani z domu, tak jsem šéfa zachránila od své zloby... :D :D :D :wink: :wink:

NIKO

Příspěvekod NIKO » Po Bře 13, 2006 6:39

Radecka napsal:To jsem ráda, že nejsem sama, kdo se vždycky naštve, když se sem nedostane. A musím říct, že poslední dobou se to stává opravdu často. Už jsem chtěla nadávat našim programátorům. Mám internet jen v práci a oni si poslední dobou libují v tom, že nám znemožňují přístup na internet. Takové ICQ vůbec nehrozí :roll:



Skus si v ICQ v sekcii setup nadstavit firewall a proxy (proxy server vyber ako HTTP), popytaj o pomoc nejakeho zdatnejsieho uzivatela. Ja sa musim v praci tiez takto pripajat, lebo su blokovane porty. To ake mas proxy najdes napriklad v nadstaveniach internetoveho prehliadaca. Ak mas zaujem napis mi email, popisem ti to podrobnejsie, mozes to skusit.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Po Bře 13, 2006 8:46

catherine napsal:prispiet nie je problem, ak kazdy dame len 50 korun tak to mas zaplatene, len neviem ako je to s prevodom na ucet do Ceskej republiky, nie som na take veci odbornik :roll:

Převod peněž do ČR není problém, ale banka si účtuje velké poplatky.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”