Koho ke komu dát?

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Koho ke komu dát?

Příspěvekod Host » Stř Zář 30, 2009 14:38

Ahoj, mám asi 2,5 letou činčilu, neměla ještě mladé. Chtěla bych ji spojit se samcem cca 6ti měsíčním od kámošky. Je možné toto spojení? Můžeme některého z nich přestěhovat k tomu druhému? Samce k samici nebo naopak? Pokud ano, tak na jak dlouho? Děkuji předem za odpověďi.

Disable adblock

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Stř Zář 30, 2009 16:55

Je lepší dát samici k samečkovi. Ale hlídat, samice může být agresivní. A na jakou dobu ? To záleží na tom, kdy zabřezne. Může to být za měsíc nebo třeba taky za rok. Tak ať se seznamka vydaří :wink: .

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Stř Zář 30, 2009 16:59

Tak já teda nevím ale samička má docela na čase protože po 3 roku života hrozí srůsty. Jinak nejsem ani pro to, aby se k sobě dali činčily jen na skok a oddělit. Samec se o miminka stará a pomáhá samici. Jestli chceš mláďata tak si samce rači kup. Potom jim po sobe bude smutno mě jeden sameček když ho dám od samice začne hubnout takže bych to nedělala.

Bodlinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: Po Říj 19, 2009 10:41
Místo/Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bodlinka » Pá Říj 23, 2009 20:51

Když jsem dostala našeho Bobše a pak jsem se rozhodla pořídit mu slečnu tak jsem měla docela strach jak to proběhne, ale Bobeš byl maximálně spokojenej a i Šedá byla nebyla vůbec proti :lol: tak to dobře dopadlo. A mimča byli až za rok. Jenže pak jsem ze dne na den o Šedou přišla a teď to budem řešit znova. Bobeš dostane novou kamarádku a uvidím jak to bude probíhat, jen mám strach aby se jí líbil :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Říj 23, 2009 21:54

U nás také první seznámení proběhlo v pohodě.Když ale Filípek umřel,Eliška trochu zhubla a pořád ho hledala.
Teď má nového samečka,budeme seznamovat až se uzdraví,tak snad to vyjde,ona je teď trochu agresivní.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”