Pauza Jasmin

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » So Črv 16, 2012 22:45

:?: :?: nevím, co to sem pleteš, ale to je jedno. Prosila bych moderátory o vysvětlení. Tento trest nechápe nikdo.

Disable adblock

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod chocolate » So Črv 16, 2012 23:27

Moderátoři dostali jasnou otázku,na kterou čeká mnoho uživatelů-nebo tady najednou žádný moderátor pravidelně nechodí,že nedokáže odpovědět? :?:
A mimochodem konkrétně pro administrátora- Václave, proč nedokážeš napsat lidem, proč dostali "pauzu" či ban,když při přihlašování jsou na Tebe odkázání,že se mají zeptat Tebe?
Dodnes jsem se nedozvěděla,za co jsem konkrétně dostala pauzu já a to ani po dvou mailech :!:

Děkuji za případnou odpověď, kterou zřejmě nedostane nikdo z nás. Pouze nás bude čekat opět "pauza" či ban bez vysvětlení a důvodu, ale na to máme lidi, aby to tady za nás napsali, ať se to dozví i ostatní a nezůstává to pod pokličkou [-X

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 11:50

Moderátoři jsem bohužel chodí. Rozdělili toto téma.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Ne Črv 17, 2012 14:08

Já se jim nedivím že neodpovídají. Neptáte se že vás to zajímá ale akorát chcete rozpoutat hádku a zpochybňovat jejich rozhodnutí. Pochybuju že odpověď by vás uspokojila a dál by jste mlčeli. Kdyby dostal pauzu někdo jiný třeba Wulfina nic by jste neřešili :evil: Monoho lidí???? Kdo???? Stále ti stejní co se s moderátorama hádají pokaždé když je možnost. Tady by to asi zpravilo buď forum na nějakou dobu zavřít nebo výměna moderátorů z absolutně jiného oboru ale to pak nevím kdo by tu radil protože tu moc takových není. Spíš ti co komentují každý chybný krůček a jiný názor ostatních (nepřátel) :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Lenca » Ne Črv 17, 2012 15:13

Nechci se nikoho zastávat, hádky si řešte všichni sami,já se do toho nepletu a nevyjadřuji se,chodím si sem číst o činčilkách,ráda si čtu zkušenosti a poučuji se, ale bohužel i já nechápu důvod banu pro jasmin a nejde o to kdo to je, neviděla bych důvod banu ani pro kdejakou Máňu,která by psala to,co jasmin. Ať je jasmin jaká je, myslím si,že až takhle daleko to dojít nemuselo,že dostala ban.Ale nechci tu proti nikomu jít,ani zpochybňovat rozhodnutí.Jen jsem se chtěla vyjadřit,aby z toho zas nevyšla špatna i Martej,která se zeptala, jako vždy.Pokud máte někdo jiný názor než já,tak si ho nechte,ja to toleruju a prostě dělejte,že jsem sem nic nenapsala :) děkuju

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Lenca » Ne Črv 17, 2012 16:15

já nevím,stačilo by napsat,jasmin dostala ban protože...a třeba,že pichlavě obhajovala svůj názor, nebo já nevím, že sem tahala staré věci,nesouvisející s tématem a navážela se do minlub.Nevím, nějaký důvod,který by to objasnil aby byli,ti koho to zajímá v klidu a už to nechali být.Omlouvám se,že se do toho pletu.Doufam,že si nikoho neznepřátelím :(

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Wulfina » Ne Črv 17, 2012 16:21

Změna moderátorů by nepomohla...
Protože je potřeba si uvědomit, že fórum dělají lidé - uživatelé.
Jestliže tu spolu neumíme vyjít - neumíme se ignorovat, respektovat jeden druhýho, žádnej moderátor to nespraví! [-X

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Ne Črv 17, 2012 16:29

To je taky pravda. Tak žádnýho nebo každý měsíc jinýho ať si to vyzkoušíme než začneme osočovat co je špatně. protože mi přijde že ten kdo zrovna moderuje je out a dle nejhorší a zaujatý. já bych to teda dělat nechtěla #-o

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod žanda » Ne Črv 17, 2012 17:12

Jasmin trest - 14.6. za nepřiměřenou reakci na neutrální příspěvek (další jinou zkušenost) kateriny.kat v již rozděleném tématu - opětovné vyvolávání hádek a osobní inzultace,....
Při přihlášení uživatele do systému fora se uživateli objeví důvod trestu, takže jasmin důvod ví..

