Miminkoooo :)), smutny samec

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Veru ZZZ.
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: Stř Kvě 12, 2010 7:39

Miminkoooo :)), smutny samec

Příspěvekod Veru ZZZ. » Stř Bře 02, 2011 9:57

Ahoj, v pondělí se mi narodila krásná holčička, tedy alespon to tak vypada.Vaha 50g, Otec Matouš je Black Velvet, maminka Maya je standartka, male je tez standart.Zatim pribrala 4g.Co me trapi je samecek, kdyz jsem videla, ze Maya rodi, odstavila jsem ho, ale je ted hrozne smutny.Dalsi mladata nechceme a tuhle malou si chceme nechat.Co myslite, jak se jim bude zit ve trech?Samecka necham kastrovat, ale az za mesic, jelikoz ted budu na dovolene. Kdy ho mohu vratit k nim?Mala je na svete od pondelniho rana...nechci aby byl zavreny sam az do te kastrace.Rovnez budu rada, kdyz nekdo prihodi zkusenost s kastraci.Jsme z libereckeho kraje...Dekuji :D

Disable adblock

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Stř Bře 02, 2011 16:55

Pokud ho teď vrátíš k samici a miminku,tak ho samice nemusí příjmout a může na něj útočit a poranit ho při bránění mimina. Nebo ho může příjmout a nechat se od něho nakrýt znovu,protože je určitě ještě otevřená. Já bych ho určitě nechal do kastrace stranou,samec by mohl zaútočit i na mládě.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Ne Bře 13, 2011 21:33

Já mám zkušenosti s kastrací (ale činčiláka). Zákrok byl v Brně. Ráno jsem ho přivezl, odpoledne odvezl. Cena cca 1000Kč. Pár dní musí být v malé kleci a bez koupání, aby se ranky nezanítily. Vše proběhlo chvalabohu bez problémů 8) .

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”