Vet Hůrka

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Vet Hůrka

Příspěvekod Jitka Řeháková » Čt Dub 12, 2012 12:09

No já mám taky dotaz, zítra jedeme opět na Hůrku, protože Amy nebaší, nebočí, dokrmuji, ale celé se mi to nezdá. Není tam Lietavcová, jméno té druhé paní doktorky jsem nerozuměla, ale je prý taky tak dobrá. Byl jste někdo u jiného veta na Hůrce ?? jako doktorky?? Docela mám z toho strach - zítra je pátek 13. #-o

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vet Hůrka

Příspěvekod Lenca » Čt Dub 19, 2012 10:29

já jsem s tou druhou mluvila jen po telefonu a věděla co mluví, poradila, věděla.Jak to dopadlo?

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Vet Hůrka

Příspěvekod Jitka Řeháková » Čt Dub 19, 2012 11:07

Vyjímky potvrzují pravidlo - byla báječná, dostali jsme dokrmování a rady, jinak kontrola byla včera u Lietavcové, problémem jsou stoličky s háčkama, ale podle porovnání rtg z roku 2010 tam žádné dramatické změny nejsou, spíš se bude program opakovat. Antibiotika jsme dobrali, zatím ještě dáváme proti bolesti, ale Amy už začala baštit sama i z ruky si vzala granuli, takže se lepší. I začala bobkovat docela dobře, takže snad máme zase na 3 měsíce pokoj. Včera to byl pro nás obě docela hektický den, jeli jsme busem ze Špindlu, pak metrem a zase takhle zpět. Tady bylo -7 a v Praze docela fučelo. Ale měla jsem ji docela dobře zabalenou, tak snad se zvetíme obě brzy :wink:
Paní doktorka Sekyrová neměla chybu, všechno pěkně vysvětli, ale na zákroky je Lietavcová. Aspoň já je mám tak teď rozdělené.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Vet Hůrka

Příspěvekod Lenca » Čt Dub 19, 2012 11:22

to jste tak hodný,že s činčilkou jedete takovou dálku :) Hůrka se nedá srovnat s běžnými veterinami, já už jedině tam.To je dobře že už je líp,tak ať zoubky moc netrápí [-o<

Disable adblock

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Vet Hůrka

Příspěvekod Jitka Řeháková » Čt Dub 19, 2012 12:20

Svatá pravda. Já už jsem měla jednu činčilku Berušku s takovými problémy, ovšem veterina na nízké úrovni, muselo to pro ni být vždycky velmi bolestivé, měla silnou vůli žít. Nebyly léky proti bolesti, dokrmování no prostě nic. Aniž bych to věděla, že se bude situace opakovat - ať to stojí co to stojí ( čas, peníze ), obracím se na odborníky a jsem ráda, že jsem je našla. =D>

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”