Pro martej:
I my máme své osobní životy (a ne vždy máme přístup k intertenu) a tak nemáme vždy čas přijít a rychle zdůvodňovat, proč jsme jak zasáhly. Přední je zde zamezit hádkám..
Dále tvé příspěvky. Nevím jestli ti nezlobí PC, ale nic se nemazalo. Vše je dohledatelné v moderátorském panelu, což jistě sama víš jako bývalá moderátorka. Nahlížím a nic takového jako smazání či přesouvání příspěvku od Matrej tam není.. Nepřehlídla jsi se jen?.. Prosím, ověř si to příště a kdyžtak nám pošli scen obrazovky. Je divné, že ti příspěvky mizí a jiní uživatelé je vidí. Mohl by to být nějaký problém fora nebo tvého PC.

Více se k udělení trestu vyjadřovat nebudeme, tak prosím respektujte naše rozhodnutí v zájmu klidu na tomto foru. Děkuji

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 19:21

po přihlášení se ji nic nezobrazuje a prý neví, kde přesně někoho inzultovala. Byla by ráda, kdybyste ji napsali maila, aby se mohla příště vyvarovat.

Jinak ty příspěvky tam opravdu nebyly, zkoušela jsem se dívat i v jiných prohlížečích. Příště to oskenuju. A opravdu vím, že nejste u pc, ale když už to monika rozdělila a jak terezka, tak monika tu přispívali, tak myslím, že v to problém opravdu nebyl. Spíš jen ignorace čehokokoli.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 19:23

a musím říct, že nové pravidlo, kde zabanujete kohokoli zacokoli je opravdu nešťastné.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod katerina.kat » Ne Črv 17, 2012 19:44

Tu bylo už několikrát řečeno že se nebanuje ale je pauza čtení. Ono je dost rozdíl ban na měsíc co dávali bývalí modeerátoři a týden nemoct psát. Všichni tu tvrdí že příspěvky tam byli a jasmin má psané za co to má tak o co jde? tak proč vyvolávát rozbroje pokud to není osobní

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 20:06

já v tom rozdíl nevidím, když člověk nebyl příhlášený, stejně jako teď, tak mohl číst, když chtěl napsat, musel se příhlasít a tam mu to napsalo, že byl z fora vyloučen. Jediný rozdíl je, že teď díky novému foru, mu to napíšou. jinak jde jen o slovíčka

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Wulfina » Ne Črv 17, 2012 20:12

Jde vidět, že jsi nikdy nestála na druhé straně barikády :wink:
Když si mi dala ban a deaktivovala účet, tak jsem směla pouze do fotogalerie. Pokud si se chtěla podívat na fórum - objevila se ti tabulka, že jsem byla vyloučena z fóra a že mám kontakovat administátora.
Nepodívala ses ze zabanované IP nikam! Stejně tak, jako když jsem se chtěla přihlásit... :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod minlub » Ne Črv 17, 2012 20:29

Martino, já mám také svůj program, ne jen fórum. To, že jsem tu tyhle dny jen občas něco rozdělila a přečetla neznamená, že jsem povinna ti hned odpovědět na otázku a pak to tu řešit, protože jedna odpověď by nestačila. Pokud mám chvíli, raději poradím při akutním problému a tohle by určitě den počkalo než budou přítomni všichni. Jsme tu tři a není povinnost, abych tu byla pořád a odpovídala pokaždé jen já.
Příspěvky tam byli, jelikož uživatelé, co tu v pátek v noci byli nám potvrdili, že je tam viděli. Nikdo z nás tří tu nebyl. Viděla jsem je i já ráno, když jsem je četla ještě předtím, než jsi se odpoledne po nich sháněla. Pokud by byla chyba ve fóru, hlásili by to asi další. Pokud v tvém PC, nešlo by jen o tyto příspěvky. Každá úprava moderátora je vidět v panelu činnosti moderátorů a nejde smazat.
A ne, dříve jsi banovala jak uživatelský účet, tak IP adresu. Takže větina banovaných nemohlo na fórum ani jako host.
Takže upřímně, jde ti jen o chod fóra nebo hledáš záminky jak nám to zpříjemnit? Proč třeba neporadíš v nemocech činčilce se zácpou, když tu jsi? Poslední dobou vyhledáváš pouze takovéto témata.

odeslání tvého příspěvku - pát čer 15, 2012 23:01

Obrázek

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod genca » Ne Črv 17, 2012 20:34

Myslím, že Martina neradí v tématech, ale píše lidem přes sz.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 20:45

Pomáhám, ale ne veřejně. Když jsem napsala naposledy, tak sem dopadla, stejně jako jasmin, takže opravdu tu nebudu ze sebe dělat v..a. Pouze jsem napsala na téma, které založila jasmin, protože mě to vyloženě vytočilo, jak jste po ní utočili jak vosy a pak ještě dostane ban za nic. to už bylo opravdu moc.
A nikdo neřekl, že máš odpovídat jen ty, ale myslím, že moderátor by se měl starat o chod fora a odpověďět na nejasnosti a vymlouvat se na to, že jinam můžeš psát a na tohle téma nemáš čas, je trochu mimo. Nemyslím si, že bylo tak těžké napsat, to co napsala žanda :roll: Ale to je zbytečný řešit. Každá máme jiné priority.

