Styl projevu

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Styl projevu

Příspěvekod katerina.kat » Út Dub 10, 2012 13:58

martej napsal:
katerina.kat napsal:Moc jsem nepochopila o co jde ale vyrozumněla jsme že samice nerodila za sebou a před zabřeznutím dost nabrala a měla odpočinek.

Zkuste si přečíst celou diskuzi, ono to pak pochopíte, proč to tu všichni píšou.

Četla jsem nebojte. Ale nikde jsem nevyčetla že by se někdo zeptal jakou váhu má teď. A kdy byla fotka focena. Netroufla bych si soudit z jedné foto zda je či není 100% v kondici. To asi může jen zkušený chovatel :roll: :roll:

katerina.kat napsal:K Jasmin: Ani se jasmin nedivím, v době, kdy zkušený chovatel je pranýřován a nadává se mu, bych taky nic nezveřejňovala. Akorát by se tu zase jen pomlouval :roll: :roll:

:lol: Znám plno různých chovatelů více druhů zvířat ale ještě nikdo neměl takové ego říci o sobě že je zkušený. #-o A to chovají i přes 20 let [-X

To že má někdo jiný názor než "zkušený chovatel" a prezentuje ho neznamená, že toho druhého pranýřuje a nemůže mít pravdu. Trochu sobecké: "já vím vše, ostatní nic a jen mi ubližují že vše neodkývou"

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: porod a původ Vily

Příspěvekod martej » Út Dub 10, 2012 14:01

Dyť tam právě paní píše, že před zabřeznutím měla 600 g a protože vím, jak vypadala u Katky Bitomský, tak vím, že ještě není ve správné kondici. Zbytek co jste napsala jsem nějak moc nepochopila a ani to nebylo moc k tématu. Takže se k vašemu zbytečnému popichování ani nebudu vyjadřovat :roll:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: porod a původ Vily

Příspěvekod jasmin » Út Dub 10, 2012 14:25

pokud bych byvala chtela odchovavat nejaka mladata, coz jsem ale nechtela, sla jsem jinym smerem, tak bych dala na ni a jeji rady, nebot jeji cincilky se bezne dozivali a dozivaji i 20let.
Jinak me prijde, ze se zde snazi opet nekdo znamy pod novym nickem provokovat a tak nejak mam pocit i o koho asi jde a nejsem sama.
Je to smutne, ze se vzdy najde nejaky provokater, ktery cilene vyvolava hadky a provokace hlacne svoji aroganci.Urcite se Martej nenechme vyprovokovat.Ostatne, ja tady uz moc nepobyvam, takze me to nehrozi.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: porod a původ Vily

Příspěvekod katerina.kat » Út Dub 10, 2012 14:42

Zkušená chovatelka ví že když měla 600g před zabřeznutím před skoro 4 měsíci dnes už to může být úplně jinak. Může mít méně ale také více :roll:
To Jasmin: podle Vás každý kdo nekýve, nemlčí a má jiný názor musí hned být nevím koho myslíte??? Myslím že s arogancí tu začal úplně někdo jiný. základ toho vyjít s ostatními je tolerovat názor druhých což zde zřejmě není v módě. Přestaňte se do mě navážet jen kvůli tomu že věc vidím jinak než Vy není to za A slušné a za B je to diskuze, od slova diskutovat ne CENZURA. [-X Připadá mi že přes něčí názory zde vlak nejede a nepřipouští se jiný pohled na věc.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: porod a původ Vily

Příspěvekod martej » Út Dub 10, 2012 18:16

názor mít můžete, ale nesmíte ho podávat vašim stylem. Nevím proč teď nový moderátoři osobní inzultace přehlížejí, ale já se opravdu vaší podprůměrností vytočit nenechám. Můžete mít jiný názor, ale napište ho jako svůj názor a ne jako útok na mě ;)

Jinak nevím, jak chováte a co chováte, ale myslím, že pokud samice po všech peripetiích, co zažila, měla nevydařený porod a ještě odkojí cizí mládě, tak by se jí měl nechat klid, aby nabrala nad 600 g a dostala se do kondice, jaká byla. Není kam spěchat a jde hlavně o tu činčilu a ne odchovat co nejvíc mladých :roll:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: porod a původ Vily

Příspěvekod žanda » Út Dub 10, 2012 18:56

Prosím držte se tématu a neurážejte jedna druhou. Pokud máte se sebou problém, tak si jej vyříkejte v SZ. A prosím, uvědomte si co si píšete do podpisů. Nesme v mateřské školce...

Nerada bych téma zamykala, když se tu řeší důležitá fakta... Tak konec osobních inzultací!

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: porod a původ Vily

Příspěvekod katerina.kat » Út Dub 10, 2012 19:27

martej napsal:názor mít můžete, ale nesmíte ho podávat vašim stylem. Nevím proč teď nový moderátoři osobní inzultace přehlížejí, ale já se opravdu vaší podprůměrností vytočit nenechám.

A jak ho podáváte Vy? Pouze Váš je správný a ostatní nic nesmí? Nevím jak hodnotíte osobní inzultaci ale dle mého když někomu napíšete že je podprůměrný tak to osobní inzultace je a velká :!: Taky Vám nepíšu že jste podprůměrně inteligentní [-X

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Styl projevu

Příspěvekod minlub » Út Dub 10, 2012 19:42

Tak dost. Bylo zde jasně řečeno aby jste se držela tématu a nikoho zde neurážela.
Martej už je tu dlouho a má dost zkušeností a toto mi připadá spíše osobně zaměřené a to tu tolerovat nebudeme.
Téma zamykám a dořešíme s druhým moderátorem a adminem.

Uživatelka Katerina.kat- BAN na 2 týdny za osobní inzultace

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”