činčila smrdí? a aká je asi veľká?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

činčila

činčila smrdí? a aká je asi veľká?

Příspěvekod činčila » Ne Črv 04, 2006 14:21


napiste mi prooooosim 8)A PORADTE:JE LEPSIE MAT SAMCEKA CI SAMICKU? :?: :?: :?:

Disable adblock

činčila

Příspěvekod činčila » Ne Črv 04, 2006 19:03

Dakujem :D
Som rad

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Ne Črv 04, 2006 20:19

souhlasím s Lilianou činčila opravdu vůbec nesmrdí ,akorát jí musís tak asi jednou týdně vyměnit podestýlku podle toho jak máš velkou klec :D :wink: a jestli si nemůžeš vybrat mezi samečkem nebo samičkou tak to máš celkem jedno pokud nechceš v budoucnu malý činčilky ,ale kdesi jsem četla že je lepší sameček že se prí rychleji ochočí ,ale jestli je to pravda tak to nevím ,ale zdá se mi že to je jedno :wink: tak hodněštěstí jestli jsi začátečník :wink: :wink:

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Črv 05, 2006 12:47

Ja taky souhlasim s tim ze cincilka nesmrdi. Je uplne jedno jestli si poridis samicku nebo samecka, z obojiho bude mazlik :lol:
Naposledy upravil(a) Vlasticka dne Čt Črv 08, 2006 11:45, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 12:29

K činčilce jsem se dostala úplně náhodou a na víc, původně jsem byla seznámena se samečkem a je to pár dní co se zvykám na ten fakt, že Kuba je samička :D Musím říci, že malá vůbec nesmrdí, je to malej brouček, kdyby to šlo a sama chtěla, mazlila bych se s ní, zatím bohužel, mám co dělat, abych ji chytla zpět do klícky a to má u toho ještě průpovídky :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Črv 07, 2006 12:54

Jak jsem si kupovala Skipyho, někde jsem četla, že samečci se dají snadněji ochočit a že samičky když se bojí tak na dotyčného i močí :oops: ale nevím co je na tom pravdy :-)

Host

Příspěvekod Host » Stř Črv 07, 2006 13:00

:lol: Kubíček je moc hodná činčilka, asi ji tolika nevadím :wink: nerada bych zažila takový projev sympatie :lol:

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 13:02

Anonymous napsal::lol: Kubíček je moc hodná činčilka, asi ji tolika nevadím :wink: nerada bych zažila takový projev sympatie :lol:


Můj příspěvek, byla jsem anonym :?

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Stř Črv 07, 2006 13:04

Biffi napsal:Jak jsem si kupovala Skipyho, někde jsem četla, že samečci se dají snadněji ochočit a že samičky když se bojí tak na dotyčného i močí :oops: ale nevím co je na tom pravdy :-)

Jojo, to je pravda, že když se samička naštve, tak tě může i počůrat. Stoupne si na zadní a .....

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 13:15

To snad né, zajímavé a dost :lol: . Zatím je u mě klid, nic takového jsem ještě s Kubou nezažila a doufám, že se tomu vyhnu :lol: . To jsou opravdu zajímavé postřehy, nemáš ještě nějaké Verunko??? Já se u toho psaní opravdu někdy dost bavím :lol: co všechno se tu od vás dozvím. :shock: :lol:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Črv 07, 2006 13:25

Míša napsal:To snad né, zajímavé a dost :lol: . Zatím je u mě klid, nic takového jsem ještě s Kubou nezažila a doufám, že se tomu vyhnu :lol: . To jsou opravdu zajímavé postřehy, nemáš ještě nějaké Verunko??? Já se u toho psaní opravdu někdy dost bavím :lol: co všechno se tu od vás dozvím. :shock: :lol:


Míšo neboj to příjde :lol: :lol: :lol: Doufám, že se potom nezapomeneš pochlubit :lol: :lol:

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Stř Črv 07, 2006 13:33

:lol: To přijde....
Zrovna jsem se o tom bavila s kolegyní v práci. Taky měla samičku a vždycky když se jí něco nelíbilo, stoupla na zadní a to byly gejzíry :D
U Honzíka jsem si všimla, že když je na mě naštvaný, když ho třeba od něčeho dokola odháním, že to nesmí.... tak začne zvakat zubama, lítat jako splašenej a na závěr se mi zakousne do nohy, auau... A tak divně zapáchá, jakoby močí, ale nečůrá, to ne.. To musí být ale hodně podrážděný.