Napiště prosím aspoň tý jasmin.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod minlub » Ne Črv 17, 2012 20:54

Vyčítáš, že určití uživatelé jdou po Jasmin všude, kde napíše. Ty ale občas děláš to samé. Chápu, že nemáš ráda mou osobu, tak bude snazší a klidnější, když ti odpoví někdo jiný. Sama jsi to tak praktikovala s Romanou, kdy odpovídala Wulfině ona. A to, že tu jsem opravdu neznamená, že jsem doma a mám možnost na delší promyšlené příspěvky.
Taky bych radila přes SZ, ale myslím, že v tématu je to prospěšnější kvůli dalším, co potřebují pomoc. Byť ne vždy se radící shodnou v názorech.

Jestli se to Jasmin nezobrazuje, tak asi bude někde chyba, protože to vidím zadané. Stačí, když někomu z nás pošleš na ní email, já ho nemám.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Wulfina » Ne Črv 17, 2012 20:59

martej napsal:...moderátor by se měl starat o chod fora a odpověďět na nejasnosti.


Vskutku? Že do dnešních dní nevím, za co jsem si vysloužila ban na mou IP adresu + ban na veškeré IP adresy ze kterých jsem kdy přispívala + deaktivování mého účtu...
Nebyla si mi na to schopná odpovědět ani ty a ani Romana... :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 21:02

Proč vymýšlet příspěvek? Snad víš, za co jste ji dali ban, tak stačilo odpovědět. Jasmin chce ještě vědět konkrétně za co. Chtěli by to vědět i uživatelé, ale to je mi jasné, že se to nedozvíme, ale bylo by dobré to napsat ji. Ty jako moderátor vidíš u jejího profilu mail, tak se tam mrkněte.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod tarja666 » Ne Črv 17, 2012 21:04

Nemyslím, že by povinností moderátorů bylo sedět celý den u PC a čekat až na fórum někdo přispěje.
Ty sama neodpovídáš lidem hned - pokud vím, napsala jsem ti sz v pátek, četla si ji a stále žádná odpověď, že? ;) Tak proč by za to měli být jiní špatní?
A souhlasím, že je lepší odpovědět někomu, kdo potřebuje pomoc, než řešit tohle téma. Není v ničem nikomu prospěšné.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod minlub » Ne Črv 17, 2012 21:11

Pokud někomu něco vysvětluji, tak si vše konkrétně dohledám, i časy a data a napíšu to srozumitelně, ne v rychlosti. Nepamatuji si přesné znění příspěvků všech a ty jsi se neptala jen na její pauzu, ale i na zmyzelé příspěvky, o kterých jsem nevěděla.

Ne, u jejího profilu vidím pouze možnost SZ. Žádný mail. To jsi asi viděla ty, jako administrator.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod žanda » Ne Črv 17, 2012 21:21

martej napsal:Proč vymýšlet příspěvek? Snad víš, za co jste ji dali ban, tak stačilo odpovědět. Jasmin chce ještě vědět konkrétně za co. Chtěli by to vědět i uživatelé, ale to je mi jasné, že se to nedozvíme, ale bylo by dobré to napsat ji. Ty jako moderátor vidíš u jejího profilu mail, tak se tam mrkněte.



Myslí že sem na tvoji otázku PROČ odpověděla dost jasně a napsala, že se tím již nebudeme zabývat v rámci klidu na foru! Tak buď tak hodná, a platí to i pro ostatní!!! a přestaň vyvolávat nadále dohady!

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod Terezka » Ne Črv 17, 2012 21:23

Ani já nevidím u uživatelů e-mailovou adresu, pokud jí nemají zveřejněnou. Vidím pouze tlačítko pro SZ.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pauza Jasmin

Příspěvekod martej » Ne Črv 17, 2012 22:04

Rozhodně tu nechci vyvolávat hádky, ale jak to jinak udělat, když moderátoři neodpovídají a jediý, kdo tu píše a ještě tak, aby mě vyprovokovala, kateřina.kat. příště, až mi zmizí příspěvky, tak to vyfotím, aby to bylo vidět. Opravdu jsem se nepřehlidla, zkoušela jsem se divat i do jiného prohlížeče. Ale teď už je to jedno, příště vím, co dělat, abych měla důkazy.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”