jedna z nasich modelek propaguje noseni kozichu:-(

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

jedna z nasich modelek propaguje noseni kozichu:-(

Příspěvekod jasmin » Pá Pro 17, 2010 22:12

Podivejte se na net, jak jsou dole zpravy z bulvaru.Je tam jedna z modelek a nestydi se propagovat kozichy a ten, co ma zrovna na sobe, je z cincil:-(.Je mi z ni a ji podobnych zle.
Takze, pokud clovek chce byt dnes inn, ma nosit prave kozesiny.Hnus, co vic dodat.Akorat, ze v pristim zivote se jim vsem mzze stat, ze budou na miste tech zvirat.

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Pro 17, 2010 22:21

To je hnus :( už jsem na to koukala.A ten članek pod tim :roll: .No nebudu sprostá.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Pro 17, 2010 22:22

Boží mlýny melou pomalu,ale jistě...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Pro 17, 2010 22:33

To doofam.Ja v ne verim a zatim se to vzdy vyplnilo.
K tomu se fakt neda vubec co rict, ale staci se na ni podivat:-(

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Pro 17, 2010 22:34


jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Pro 17, 2010 22:48

Strasny, no.A nejstrasnejsi na tom je, ze ty pipiny dobre vedi, ze vetsina tech kozesin pochazi z velmi brutalniho zabijeni zvirat, ktera jsou velmi casto povetsinou stahovana jeste pri plnem vedomi zaziva z kuze, hlavne v Cine a vetsina kozesin z Ciny pochazi:-(.Mnoho zemi EU jiz zakazaly dovoz kozesin a prodej z Ciny, ovsem u nas se to porusuje vesele.
Ale libej se mi nazory chlapu, ze pro vetsinu je zenska v pravem kozichu hodne antisexualni, jak se tam i vyjadrili.Zenska, ktera ma na sobe mrtvolky zvirat nemuze pritahovat a nechapou, jak si muze myslet, ze je v tom pritazliva.Kdyby si radeji vzaly na sebe nejake pekne pradelko.
Ale jednou se jim to hodne moc vrati.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Pro 17, 2010 22:51

A vubec nejvic me irituje, kdyz vidim zenskou, ktera si vede pejska, nebo ho ma v tasce a na sobe kozich.A jeste o sobe tvrdi, jak miluje zvirata.Ty, ktere znam dle videni jsou snobove, ktery se chteji jen ukazat, ze na neco tak draheho proste maji a je jim to proste jedno, oni prece toho sveho pejska tak miluji, ze a po cizich zviratech a jejich utrpeni je jim uplny ho...

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Pá Pro 17, 2010 23:29

jj, taky jsem se na ten članek zrovna koukala...a je to fakt hnus. nechapu, jak ty kozichy nekdo muze nosit jen proto, aby vypadal dobre. Me osobne se teda takovy kozichy vubec nelibi, ale i kdyby...NIKDY bych si neco takoveho na sebe neoblekla. Nevim, proc nemuzou nosit umele kozichy. Stejne kdyby jim nekdo dal umely kozich a rekl jim, ze to je pravy, tak to ani nepoznaj. Viděla jsem par videi z farem se zviraty na kozesinu a delalo se mi z toho zle. Zajimalo, jak by se takovym lidem asi libilo, kdyby nekdo nosil jejich kuzi....

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 0:01

jojo, presne tak.Ale neboj, v pristim zivote si nekdo pouzije jejich kuzi tez a stejnymzpusobem.
A, aby toho nebylo jeste malo, tak v hlavnich zpravach na I Dnes je tyrany rhotwik.Nejaky debil mu nechal zarust obojek a drat do krku, ma ho cely krvavy a zhnisany.Jak jsem videla to foto a jak ma ustrizene usi, tak bych verila tomu, ze ho nejaky debil pouzival na zapasy.Ten chudak pes nato i vypadal:-(.
Fakt, cim vic lidi poznavam, tak si vic a vic vazim zvirat a zvirata mam radeji,nez lidi.Uz jsem to tady myslim psala nekdy a na pisu znovu.Pokud bych videla topiciho se psa a cloveka, pokud nebudu toho cloveka znat a znat stoprocentne jeho povahu, zachranim bez rozmyslu prvni psa.A nejsem uz zdaleka sama, kdo ma zvirata radeji, nez lidi dnes.Mam rada pouze sve nejblizsi, ktere znam, ale u cizich jsem strasne opatrna a neduveriva, ke zvireti zadnemu nikdy.Nikdy me zadne zvire, ani seberozzurenejsi pes neublizil.Ale clovek?Jo, ten dovede ublizit a jeste se u toho smeje.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Pro 18, 2010 8:15

