Vybíravé potvůrky :))

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Lucík s Bobíkem
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: Út Bře 11, 2008 11:36
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vybíravé potvůrky :))

Příspěvekod Lucík s Bobíkem » Čt Bře 13, 2008 13:01

Mám Bobánka asi deset dní,ze začátku dostával vodu z vodovodu(fuj,z brněnského-tu nepiju ani já),pak jsem si přečetla,že by se měla převařit,tak jsem si řekla,dobrá,dopřeju mu...ale pořád nějak zvlášť moc nepil...nakonec jsem mu koupila kojeneckou vodu-kdybyste to viděli!pil snad deset minut :D mohl se zbláznit,jak mu chutnala :)) no,nejsou ty činče úžasné?

Disable adblock

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Čt Bře 13, 2008 13:19

ahoj, nevím odkud z Brna jsi, ale ty moje mršky pijí normální vodu co já (jen jim ji nechám chvilku odstát kvůli chloru) a nikdy si neztěžovali... Ale je pravda, že k nám nahoru na Vinohrady už teče ta vysokorská
M.

Lucík s Bobíkem
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: Út Bře 11, 2008 11:36
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucík s Bobíkem » Čt Bře 13, 2008 13:27

Jsem z Lesné... nevím sice,na co jsou Brňáci zvyklí,ale já jsem původně z Karviné a tam je voda vynikající... když jsem se nastěhovala do Brna(červenec 07),měla jsem kvůli vodě(nejen kvůli ní,ale přispěla k tomu dost)zánět žaludku...(i další dva mí kamarádi-z Karviné-měli žaludeční potíže) vážně mi přijde voda špatná,tvrdá,dokonce se mi dělají v kelímku na kartáčky hnědé skvrny jako od bláta... vážně i té mé potvůrce nechutnala ;-) ale zato teď si libuje :)

Leggy
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Stř Říj 17, 2007 20:20
Místo/Bydliště: SK

Příspěvekod Leggy » Pá Bře 14, 2008 17:36

Ked tebe a cincilam vadi voda,mozno by si mohla zainvestovat do cistica vody,voda tam len prejde cez filter a potom chuti ako z vysokohorskeho potociku a evidentne je zdravsia.

Disable adblock

Lucík s Bobíkem
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: Út Bře 11, 2008 11:36
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucík s Bobíkem » Pá Bře 14, 2008 22:06

no,to me nenapadlo ;-) ale ja uz to neresim...kupuju si balene vody a je to ;-) ja jen chtela tim mym prispevkem rict,ze jak je to zajimave,ze i cincilky si pekne vybiraji ;-)

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”