Ban

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Ban

Příspěvekod katerina.kat » Stř Dub 25, 2012 10:43

Děkuji za odbanování. Trest beru, jelikož mě šílená nadřazenost, neschopnost tolerovat názor druhých a neustálé vnucování své jediné pravdy jedné přispěvatelky opravdu naštvala.
Nechápu ale to, proč mám trest pouze já. Takže prosím o přešetření celé záležitosti. Jako první jsem s osobní inzultací nezačal a prosím o vysvětlení tohoto termínu.
Martej napsal:Nevím proč teď nový moderátoři osobní inzultace přehlížejí, ale já se opravdu vaší podprůměrností vytočit nenechám.

Děkuji

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod martej » Stř Dub 25, 2012 11:07

nevím, proč tu stále vyvoláváte hádky :roll: Tato věta byla vyvrcholením vašich inzultací na moji osobu. Nemyslím si, že je to nadávka na vás a nebo nějaká urážka, ale pokud to tak berete, tak se omlouvám a přijmu napomenutí, ale byla bych ráda, kdybyste mě nechala na pokoji. děkuji

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Stř Dub 25, 2012 11:20

Dobrý den,
celé téma si opět přečteme, probereme to s ostatními moderátory a informujeme Vás.
Osobní inzultací je bráno napadení druhého uživatele.
V daném tématu jste pokračovala ve sporu i přes napomenutí moderátora, což byl další důvod pro udělení trestu.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Ban

Příspěvekod katerina.kat » Stř Dub 25, 2012 11:27

Nikdo hádnu nevyvolává. Jako každý uživatel mám právo se dotázat na něco, co se mi nelíbí. Dotaz nebyl mířen na vás, se nemusíte vůbec vyjadřovat. To, že něco bylo vyvrcholení inzultací není obhajoba proto, něco takového člověku napsat. Navíc myslím, že v předešlých mých příspěvcích nic takového nenajdete, žádnou "inzultaci". Takže první byla od vás [-X
Minlub,děkuji.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod martej » Stř Dub 25, 2012 11:46

Nejedná se pouze o to jedno téma, ale i o ostatní. Sama jsem psala jak oboum moderátorkám, tak adminovi, aby zasáhli. Obě moderátorky mi napsali, že vaši inzultaci vuči mé osobě vidí a že se dohadují, jak budou postupovat dál. Chápu, že vše co se tu děje je učelové, ale byla bych vám vděčná, kdybyste normálně přispívala a nechala mě bejt.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Ban

Příspěvekod katerina.kat » Stř Dub 25, 2012 12:29

Proč by to mělo být účelné? Prostě se mi nelíbí jak každého uživatele znevažujete předhazováním svých zkušeností a uznáváte pouze své názory. Jsme lidi nikdo není neomylný a nikdo nemá vždy pravdu. Pište si jak chcete nechávám vás být ale tolerujte vy příspěvky ostatních, nechávejte je bez povšimnutí a hned je neshazujte a bude to v pořádku. Asi na tom něco bude jeslti jsem správně pochopila že jste bývalý moderátor. Celkově tady ty boje nechápu místo aby chovatelé činčil drželi pohromadě musí se vzájemně pošťuchovat a hádat.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Stř Dub 25, 2012 12:30

Oběma moderátorům jsi nepsala. A jak jsi několikrát sama psala, nejsme tu pořád. Mě osobně jsi psala až ve chvíli, kdy jsem dané téma uzamkla abych oddělila váš spor a ten jsem hned uzamkla.
Každý uživatel má právo požádat o vysvětlení svéh trestu. Ale své názory na sebe si prosím vyříkejte soukromně.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod martej » Stř Dub 25, 2012 14:26

Já žádny názor na paní nemám, nevím kdo to a popravdě mi to je jedno. mě jen bude stačit, když paní po mě nepůjde jak moucha po flusu a bude přispívat na jiné příspěvky.

Ano, tobě jsem psala kvůli zamknutému tématu a jestli by paní nešla ingnorovat a téma se odemklo na to jsi mi napsala, že to hned odemkneš, že si jen potřebovala přesunout příspěvky s napadáním a že nevidíš důvod, proč by se paní měla ignorovat, když se do mě naváží. Jinak Vaškovi jsem psala o pomoc, že mě to už nebaví, když s tím nikdo nic nedělal. A s Žandou sem si o tom taky psala a ta mi řekla, že se ji to taky nelíbí. Takže nechápu ten obrat, že jsem něco vyprovokovala já

