Bílý zapáchající výtok

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Čiko

Bílý zapáchající výtok

Příspěvekod Čiko » Po Pro 19, 2005 23:23

Prosím poraďte!Má činčilka Čiko(samička) už tři dny moc nejí.Dnes při večerním pobíhání po bytě jí z řitního otvoru začala vytékat bílá zapáchající tekutina.Nebylo jí zrovna málo.Čtyři větší loužičky.Jsem z toho v šoku.Nikdy jsem o tom neslyšela?

Disable adblock

beruska11

Příspěvekod beruska11 » Út Pro 20, 2005 7:39

Ahoj,
dle mého názoru je to průjem a okamžitě volej veterináře, který rozumí činčilkám!!!

Maru
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Pá Bře 04, 2005 9:51
Místo/Bydliště: Mrač 178

Příspěvekod Maru » Út Pro 20, 2005 8:11

Na nic nečekej. Vyhledej si tady na fóru nějakého veterináře, který je ti nejblíž a upaluj. Nepodceňuj to :!:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Pro 20, 2005 8:41

Někdo tu kdysi psal, že jakýmsi bílým výtokem se projevuje u samiček říje. Ale že by při tom samička přestávala papat a výtok by zapáchal, to se mi nezdá. Spíš mi to připadá jako gynekologický zánět :?
Držím palce, ať je činčilka brzy v pořádku.

Disable adblock

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

rije

Příspěvekod Ina » Stř Pro 21, 2005 13:28

Bily vytok u samicek je rije, ale nemel by zapachat a nemela by prestat jist. Pokud se to nezleps, myslim s tim jidlem, tak vyhledat opravdu zkuseneho veterinare, ktery provede ster na vylouceni zanetu. Stalo se tady uz nekomu, ze sli se stejnym problemem k veterinari, ktery cincilam nerozumnel, ten samozrejme nepoznal, ze jde o riji, nasadil razantni lecbu antibiotiky, protoze si bez steru myslel, ze je to zanet a dokonce chtel vzit i delohu a cincila to neprezila.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”