Kvalita chovu v čechách

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod Poorubacka » Pá Srp 19, 2011 17:55

Tak třeba toto je to Vaše překrucování:
potr napsal:Dnes tu jiny clen, Porubacka, napise, ze jednatel nemluvil pravdu, ze ona sama o tento trest zadala

Že jsem si nevšimla, že jsem zrovna toto psala... Pokud se nemýlím, tak jsem psala že jsem souhlasila s potrstáním!!! Já tam nevidím nic takového že jsem o tento trest sama žádala a že michal nemluvil pravdu :!:

potr napsal:Pro ostatni uzivatele, kdyz me odtud nevyhodi, tak mi muzete psat dale na SZ, protoze mate pravdu v tom, ze lepsi je nepsat verejne vsechno co si myslite, byt je to pravda.

Můžete mi teď Vy vysvětlit v čem jste měl pravdu???

Disable adblock

Avatar uživatele
Poorubacka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: Ne Kvě 31, 2009 9:51
Místo/Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod Poorubacka » Pá Srp 19, 2011 18:34

Ještě jsem se chtěla zeptat Potr proč tady na ZO házíte špínu???
A taky nechápu proč se tady snažíte Minlub jakýmkoliv způsobem pošpinit??? Stejně se Vám to nepodaří, protože velká většina lidí ji tady má rádo, což o Vás se říct nedá... Takže tím jak tady špiníte někoho jako je Minlub, tak akorát házíte špínu na sebe...
Doufám že mi dokážete odpovědět na mé dvě prosté otázky... Děkuji..

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Pá Srp 19, 2011 19:38

Odpovedi na sve otazky mate v SZ.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Srp 20, 2011 7:26

Všem děkuji, z takových věcí si opravdu nic nedělám. K tomu už můžu dodat jen 2 věci, ať si udělá obrázek každý sám.
Potr se přihlašuje z různých IP, které směřují do jiných států. V SZ jinému uživateli přiznal, že je to zde již jeho druhý účet.

Z mého pohledu je to uměle vytvořená nesmyslná hádavá debata.
Pokud někdo opravdu zájem o vysvětlení má, může napsat do ZO, jak to udělali druzí a odpověď dostali.
Toto je fórum o činčilách, ne o ZO, takže věci kolem něj se zde řešit snad nemusí. A pokud ano, normální diskuze by určitě zmohla více.

Disable adblock

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » So Srp 20, 2011 11:08

Tak to je fakt dobrý,nejdřív se vzteká že se mu křivdí že má další účet a že se tu slušně vyslovila pochybnost o totožnosti pisatele.pak je sprostý a útočí na Minlub a kope kolem sebe.
pak se dočtu toto.to pak jako mám něčemu věřit jo?By mě zajímalo,zda kdyby napsala pochybnost třeba moderátorka Romana by se tu strhlo to samé.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Ne Srp 21, 2011 9:50

stále nemám stránky, blbne mi net :cry: :P ale když to tu čtu, tak jsem vlastně docela ráda........
pořád dokola.........
přece je jedno kdo je ve které organizaci - to bych vůbec neřešila. pokud chovatel miluje svůj chov, tak je přeci dobrý chovatel. v této diskusi mi příjde, že se točí ohledně dvou chovatelek a pořád dokola........ nemůžeme přeci posuzovat nebo kritizovat někoho, když je známe jen z nějakých příspěvků :cry:
to že člověk napíše "koniny" neznamená, že je špatný chovatel a to že je člověk v nějaké organizaci nebo není neznamená, že nechová dobře.
pokud něco někdo má, tak si to přeci napišme přes sz a neurážejme se.
nebo spíše přesně k problému...

Minlub osobně neznám, ale příjde mi to nefér se do ní takto trefovat. proč? určitě by to chtělo vždy řešit jen konkrétní věc, takto se tři stránky vede diskuse a já nechápu čeho se vlastně týká.... mě Minlub příjde jako zkušená chovatelka a navíc je laskavá, když potřebuji poradit.

co se týká organizací - interní věci ať si přece řeší spolu.......
pokud by bylo něco, co by mě štvalo, tak se zeptám konkrétně

