Nový miláček

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Črv 19, 2006 10:33

dalsiho uz neeeeeeeee! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To bylo jeste predtim nez jsem mela uplne prvniho. Byla jsem se podivat ve zverimexech a prave na te Olomoucke meli krasneho mysaka. Jenze nez jsem poridila vsechno vybaveni tak uz tam nebyl. Tak jsem si vzala na inzerat Mysacka od Lenky :lol: :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Črv 19, 2006 10:35

Biffi napsal:No Vlastičko přesně tam :lol: ,ale kamarádka pracuje v tom zveráku v Tescu tak kdyby si chtěla tak ti můžu nějákého rezervovat :lol: :lol:


Tak te kamaradce rekni, at se k tem cincilam chovaji lip!!!!! vzdyt je to hruza!!!! aspon co jsem tam byla naposled. Cincil tam bylo plno, bez domecku, smeska v misce, pisek zadny, seno zadne, voda hnusna......

Jestli tam opravdu pracuje tvoje kamaradka tak ji pozadej at s tim neco udela. Nevim jestli se tam neco zmenilo od te doby co jsem tam byla naposled, ale tehdy to bylo vazne hrozne a nedali si rict :cry: :cry:
tebe treba poslechne.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Po Črv 19, 2006 15:23

No ona tam pracuje teprve 3 týdny, já když jsem tam byla tak měli granule, klec s větví a domeček taky. No když uvidím něco špatného tak jí řeknu. Teď tam mají i psouna :-) je to hrozně ochrápané zvíře :-)

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Črv 20, 2006 8:27

Biffi napsal:No ona tam pracuje teprve 3 týdny, já když jsem tam byla tak měli granule, klec s větví a domeček taky. No když uvidím něco špatného tak jí řeknu. Teď tam mají i psouna :-) je to hrozně ochrápané zvíře :-)


Tak to jo. Aspon ze je tam nekdo rozumny :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Út Črv 20, 2006 12:17

Ale Vlasti šílené to bylo v tom zverimexu na pekařské dole tam měli činču v takové té klecy pro myši, jak je tak zohlá úplně dolů neměla tam ani domeček (to by se tam ani nevešlo) a měla tam směsku. No šílené. :cry:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Črv 20, 2006 13:37

Biffi napsal:Ale Vlasti šílené to bylo v tom zverimexu na pekařské dole tam měli činču v takové té klecy pro myši, jak je tak zohlá úplně dolů neměla tam ani domeček (to by se tam ani nevešlo) a měla tam směsku. No šílené. :cry:


Na pekarske maji cincily :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: Vzdycky tam meli par rybicek a krecku, jednoho papousa a par andulek.... No to je fakt smutne. Nekdo si poridi zverimex a misto toho, aby se o ty zvirata staral, tak se deje tohle....

No myslim ze az zase prijedu, vydam se na obchuzku zverimexu a vratim se s vyrvanyma hlasivkama. Jeste ze jsem prave pred chvili udelala zkousku z fonetiky a fonologie....

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Út Črv 20, 2006 14:11

Vlasti no na pekařské ano, ale ne v té akvaristice, oni mají ještě dole jeden zverimex (tam jsou kola a nějáké suvenýry) tak až přijedeš můžeme zajít spolu :lol: alespoň se něco přiučím :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Črv 20, 2006 14:14

Biffi napsal:Vlasti no na pekařské ano, ale ne v té akvaristice, oni mají ještě dole jeden zverimex (tam jsou kola a nějáké suvenýry) tak až přijedeš můžeme zajít spolu :lol: alespoň se něco přiučím :lol:


Aha, tam na pekarske temer na proti Carmen? Tam taky maji cincily? Tam jsem zas videla jen kraliky a rybicky, jednou tam byl i leguan. No ja se fakt nestacim divit.

Ja vetsinou prijizdim jednou za mesic, v patek dopoledne, vyridim si co potrebuju, pozdravim rodice a v sobotu rano mizim :lol: :lol: :lol: :lol: Ale na tohle si fakt cas udelam. Co tam clovek nebydli tak se dejou veci....

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Út Črv 20, 2006 14:16

Ne Carmen je na nákladní, je to naproti Atasu už víš? Na Pekařské úplně dole. Jak mají toho leguána mi ta ženská řekla že má činčili a že nikdy neslyšela že se nesmí krmit směskami.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Črv 20, 2006 14:24

No naproti atasu, hned u te krizovatky, vim. Ten jsem ale myslela i puvodne. Vim ze v te akvaristice maji jen ryby a par potreb pro ostatni zvirata. Ale i v tom dole jsem videla jen ryby a mysi a jednoho papouska, ktery byl navic neprodejny. No jo, casy se meni. Vazne tam zajdu a jestli uvidim v misce smesku.... :twisted: :twisted: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Út Črv 20, 2006 14:29

