Chovné farmy

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Ne Bře 27, 2011 20:43

Reňaaa napsal:Já bych si od kožkařů ani rohlík nevzala! Prostě od osob, které zabíjejí zvířata aby z nich byl kožich to fakt ne.
Je to můj názor vím, že mnoho chovatelů bere písek, granule atd. mě to prostě příjde blbé. Prosím neukamenujte mě :)


Buď v klidu, myslím, že je na čase přestat se chovat jako neandrtálci, kteří se do kůží a kožešin oblékaly, ale jako normální, myslící lidi...
K čemu zabíjet zvíře, když už se dá všechno dneska udělat uměle... :wink:

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Bře 27, 2011 23:40

Tak me by sala z cincily rozhodne uzasna neprisla a ani bych to takhle napsat nemohla.To neni nic osobniho, ale proste, jak muzes napsat, kdyz mame cincilky vetsina hlavne, jako mazlicky, ze saly z nich byly uzasne:-(.
Jinak, ja uz take neberu a nebrala bych od kozesnika nic.Tenkrat jsem ale na tamtoho mela dobry vliv, hodne veci pochopil diky me.

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Stř Bře 30, 2011 11:35

Ladus napsal:Stejne jako se muze rozhodnout jestli jist maso, nebo ne, muze se rozhodnout, zda nosit rukavice z cincil nebo ne. Je to o volbe. Nezastavam se chovu pro kozesiny, ale osobne ho nemuzu odsuzovat.

Nezlob se na mě, ale tohle je teda argument jako stehno :-s

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Stř Bře 30, 2011 11:41

Reňaaa napsal:Já bych si od kožkařů ani rohlík nevzala! Prostě od osob, které zabíjejí zvířata aby z nich byl kožich to fakt ne.
Je to můj názor vím, že mnoho chovatelů bere písek, granule atd. mě to prostě příjde blbé. Prosím neukamenujte mě :)

Souhlas.
To by muselo jít vážně do tuhýho, abych tím, že si od nich budu něco kupovat je ještě podporovala. Jiná věc je koupit od nich činčilu, která je pro ně odpad a tím jí dát šanci, aby poznala hezčí život, než dosud měla, třeba samice, která se jim už nehodí a akorát by ji hodili do koše. Tyhle surovci mi vždycky dokážou zvednout mandle :evil:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”