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 13:35

Podle pískotu z toho jak vždycky Kubu naháním zpět do klícky soudím, že je vždy na mě pěkně činčilka naštvaná, tak že jo, budu čekat :lol: :lol: :lol: až postřehnu ten typický postoj samičky, vzpomenu si na vaše komentáře :lol: je s nimi fakt sranda a s vámi také :lol: :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Črv 07, 2006 13:37

Míšo, už ho, vlastě ji máš doma :?:

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 13:45

camilla napsal:Míšo, už ho, vlastě ji máš doma :?:

Nene, ještě ne, ale vypadá to nadějně. Bohužel rodiče už doma žádné zvířátko nechtějí. Do měsíce by jsme měli mít hotové jádro v novém bytě a pak alou stěhovat. Michal už o tom ví :lol: to víš, hraju trochu na city, musím. Povolil mi jen rybičky, tak teď jsem si koupila knížku i o rybičkách a studuju vše co k tomu patří. Míšovi jsem řekla, jakmile bude byt hotov, musíme se domluvit co s malým..já si myslím, že to vyjde :lol: .Ale raději se o tom s ním teď moc nebavím, má hlavu plnou jiných věcí. Je to prostě na mě, ale baví mě to a jsem za prcka ráda. Starám se o ní myslím dobře, občas potřebuji od vás radu a trochu podpory, za což děkuju. Jde to tím dobrým směrem :wink: Pokud se Janina vrátí, chci svou činčilku a už mám i jméno, Matěj :) .

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Črv 07, 2006 15:00

Veronika napsal::lol: To přijde....
Zrovna jsem se o tom bavila s kolegyní v práci. Taky měla samičku a vždycky když se jí něco nelíbilo, stoupla na zadní a to byly gejzíry :D
U Honzíka jsem si všimla, že když je na mě naštvaný, když ho třeba od něčeho dokola odháním, že to nesmí.... tak začne zvakat zubama, lítat jako splašenej a na závěr se mi zakousne do nohy, auau... A tak divně zapáchá, jakoby močí, ale nečůrá, to ne.. To musí být ale hodně podrážděný.


:lol: :lol: :lol: něco mi to připomíná :lol: :lol: :lol: :oops:
Mišák když je naštvaný tak poskakuje a "škrká" zubama a případně i "prdí" a vyjímečně to podloží i tím kousnutím do palce (ale to jen přítele a pak se z pozarohu dívá co dotyčný na to). Maja ta zas poslední dobou "čůrá" ostošet :oops: :lol: nejvíc z toho byl prvně překvapen můj přítel, on jí totiž zrovna nadával nebo co a ... radši jsem se ani neptala jak to chutnalo :D :shock: :oops:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Črv 07, 2006 15:24

Míša napsal: Pokud se Janina vrátí, chci svou činčilku a už mám i jméno, Matěj :) .


Kdyby něco, mám ještě 3 volné činčilky.... :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Črv 07, 2006 15:36

a já jednoho klučinu taky :P :lol: a přítel občas cestuje po celé republice, už nám takto (snad přes Inu) dovezl od Pardubic loni Maju:-)

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 16:58

camilla napsal:
Míša napsal: Pokud se Janina vrátí, chci svou činčilku a už mám i jméno, Matěj :) .


