Internetové stránky

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Internetové stránky

Příspěvekod camilla » Út Říj 04, 2005 14:08

Máte někdo zkušenosti s vytvořením internetových stránek? Jako kolik to stojí, nebo jestli je to zdarma. Počítačům docela rozumým, ale vytváření webových stránek je pro mě docela tabu. Chtěla bych si udělat malý stránky o chovu mých činčil a nevím, jak na to :(

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Út Říj 04, 2005 15:03

To záleží na tobě, v jakém rozsahu chceš svoje stránky provozovat. Pokud jsou jen tvoje osobní, ty jsou zdarma, třeba od Centrumu, Seznamu, snad i Atlasu, od Volnyho...staci si vybrat. Někdo povolanější ti to vysvětlí líp ;-). Až budu mít čásek a náladu, taky se do něčeho pustím.

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Říj 04, 2005 15:11

Mám dojem, že když si vytvoříš dokument ve Wordu, tak si ho pak můžeš uložit přímo jako webovou stránku. Nezkoušela jsem to, ale vím, že tato možnost tam byla.
Prostor pro webové stránky se dá sehnat leckde, tuším, že Seznam to nabízí automaticky při vytvoření nové e-mailové schránky.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 04, 2005 15:22

Iva napsal:Mám dojem, že když si vytvoříš dokument ve Wordu, tak si ho pak můžeš uložit přímo jako webovou stránku. Nezkoušela jsem to, ale vím, že tato možnost tam byla.
Prostor pro webové stránky se dá sehnat leckde, tuším, že Seznam to nabízí automaticky při vytvoření nové e-mailové schránky.


hm, když jsem si u Seznamu otevírala účet, nabízeli mi web, ale tenkrát jsem na něj neměla co dát, a teď mi to docela mrzí, ale poohlédnu se

Disable adblock

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Út Říj 04, 2005 15:54

Já se tedy ve vytváření internetových stránek nevyznám, ale přítel používá tento web......... www.webzdarma.cz Tak to můžeš omrknout a zkusit.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 04, 2005 16:02

Veronika napsal:Já se tedy ve vytváření internetových stránek nevyznám, ale přítel používá tento web......... www.webzdarma.cz Tak to můžeš omrknout a zkusit.


díky, hned se na to vrhám... :lol:

Hanka

Příspěvekod Hanka » Stř Říj 05, 2005 11:37

Napadá mě - na www.rodina.cz jde založit si vlastní fotoalbum - stejně jako to má tuším Iva, tak jsem to zkoušela i já a jde to. Tím odpadá problém webu - funguje to jako fotoalbum, kam si můžeš nahrát libovolné fotky a napsat i nějaký ten komentář, příběh, zážitky... Fakt super - zkus odkaz www.rodina.cz/ivous, nebo tak nějak má stránky zaregistrovaný (popř. má odkaz na ně přímo pod svým podpisem v příspěvcích). HOdně štěstí!

Hanka

Příspěvekod Hanka » Stř Říj 05, 2005 11:39

Tak jsem odkaz správně nenapsala - podívej se o tři příspěvky výš - tam je odkaz na Ivčin moc pěkný a povedený "výtvor" :-)

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Říj 05, 2005 12:34

Hanka napsal:Tak jsem odkaz správně nenapsala - podívej se o tři příspěvky výš - tam je odkaz na Ivčin moc pěkný a povedený "výtvor" :-)


děkuju za dobrý typ, ale z práce se mi nejde zaregistrovat, tak to zkusím z domova.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Říj 06, 2005 13:28

Tak stránky se už pomalu rýsujou. Dneska jsem hledala na internetu nějaká hezká pozadí s činčilí tematikou a malovanými obrázky a gify, a našla jsem docela dobrý odkaz, kde těch stránek bylo fakt hodně. Sice některý nešly otevřít, ale ačkoliv ty ostatní, co šly, byly v cizím jazyce, stály opravdu i jen za to shlédnutí, takže tady je odkaz...

http://www.chin.buffnet.net/chinlinks.html#Information

na rodina.cz jsem se snažila přihlásit, ale nešlo to. tak mi švára poslal prográmek na tvorbu webu, který je fakt super a je v češtině.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Čt Říj 06, 2005 17:36

můj kamarád dělá internetový stránky profesionálně - i pro docela dobrý firmy. Umí to fakt dobře, jestli chceš tak se ho můžu zeptat, kolik by to eventuelně stálo nebo aspoň jak na to...

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Říj 07, 2005 7:30

Janča napsal:můj kamarád dělá internetový stránky profesionálně - i pro docela dobrý firmy. Umí to fakt dobře, jestli chceš tak se ho můžu zeptat, kolik by to eventuelně stálo nebo aspoň jak na to...