:lol: :lol: :lol: To bych se tam šla podívat jak tu prodavačku (s růžovýma vlasama) pěkně sjedeš :lol:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Črv 20, 2006 14:36

Biffi napsal::lol: :lol: :lol: To bych se tam šla podívat jak tu prodavačku (s růžovýma vlasama) pěkně sjedeš :lol:


Ona ma ruzove vlasy? Tak to musim neco vtipneho vymyslet :lol: :lol: :lol: :lol: na www.zena-in.cz byly pribehy s prodavackama, u nekterych jsem se opravdu zasmala. Treba zaziju neco podobneho :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Út Črv 20, 2006 15:30

Jo jedna z nich má růžové vlasy, pearsing apod. :-)

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Út Črv 20, 2006 16:49

tak to +jsi Vlasti jako ja a jsi hodna, ze se tam zajdes podivat a sprdnout je. Cincily v kleci pro mysi, to je hruza.Na zapade by takovy zverimex proste zrusili, ale u nas. Kdyz to Vlasti nepomuze, tak na ne posli kontrolu, ponevadz by to urcite zabralo. A ohrazovala bych se az budes psat, nebo volat na krajskou veterinarni zpravu, ze cincily nesmeji byt v tak malem prostoru, ze je to prokazatelne tyrani zvirat. Oni kdyz vidi, ze tomu clovek rozumi, tak i jinak jednaji a maji trochu respekt a strach.

Radim

hezkej

Příspěvekod Radim » Čt Črv 22, 2006 16:25

jeto fesak :wink: :wink: :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črv 23, 2006 13:06

Tak jsem ukecala přítele a do týdne mi dodělá klec (měli jsme jednu rozdělanou) a můžu si tím pádem pořídit 2 nové mrňousky :-) No a chtěla jsem se zeptat chtěla bych 2 samičky a můžu pak Nia dát k jedné a Skipiho k druhé? Když jsou teď oba spolu?

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 23, 2006 13:07

Biffi napsal:Tak jsem ukecala přítele a do týdne mi dodělá klec (měli jsme jednu rozdělanou) a můžu si tím pádem pořídit 2 nové mrňousky :-) No a chtěla jsem se zeptat chtěla bych 2 samičky a můžu pak Nia dát k jedné a Skipiho k druhé? Když jsou teď oba spolu?


Na te Olomoucke jak si koupil Nia, jsou ted dve cincilky, pred chvili jsem tam byla. Jedna bila a jedna standard. Obe jsou nadherne, ale ta seda je hrozne malicka. Tak si pro ne muzes zajit :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja vedela ze jich budes mit vic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A z ceho ty klece delate?


Jo muzes je pak dat k sobe, urcite si zvyknou a je lepsi, kdyz budou mit noveho kamarada nez aby zustali kazdy sam.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črv 23, 2006 13:10

Já se v tom moc nevyznám, ale ta rozělaná je z koupených 4 takových těch hrubých desek a už se jenom potáhne pletivem a dodá se do ní truhlík. Ty si teď v Opavě? :-)

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črv 23, 2006 13:14

Až bude hotová pošlu sem foto, nebo zítra můžu poslat foto toho rámu.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 23, 2006 13:14

Jo jsem, prijela jsem vcera v noci a za dve hodiny zas mizim :lol: :lol: :lol: :lol: Ale stihla jsem obejit neco zverimexu, i kdyz na ten na te pekarske bohuzel nevyslo. Byla jsem prave na te olomoucke a za chvili jeste zaskocim do TESCA. A nepamatujes si na kolik vas ty desky vysly?

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črv 23, 2006 13:17

No Vlasti tuším že kolem 500-600Kč a velikost je asi 110-80-65.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 23, 2006 13:20

Biffi napsal:No Vlasti tuším že kolem 500-600.


Toz to neni moc. Prave mi privezli tu klec pro Piskotka, takze si v pondeli zajdu k Radce pro maleho. No chtela jsem na konci prazdnin az budu mit zase trochu penez udelat novou klec Mysakovi s Kuliskem, maji klec sice velkou ale hrozne nepraktickou.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črv 23, 2006 13:20

A kupovali jsme je tady v opavě v Obi, jestli chceš ty fotky stačí říct, + 500 nás stálo ještě pletivo, v Tescu teď činči myslím nemají, byla jsem tam včera a neměli.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 23, 2006 13:28

Biffi napsal:A kupovali jsme je tady v opavě v Obi, jestli chceš ty fotky stačí říct, + 500 nás stálo ještě pletivo, v Tescu teď činči myslím nemají, byla jsem tam včera a neměli.


Ty mas i fotky? tak to bych se podivala, muzes mi je poslat na mail? Do tesca jedu stejne po ceste nakoupit, takze tam musim tak jako tak. Ja jen ze bych se mohla podivat co se od posledne zmenilo.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črv 23, 2006 13:30

Zítra to nafotím a můžu to zítra hned poslat, ale je to jenom rám, jesště tam není pletivo šuplík. Neva?

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”