Já se spíš přes tenhle článek dostala na jiný,veselejší.Jen jsem se pousmála nad cenami :lol:
http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-pro- ... ncilu.html

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Pro 18, 2010 11:05

Jasmin, po tom, co jsem četla tvé komentáře, mě napadl dokument,který by se ti líbil. Jmenuje se Home, dabuje to Svěrák, takže se to i hezky poslouchá. Začíná to vznikem světa a postupně to přechází v to, jak všecko lidi ničí a o hrozbách do budoucnosti. Já to od poloviny filmu probrečela. Jsem si jen řekla,že je ostuda být člověk! Tak pokud máš možnost to sehnat,tak to stojí za to se podívat ;) . Když bys to nesehnala,tak bych to mohla vypálit a poslat poštou :lol:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Pro 18, 2010 11:09

To mi přijde ale dobré takhle veřejně napsat co činčilka potřebuje, alespoň nedopadne jako králík,nebo morče :) ale zarazilo mě,že napíšou,že klec min.1m vysoká a dole napíšou klec- 850,- ...nevím,ale za 850 opravdu prostornou klec jentak nikdo nesežene :lol: za 850 se prodávají takové ty klece určené činčilám,o trošku větší než králičí ne? Za 850 možná nějaký štastlivec na aukru nebo bazoši :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Pro 18, 2010 11:23

Proto říkám že mě zarazili ty ceny.Navíc cena činčilek- tam mají dost malé rozmezí :D pak by se někdo mohl divit že po něm chtějí 4000kč za černou činčilku když psali 800-2000kč :lol:

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » So Pro 18, 2010 12:19

jasmin, na ten film home se určitě podívej, je fakt krasne udelany, ale hodne smutny. jak jsem ho viděla, tak jsem pak z toho měla cele dny špatnou naladu, jak jsem si na to vzpomněla. A segra mi řikala ještě o jednom filmu, ted nevim, jak se presne jmenuje...nejak podobne jako Za 5 minut 12 nebo tak něco. Ale nevim, ted jsem to zkoušela hledat, a nenasla jsem to. Zkusim se ji kdyz tak zeptat. No a konecně je někde članek, jak se starat o činčilku. Většinou v těch článcím, co jsem četla byly same bludy. Někde jsem dokonce viděla článek, kde od koupi činčilky odrazovali a udělali tam z ni doslova monstrum. Popisovali ji tam takovym zpusobem, ze se skoro zdalo, ze doma budete mit maleho dinosaura:-D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 14:58

Holky zlaty, vim, ze to bude velmi pravdive a urcite by se mi to libilo, ale take me dost vzalo.Ja se casto stydim za lidi a uz nejakou dobu mam radeji zvirata, nez lidi a uz to tak zustane, ponevadz lidi se proste nezmeni, spis budou cim dal horsi.Mam rada jen sve nejblizsi a z tech novych, tak to musim opravdu poznat, ze jsou charakterni a maji cit ke zviratum a maji je radi.Jak je nekdo schopen jakkoliv ublizit zvireti, nebo je nema rad a nema k nim zadny vztah, tak u me definitivne konci.
Jestli to je smutny, tak radeji ne, uz jsem toho videla a cetla dost, naposledy ty priserne odkazy tady z asie a ted uz i u nas a fakt me to hrozne vycerpava.Hrozne mi to bere energii a ja ji budu potrebovat, abych mohla jeste pomahat dal zviratum.Mozna za nejaky cas, ale jestli tam jsou nejake drasticke obrazky tyrani a zabijeni zvirat, tak fakt ne, nedam to ted.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 15:00

Ja totiz verim, ze nejaka obrovska katastrofa bude, nejak to citim v kostech, mam nato totiz citlivost ve snech.Vzdy, kdyz se mi zdalo o Tsunami, nebo povodnich, tak vzdy byly do druheho dne.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Pro 18, 2010 15:02