Děkuju, ale já jsem spíš takovej tvořivej typ, a hlavně, když mě něco nadchne, tak se do toho vrhám po hlavě. Ptala jsem se šváry na weby,kam by se to dalo dát zdarma a on na mě nechápavě koukal, prý vždyť si to můžeš dát zdarma na stránky poskytovatele služeb, od kterýho máme ADSL.... :oops:

Jen jsem se tě Jani chtěla zeptat, zda bych si tam mohla dát jednu fotečku z tvý galerie - kvůli Luckymu, aby bylo vidět, jak byl malinkatej....

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Říj 07, 2005 18:32

tak o tom vůbec nepochybuj, samozřejmě že můžeš, vždyť bude tvuj :D. Dneska jsem se vrátila ze školy (z Prahy) a jen jsem zírala, jak za těch pár dní vyrostli... už maj správnou činčilí postavu a jsdou úplně úžasný!! Musím je zase vyfotit, ale to musím opčkat až budu doma někdy přes den, potřebuju na ten náš pitomej foťák hrozně moc světla, aby ty fotky aspoň trochu vyšly :(

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Říj 07, 2005 21:23

děkuju moc.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Říj 08, 2005 20:27

Takže internetové stránky jsou hotové. Ještě tam chybí jména činčilek, ale ty pořád dávám dohromady. Samozřejmě stránky budu vylepšovat, až se to pořádně naučím, ale jelikož jsem ve znamení Berana, musím mít vše, co chci hned.... takže se můžete podívat...

http://cincilavdome.wz.cz/index.html

[/b]

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » So Říj 08, 2005 21:07

musím tě hodně pochválit!!!! :lol: :lol: :lol:
já se taky pokoušela udělat www, ale nedokončila jsem je :lol: :cry: , a Cami
ty stránky jsi dělala normálně přes Word, nebo přes editor???!!! :?: :?:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Říj 08, 2005 21:19

khelis napsal:musím tě hodně pochválit!!!! :lol: :lol: :lol:
já se taky pokoušela udělat www, ale nedokončila jsem je :lol: :cry: , a Cami
ty stránky jsi dělala normálně přes Word, nebo přes editor???!!! :?: :?:


děkuju. švára mi poradil, ať si stahnu editor NVU 1.0 - je úplně bezvadnej a v češtině - neděláš žádný zdrojový kódy, prostě píšeš a vkládáš obrázky, odkazy a pod. Bylo to v podstatě hotový za 3 dny. kdybys chtěla ten instalační program, můžu ti ho poslat mailem.... Třeba svoje stránky dokončíš... :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Říj 08, 2005 21:21

Camillo, pěkné stránky, je tam jen pár pravopisných chyb a překlepů ;-).
Moc mě pobavily ty .gify s těma činčilama, co se tam tak pohybují a poskakují :-D, moc hezké. Nepřijdou ti fotky v té galerii trochu malé? Ona činčila je malé zvíře, tak aby tam byla aspoň vidět ;-).

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » So Říj 08, 2005 21:23

joooooo!!!
tak to by bylo ůplně super :lol: :lol:
kdyby jsi mi ten program mohla poslat na e-mail:kelina44@seznam.cz

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Říj 08, 2005 21:24

Terezka napsal:Camillo, pěkné stránky, je tam jen pár pravopisných chyb a překlepů ;-).
Moc mě pobavily ty .gify s těma činčilama, co se tam tak pohybují a poskakují :-D, moc hezké. Nepřijdou ti fotky v té galerii trochu malé? Ona činčila je malé zvíře, tak aby tam byla aspoň vidět ;-).


chyby a překlepy to je moje... :lol:
gify jsem stáhla všechny z netu, prošla jsem snad všechny světový stránky o činčilách. Jeden kluk měl stránky nádherný, měl tam krásný obrázky, ale měl to zablokovaný, takže jsem si to nemohla zkopčit.
Ty obrázky bych taky chtěla udělat, tak, že bych je zvětsila v novém okně, ale ještě jsem nepřišla na to, jak na to.... :D Časem se zdokonalim.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Říj 09, 2005 13:54

nechci dělat konkurenci, jen jsem si prostě řekla, proč to nezkusit. nemám tam žádný diskuzní fórum, jen informace a fotky. Záměrně jsem tam několikrát dala odkaz na tyhle stránky, protože si myslím, že jsou na netu ty nejlepší, už hlavně kvůli téhle diskuzi... Ale jsem moc ráda, že se Vám stránky líbí. děkuju.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”