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Ne Srp 21, 2011 10:59

Uz jsem puvodne nechtel sem ani nic psat, ale kdyz se tu zverejnuji uz i duverne informace ze SZ, apk je asi nuten reagovat.
Lido, tady nejde o jednotlive cleny ZO, uz jsem to tu psal, nemam spor s zadnym konkretnim clenem ZO. Jako chovatel, ktery neni clenem zadneho sdruzeni jsem hledal informace jak ktere sdruzeni funguje a ZDE jsem narazil na to, ze jedna z prednich clenek ZO je trestana za vyjadreni sveho nazoru a ZDE jsem se tedy zeptal na to jak to s tim trestem vlastne je.
Netusil jsem, ze verejne se o ZO nesmi hovorit ani psat a vse se MUSI resit interne a v SZ.
Jenze pak si z toho clenka ZO Minlub, ktera je zde moderatroka udelala vlastni pranyrovani a nakonec se z mych otazek stane tema spineni ZO a postupne spineni Minlub.
Copak, kdybych chtel nejak pospinit ZO, tak se tu budu verejne zastavat jedne z jejich prednich clenek, Lustici a ptat se po pricinach a dusledcich jejiho trestu vlastnimi cleny??
Pisete, ze se to ma resit pres SZ? No ja to zkusil a jako ukazku, jak to tu funguje je, ze co nekomu napisu do SZ a povazuji to za soukromou zpravu, je okamzite pouzito proti me a preposlano clence ZO. Nevim co je IP, ale vice uctu tu ma vetsina uzivatelu, moderatorky navyjimaje, ale protoze nepeji chvalu na ZO, tak je vse spatne a proti me.
A pokud jak pisete je ZO natolik tajemne, ze neni ochotne o otazkach sveho sdruzeni se bavit verejne, ale vyhradne po SZ, pak asi nebude vse koser, ze?
Taky bych tu mohl zacit citovat nektere SZ, ktere mi prisli na adresu ZO a co si o ni nekteri uzivatele a clenove ZO mysli, ale neudelam to, protoze mi toto napsali do SZ, tedy jako soukromou zpravu a asi maji sve duvody proc to radeji nenapisi verejne. Navic bych se musel hanbou propadnout, kdybych zneuzil duveru, kterou mi svou SZ sverili.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Srp 21, 2011 11:25

Nevím proč obracíte informace. Psát veřejně o ZO se může, ale s prominutím nikdo není zvědavý na vaše cílené útoky. Opravdu jsme už z vašich příspěvků unavení a nikdo není zvědavý na Vaše ,,pravdy". Ať jsou Vaše úmysly jakékoli, z našeho pohledu to vypadá, jak když chcete jen rýpat a špinit a to opravdu tolerovat nebudeme. Zkuste se zapojit do diskuze o činčilách a přestaňte tu házet špínu na druhé.

A opravdu nevypadáte moc důvěryhodně, když si tu cíleně přihlašujete přes různá ip (výmluva, že nevíte co je ip je směšná, protože počítač si jen tak ip nezmění a už vůbec si ji nezmění při každém přihlášení jednou z ameriky, podruhé z afriky :? ). Zkuste svoji energii dát někam jinam a třeba můžete začít s představením svého chovu.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Srp 21, 2011 12:16

Tohle je unavující. Teď se tu zase bude řešit kolik lidí vám píše a co psali. Zajímavé, že někteří co jste zde jmenoval vám vůbec nepsali a druzí v trochu jiném smyslu než zde uvádíte.

A IP se opravdu sama nezmění jak se jí to hodí. Můžou být podobné ale vždy vychází z jednoho vysílače. Ne pokaždé z jiného státu.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověd

Příspěvekod Lída » Ne Srp 21, 2011 13:17

tak se zeptejte přímo vedení jak to u nich funguje a budete mít přece zodpovězeno.......
na forech jsou za porušení karty, bany - u nich to má asi také nějaký vnitřní řád.....nevím

Avatar uživatele
RENÁTA
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: Čt Bře 10, 2011 21:21
Místo/Bydliště: Ostrava

kvalita chovu v čechách

Příspěvekod RENÁTA » Ne Srp 21, 2011 14:10

teda nevím co se to tu furt řeší ,ale mi se tyto stránky líbí ,protože je tu dost rad pro začátečníky i pokročilé a minlub je velice ochotná a vstřícná a najde si čas poradit i přes email za což ji moc děkuji a myslím si pane ,že nikdo není zvědavý na to co to tu děláte kdybyste raději poradil těm co to potřebujou udělal by jste líp pokud něco o činčilkách víte - bez urážky a vedení nechte ať si to vyříkají sami mezi sebou to není naše věc

Avatar uživatele
RENÁTA
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: Čt Bře 10, 2011 21:21
Místo/Bydliště: Ostrava

kvalita chovu v čechách

Příspěvekod RENÁTA » Ne Srp 21, 2011 14:21

můj názor je ,že lustici to trošku přepískla dalo se to napsat jinak a ne hned útočit každý na to máme zřejmě jiný názor

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Srp 21, 2011 14:54

minlub napsal:A IP se opravdu sama nezmění jak se jí to hodí. Můžou být podobné ale vždy vychází z jednoho vysílače. Ne pokaždé z jiného státu.
Jak to že ne? Můj notebook mění IP adresu několikrát denně v závislosti na tom, do jaké sítě jsem připojená. Takže když si myslíte, že píšu z Ameriky, jsem pouze připojená do podnikové sítě zaměstnavatele. Doma mám jinou IP adresu, jinou u manžela, kamarádky, z KFC, McDonalda, z autoservisu a pořád mám ten samý notebook. Jo a teď píšu z mobilu někde uprostřed lesů na Vysočině a dostala jsem takovou adresu, kterou mi síť operátora přidělila.

