vanička

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Črc 13, 2006 19:13

Ja som mal tiež sklenenú guľu, ale praskla, keď sa z nej Miška bláznivo odrazila. Teraz mám plastikovú misku. Bohužial ju trochu na vrchu okusovali, ale už ich to prešlo. Nemajú ju stále k dispozícii, iba večer a ráno.

Disable adblock

Míša

Příspěvekod Míša » Čt Črc 13, 2006 20:22

To my s Kubou jsme vymysleli taky něco prímovýho...mám pro ni dřevěnou ohrádku s pevným dnem (kulatou),kraje jsou tvořeny z půlek polínek, opravdu je to dobře propracovaný, mám to od bráchy ,když chovali morčátko. Je to velké jako lavor na prádlo :) prcek si tam vždy lebedí. Sice stará věcička, ale hodila se mi. :wink: Snad mi to dřevo z vás nikdo nerozmluví :?

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Čt Črc 13, 2006 20:55

Já kloučkům na koupání koupila plastový kočičí záchod. Je hranatý, boční stěny shora trochu přesahují, takže okolo tvoří okraj, která zabraňuje vylétévání písku. Zdaleka ne úplně, ale je to fajn. Kluci se tam vejdou oba, takže jsou spokojeni. Ani ho moc neokusují, jen ochutnali a teď je klid.

Míša

Příspěvekod Míša » Čt Črc 13, 2006 20:59

Vidíš :idea: to mě nenapadlo, prostorově dobře řešený :wink: když jsou dvě činčilky.

Disable adblock

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Stř Črc 19, 2006 20:44

jaký je nejlepší koupit průměr koule pro činču na koupání?

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Stř Črc 19, 2006 22:53

NO tak ja mam pre moje taku krasbicu priesvitnu z umelej hmoty a vrchnakom na boku je vyzerany otvor a ked sa umyvaju tak ziaden piesok nevylietava von, je to super...

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”