muzou se male cincilky krmit kozím mlékem????

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Petra Baková
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Út Črv 05, 2007 14:38
Místo/Bydliště: Převážně Kolín

Příspěvekod Petra Baková » Po Lis 05, 2007 21:18

mě když umřela moje první činčilka ( mela sem ji něco přes půl roku, a byla to skvěla kamoška, přiběhla na zavolání a furt se mazlila), tak sem si řikala že už nikdy činčilu nechci. ta samička mi strašně chybí do teď , ale naštěstí moje tchyně se zbláznila a jela mi koupit dvě činčilí kuličky, sice jeden standart ze zveraku za 1100, což je dost přemrštěná cena. kluci byli hrozně malý a Chip byl strašně vzteklej, furt na mě štěkal. doma sem to prohlídla zjistila že mam dva kluky, a pak postupem času sem naštěstí už od chovatele pořídila Čikynu a později z Jihlavy Rozárku.

Disable adblock

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Lis 05, 2007 21:25

no u nas je celkem problem veterinar :-( je tu 1 co stoji za nic a mysli si jak neni dobrej a dalsi strasne drahej no :-( ale ja bych za ne zaplatila cokoli o to nejde ale myslim ze s nima taky nema nejvetsi zkusenosti no a ja bych potrebovala obcas poradit :-)

Petra Baková
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Út Črv 05, 2007 14:38
Místo/Bydliště: Převážně Kolín

Příspěvekod Petra Baková » Po Lis 05, 2007 21:29

já znám v čáslavi asi 4 veterináře, a vím že tam kde sem byla s první činčilou ( nejenže nepomohla, ale vyplázla sem 1000,- za injekci ) pak sem šla k jinymu a ten byl skvělej. Dal mi takovou prevenci proti těm kokcidiím, myšky po tom ještě nabrali na váze ( doufám že to není nic špatnyho) a vyšlo mě to pro všechny 4 jen na 50 ,-. zhruba tak za měsíc za dva tam vezmu samičky na vyšetření aby byli zdravý kvůli miminkům

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Lis 05, 2007 21:33

tak tose mas ja budu muset co nejdrive nakyho sehnat no aby se neco nestalo vsichni tady to berou jako kralika a to nemam rada no a jinak ty zverimexy asi vytisknu ten letak a donesu jich tam par ale nevim jak bude prodavacka reagovat

Disable adblock

Petra Baková
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Út Črv 05, 2007 14:38
Místo/Bydliště: Převážně Kolín

Příspěvekod Petra Baková » Po Lis 05, 2007 21:37

no já když sem kupovala Rozárku tak byla krmena granulema pro králíky. Doma dostala granulky pro činči a jak si chroupala

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Lis 05, 2007 21:42

to věřim jako ja porad nemuzu pochopit jak je nekdo muze zabijet pro paradu no a tak se snazim aby se meli co nejlip tak zatim ahoj

Petra Baková
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Út Črv 05, 2007 14:38
Místo/Bydliště: Převážně Kolín

Příspěvekod Petra Baková » Po Lis 05, 2007 21:50

to je nás víc, takovy hezky zvířata. tak se měj pěkně ahoj

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”