Nene, o zvířatech to moc není,jen je tam zmínka o chovu dobytka. Je to o ničení planety,ale moc hezky je to natočené.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Pro 18, 2010 15:04

Nějaká změna určitě bude muset přijít. Země nemuže dal snašet tolik lidí a tolik zla. Katastrofa není nic negativního, země se tím čistí a bude se čistit časteji.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 15:07

Ale prijde dost velka.Verim na rok 2012:-(
A ikdyz to odneseme temer vsichni pak i ti dobri, tak, pokud se zastavi tim to neskutecne zlo a utrpeni zvirat, zbytku dobrych lidi a niceni prirody, tak se nebojim tolik.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 15:08

Aha,
tak to by snad i slo, ale zase ted nemam moc cas, az snad po Novem Roce.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Pro 18, 2010 15:10

Napadá mě další dokument- Nostradamus 2012. Když tam čtou předpovědi Nostradama,tak mě mrazí. No uvidíme co bude. Třeba ne konec světa,ale nějaká změna snad ano.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 15:13

Jako treba se mi vylozene hnusi ten kalendar, co nafotila ted nedavno ta jedna z nasich dalsich modelek.Ja jejich jmena a je vubec nesleduju, nezajimam se o tyhle lidi, ale mluvilo se o tom vsude.
Je sice hezke, ze to bylo na dobrou vec, ale ten styl se mi uplne hnusi a nedivim se, ze se ozvala i zdesena celosvetova organizace na ochranu zvirat Peta, ktere si moc vazim.
Jako nechat se fotit polonaha se zakrvacenou sekerou v ruce mezi na zabijacku porazenymi prasaty, jak se o tom mluvilo mi prijde totalne ujety a zvraceny.Nejde o zabijacku, jak se ona haji, ze to je normalni jev na venkove, ano, ale mela by byt v nas lidech ucta i k tem prasatum, ktera nam davaji obzivu a ne se s nima jeste pak polonaha fotit, aby sokovala.Tim u me, jako clovek ma obrovske minus a ten slavnej kalendar bych si nekoupila, at by byl urcen na sebelepsi vec.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » So Pro 18, 2010 15:45

jj, viděla jsem ho a byl fakt nechutny. Nechapu, jak to někoho vubec muze napadnout fotit se takhle. Ja mam sice rodinu z venkova, ktera zabijacky bezne dela, ale nikdy jsem na zadne nebyla a ani nebudu. Za prve bych tam to prasatko asi zacla zachranovat a za druhe bych to maso a podobne nekdy nedala do pusy, když bych ho tam predtim zive...
Jinak si myslim, ze zanedlouho nam lidem priroda prichysta nejakou poradnou "cistku". Lidi jsou premnozeni a pachaji neskutecne zlo, ale driv nebo pozdeji na nas dojde...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 17:58

bohuzel, pravdu dis:-(
Daji se nafotit jine fotky a opravdu krasne, jenze pokud uz se v hlave zrodi takovyto napad, nechat se fotit s porazenymi prasaty a zakrvacenou sekerou polonaha, tak to uz o necem vypovida.Minimalne o tom, ze vetsinu lidi tedy pritahuje krev, nasili atd. a takove "umeni" se jedine dobre proda.Je to zarazejici minimalne a vypovida o tehle spolecnosti v teto dobe.
kdyby se vyfotila, jak sedi treba na zivych prasatech,kdyz uz chtela neco atypickeho, ale ne tohle.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » So Pro 18, 2010 21:02

LenkaKarlovyVary napsal:To mi přijde ale dobré takhle veřejně napsat co činčilka potřebuje, alespoň nedopadne jako králík,nebo morče :) ale zarazilo mě,že napíšou,že klec min.1m vysoká a dole napíšou klec- 850,- ...nevím,ale za 850 opravdu prostornou klec jentak nikdo nesežene :lol: za 850 se prodávají takové ty klece určené činčilám,o trošku větší než králičí ne? Za 850 možná nějaký štastlivec na aukru nebo bazoši :)


Koupila jsem si klec, no má 90 na výšku u nás ve zverimexu za 750 . Byla jsem celkem ráda ;)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”