Dáreček pro tatínka

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Brko
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: Po Říj 27, 2008 23:47
Kontaktovat uživatele:

Dáreček pro tatínka

Příspěvekod Brko » So Srp 22, 2009 0:29

Zdravím, tak to dneska, vlastně už včera, po ránu přišlo :) Ajvinka mi za zádama porodila špunta, ani jsem o tom nevěděl :-D mi to řekla až máma když sem přišla se mrknout na činči... Já už ani vlastně nedoufal že se to někdy stane, je pořád taková zakulacená už hodně měsíců :)
Malej je krásnej, asi biege po mamce, moc se v těch barvách nevyznam, jen má něco na zadní pacce, tak doufam, že je to jen slepená krev.
Akorát jsem četl vaše články jak se má sameček držet od mamky aby ji hned zas neoto a když sem se otočil, tak už se snažil :-D
Tutajta je fotka asi tak hodinu po objevení malýho:
mamka se špuntem
Je tam i vidět ta pochybná nožička, snad to nic nebude :?
Jo a chtěl jsem se zeptat, viděl jsem fotky vás ostatních, jak máte prcky na rukou už první dny, může se teda na malý šahat už takhle od prvních dní nebo jak je to? bojim se ho i zvážit atd..
Btw, Prcek měl 20. srpna svoje druhý narozky, netušil jsem co mu dát za hezkej dáreček, tak mu ho za mě dala Ajvinka :)

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Srp 22, 2009 0:39

Krasny bezacek :wink: moc gratuluju! Na nozce to bude podle jen krev po porodu :wink: ..Maly je vazne nadherny!

Avatar uživatele
Brko
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: Po Říj 27, 2008 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brko » So Srp 22, 2009 1:47

Děkuji :) je i tak nějak zajímavě zbarvenej, dole myslim bílej a zádička má tmavší, ale to ještě nevim, moc jsem ho zatim neprohlížel.. Můžu ho teda brát do rukou nebo ne?
Jo a je normální že je tatík teď nějakej divnej? Nikdy se odemě nenechal chytit bez půlhodinovýho nahánění a teď najednou padnul ke zdi a lehce jsem ho vzal, až pak se začal lehce škubat.. a párkrát si rozbil rypáček při pokusu o skok na poličku, kterej jinak zvládá bez potíží.. Asi mu ten porod dal nějak zabrat :?

Avatar uživatele
Jana L
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 435
Registrován: Stř Dub 15, 2009 10:29
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jana L » So Srp 22, 2009 8:19

Ti jsou krásní malé i mamča, gratuluju :P :P :P Malé můžeš vzít do ruky pokud ti to mamča dovolí. Já beru malé, když se jde mamča protáhnout nebo nažrat, napít. Neboj nic by se nemělo stát jen pozor malí jsou hodně živí, tak at ti nespadne. :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Brko
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: Po Říj 27, 2008 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brko » So Srp 22, 2009 10:16

Jj už jsem to taky zjistil :) furt mi chtěl utikat a skočit z postele potvora jeden :-D je super.. mam větší radost než včera, páč to bylo tak z nenadání že sem si to ani neuvědomoval..

Avatar uživatele
holis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 771
Registrován: Ne Lis 04, 2007 16:42
Místo/Bydliště: Staré Město pod Landštejnem

Příspěvekod holis » So Srp 22, 2009 10:49

Moc gratulujeme ,je opravdu kouzelnej. :D

Avatar uživatele
Zorka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 298
Registrován: Út Kvě 06, 2008 16:28
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zorka » So Srp 22, 2009 10:59

Taky gratulujeme, krásný prcek :D .

Avatar uživatele
Brko
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: Po Říj 27, 2008 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brko » Ne Srp 23, 2009 22:36

dík dík dík :)
Helejte teď jsem četl o nějakym tom dvojim těhotenství nebo že v ní může bejt ještě další malej šmudla, je to teda možný? Ajvina má totiž 600g, teda včera měla, dneska netuším, asi ji ještě zvážím. Ptam se, abych dyštak včas zaletěl k veterináři. A Prcek váží jen 558 tak se tomu trošku divim..
Jinak malej špunt vážil včera 50g, dneska poskakuje všemožně po kleci, už se projevuje i dědičnost po mámě, jen tak si běží a najednou vyskočí asi 15 cm do vzduchu trdlo :-D
jen ještě nevim jestli je to holka či klučina a jaký bude mít jméno..

Avatar uživatele
Jana L
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 435
Registrován: Stř Dub 15, 2009 10:29
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jana L » Po Srp 24, 2009 15:45

Pokud je mamina v pohodě a stará se o malé tak to bude všechno v pořádku. To že sameček váží mín než mamina není taky nic nenormálního. Hold někdy je samička větší než sameček. Jestli je malé i mamina v pohodě, tak se neboj a užívej si prcka. :) :) :)

Avatar uživatele
Brko
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: Po Říj 27, 2008 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Brko » Po Srp 24, 2009 23:15

Ok tak díky, ona totiž byla dycky maličkatá :)
Tak ju díky, du přesvědčovat špunta, že na mě nemá útočit :-D

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”