Potr
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Čt Srp 04, 2011 13:55

Příspěvekod Potr » Ne Srp 21, 2011 16:51

Lido, ale ja sve otazky polozil primo vedeni ZO, jen jsem je napsal verejne a to se zrejme nesmi. Pokud jsem kritizoval Minlub, tak jako moderatorku a ne jako clenku ZO. To ona zde zacalal s tim, ze jsem si zalozil ucet jan kvuli tomu abych poskozoval ZO. Cim? Tim, ze mam pochybnosti jakym zpusobem dostala Lustici trest? Predseda Ajtik je tu denne a mohla napsat dve tri vety a bal klid.
Pro Renata. Mozna se vam zda, ze to prepiskla, ale to neznamena, ze ji za to nekdo bude narizovat kdy a co smi rikat, ne? Vam by se asi taky nelibilo, kdyby vam nekdo zakazoval se verejne a kdekoliv vyjadrovat.
Dekuji Terezce. Sice nejsem zdatny v pocitacich, takze nemam paru co je IP, ale pomohla mi wikipedie. Presto jste me predbehla. Mam stejny problem jako vy vetsinou jsem pripojeny pres mobil a tak netusim cim me operator pripojuje, ale myslim, ze je to stejne jedno. zde je uz normalni vzajemne si sdelovatkdo co komu napsal v SZ, takze uz me neprekvapuje ani to smirovani IP. Dost mi to pripomina komunismus, kde nas takhle spehovali z STB.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Srp 21, 2011 19:16

Terezka napsal:
minlub napsal:A IP se opravdu sama nezmění jak se jí to hodí. Můžou být podobné ale vždy vychází z jednoho vysílače. Ne pokaždé z jiného státu.
Jak to že ne? Můj notebook mění IP adresu několikrát denně v závislosti na tom, do jaké sítě jsem připojená. Takže když si myslíte, že píšu z Ameriky, jsem pouze připojená do podnikové sítě zaměstnavatele. Doma mám jinou IP adresu, jinou u manžela, kamarádky, z KFC, McDonalda, z autoservisu a pořád mám ten samý notebook. Jo a teď píšu z mobilu někde uprostřed lesů na Vysočině a dostala jsem takovou adresu, kterou mi síť operátora přidělila.

Ano, budeš mít více IP adres ale pokaždé z Čech, i když se připojíš z mobilu, ne z jiného státu. IP adresy od poskytovatelů internetu v České republice budou směřovat pouze do Čech. Pokud chceš IP adresu z jinéh státu tak si jí musíš nastavit ručně na omezenou dobu (proto je IP pak pokaždé z jiného státu) nebo si koupit soukromou adresu v jiném státě.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Srp 21, 2011 20:41

minlub napsal:Ano, budeš mít více IP adres ale pokaždé z Čech, i když se připojíš z mobilu, ne z jiného státu. IP adresy od poskytovatelů internetu v České republice budou směřovat pouze do Čech. Pokud chceš IP adresu z jinéh státu tak si jí musíš nastavit ručně na omezenou dobu (proto je IP pak pokaždé z jiného státu) nebo si koupit soukromou adresu v jiném státě.
Tak to v tom ma T-mobile pěkný bordel, když mi to teď ukázalo, že moje IP adresa mobilu je z Kuvajtu ;-).

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Srp 21, 2011 20:57

Takže konečně jsem dostala otázku.Eva dostala napomenutí za porušení stanov ZO.Vím že se vyjadřovala za svou osobu,ale mohla svím jednáním poškodit celou ZO.Jako člen výboru se musí vyjadřovat trochu mírněji.Po mém napomenutí jsme se dohodly že nebude přizpívat na com.Doufám že tato odpověď vás plně uspukojí.Připravujeme další výstavu a nemám tolik času zde pročítat tyto obsáhlé diskuse.Děkuji za pochopení.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Srp 21, 2011 20:59

Jitka už odpověděla a protože tu nemíním číst další rýpaní od všech. Proto zamykám.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”