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Stř Dub 25, 2012 14:56

Sama o příspěvek výše píšeš, že jsi nás kontaktovala aby jsme zasáhli. Pouze ti odpovídám, že mne ne a přitom jsi mohla, víš, že tu bývám častěji.
Kolikrát jsi sama řešila podobnou situaci a víš, že není důvod něco zamykat nebo trestat, pokud se uživatelé nezačnou napadat a to jste začali až v posledních dvou příspěvcích. Ráznější vysvětlování a přesvědčování o tom, kdo má pravdu je tu každou chvíli.
Žádný obrat nenastal a nikdo zde z naší strany nevrdí, že jsi to vyprovokovala ty. Rýpali jste do sebe vzájemně. Pokud se nemáte rádi, ignorujte se.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod martej » Stř Dub 25, 2012 15:23

Ano to vím, ale paní mě napadala ne jednou a trochu mě vadí fakt, že o to musím žádat a musim to řešit sama. Od toho vždy byly moderátoři. A jak si sama psala:
minlub napsal: Nevidím důvod proč bys jí měla ignorovat, když se do tebe naváží
.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Stř Dub 25, 2012 16:56

Nehodlám s tebou diskutovat o oprávněnosti našeho rozhodnutí. Paní tě sice provokovala, ale s osobní inzultací jsi začala ty a ona to oplatila i přes napomenutí moderátora. Tak jsme to viděli se Žandou obě a dle toho naše rozhodnutí.
Moderátoři nebudou banovat někoho jen proto, že se mu nelíbí tvůj styl projevu a provokuje, takových je tu více a i ty sama napíšeš když se ti nelíbí něčí styl vyjadřování.
martej napsal:Proč se to téma zamklo? Nešlo by tu kateřinu prostě ingorovat, když ji nejde napomenout či zabanovat ??

Odpověď co jsi zkopírovala jsem ti psala na tohle (ač jsem nepochopila proč jí mám ignorovat) a podotkla jsem, že vše již řešíme. A ano, nemusíš jí ignorovat, ale odpovědět jde neutrálně.
Mě osobně jsi psala až když jsem téma uzamkla a začala to řešit.
Ostatním jsi psala již dříve a když si téma pročtu, nechápu jak jsme měli paní na začátku trestat.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Ban

Příspěvekod katerina.kat » Stř Dub 25, 2012 17:17

Promiňte ale v čem vidíte provokaci? Bez jediné inzultace jsem napsala co si myslím o stylu projevu a že by nebylo od věci tón zmírnit. To už by jste měli také zaměřit pozornost na tu jasmin, psala o provokatérech :shock:

Měla bych spíše dotaz proč nebylo téma zamčeno po tom, co mě Martej napadla a bylo to přehlíženo! Byli jsme pouze upozorněny držet se tématu. A snad jsou uživatelé plnoletí a schopní diskuze a nemusí hned žalovat moderátorům při prvním příspěvku že s nimi někdo nesouhlasí! :cry:

Edit. sloučeny příspěvky

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod žanda » Stř Dub 25, 2012 18:28

Téma bylo zamčeno právě proto, že jste se odmítli i po napomenutí držet tématu a stále do sebe jeli. Pokud se vám nelíbí jak Martej vystupuje, tak ji ignorujte a to samé radím i Martej! Nebo se obě dočkáte trestu za inzultace. Pokud máte se sebou problém, máte tu šanci si napsat SZ a tak si to vyříkat.. Nemusíte tim kazit téma, které by mohlo někomu pomoci. Je mi líto, že ani jedna nedovedete zatnout zuby a přejít názor druhý(ch)..

Martej: již nejsi moderátorka a holt my řešíme problémy jinak než ty s předchozími moderátorkami. Jiné vysvětlení ti asi nedám.. Snažím se ti vyjít vstříc, ale budeš si muset zvyknout, že tady řešíme problémy my..

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod žanda » Čt Dub 26, 2012 15:58

Téma bylo rozdelěno: viewtopic.php?f=3&t=13298

Prosím, toto téma je založeno kvůli prošetření udělení banu a ne aby jste se zde hádali a řešili své spory. Pokud máte s někým problém, napište mu to v SZ, od toho tu tato možnost je!

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Ban

Příspěvekod katerina.kat » Čt Dub 26, 2012 20:30

Děkuji za rozdělení opravdu zde nechápu to hrozné chytání za slova a vztahování. Neprotestuju a nežádám přešetření svého banu jednou jste moderátoři a vaše rozhodnutí se má respektovat. Pouze jsem chtěla poukázat na to že jsem sice pravidla porušila ale nebyla jsem sama a jako první jsem nepoužila „osobní inzultaci“. Promiňte ty uvozovky ale je to hrozný výraz :shock:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”