Kdyby něco, mám ještě 3 volné činčilky.... :wink:


Pozor, pokud to půjde podle mého plánu vemu tě za slovo. Ale jak čtu od Iny ty články o tom mosteckým zverimexu, možná by nebylo od věci, si vzít prcka tam, musím jim tam být hrozně. Mrzí mi to. Já jezdím pravidelně k Praze do útulku, no pravidelně...vždy jednou za půlroku, kdy našetřím nějakou tu korunu a vezu jim tam nějakou tu baštu a potřeby. Tady jsem se odvážila v Žatci také navštívit útulek na Záhoří a majitel by tak opilej až nepříjemnej, že jem raději odešla. Škoda :?

Danka

Příspěvekod Danka » Stř Črv 07, 2006 17:22

Míša napsal:
camilla napsal:
Míša napsal: Pokud se Janina vrátí, chci svou činčilku a už mám i jméno, Matěj :) .


Kdyby něco, mám ještě 3 volné činčilky.... :wink:


Pozor, pokud to půjde podle mého plánu vemu tě za slovo. Ale jak čtu od Iny ty články o tom mosteckým zverimexu, možná by nebylo od věci, si vzít prcka tam, musím jim tam být hrozně. Mrzí mi to. Já jezdím pravidelně k Praze do útulku, no pravidelně...vždy jednou za půlroku, kdy našetřím nějakou tu korunu a vezu jim tam nějakou tu baštu a potřeby. Tady jsem se odvážila v Žatci také navštívit útulek na Záhoří a majitel by tak opilej až nepříjemnej, že jem raději odešla. Škoda :?


Proč sem píšeš Míšo o psech??? tohle je přece www.cincila.com, pokud máš nějaké trápení s pejskama doporučuji www.psi-kocky.cz/

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Črv 07, 2006 19:32

Veronika napsal::lol: To přijde....
Zrovna jsem se o tom bavila s kolegyní v práci. Taky měla samičku a vždycky když se jí něco nelíbilo, stoupla na zadní a to byly gejzíry :D

Miška sa ten trik s čuraním asi nestihla naučiť :oops:, dúfam, že jej to nikto neprezradí. :P

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 19:55

Danka napsal:
Míša napsal:
camilla napsal:
Míša napsal: Pokud se Janina vrátí, chci svou činčilku a už mám i jméno, Matěj :) .


Kdyby něco, mám ještě 3 volné činčilky.... :wink:


Pozor, pokud to půjde podle mého plánu vemu tě za slovo. Ale jak čtu od Iny ty články o tom mosteckým zverimexu, možná by nebylo od věci, si vzít prcka tam, musím jim tam být hrozně. Mrzí mi to. Já jezdím pravidelně k Praze do útulku, no pravidelně...vždy jednou za půlroku, kdy našetřím nějakou tu korunu a vezu jim tam nějakou tu baštu a potřeby. Tady jsem se odvážila v Žatci také navštívit útulek na Záhoří a majitel by tak opilej až nepříjemnej, že jem raději odešla. Škoda :?


Proč sem píšeš Míšo o psech??? tohle je přece www.cincila.com, pokud máš nějaké trápení s pejskama doporučuji www.psi-kocky.cz/


Nevidím na tom nic špatného mezi námi, občas se rozepíšu... :? ale díky za typ na stránky.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Črv 08, 2006 7:40

Proč sem píšeš Míšo o psech??? tohle je přece www.cincila.com, pokud máš nějaké trápení s pejskama doporučuji www.psi-kocky.cz


myslím, že jsme tu milovníci zvířat, ať už činčilek nebo pejsků, přece není tak zle, když se tu o pejscích maličko zmíníme .... :roll:

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Črv 08, 2006 11:18

Danko, napíše sem vůbec někdy nějakou pozitivní odpověď nebo dotaz?!.
Pokaždé do někoho rejpeš.... Jsme tu všichni milovníci zvířátek, tak že se tu Míša zmíní, že navštěvuje útulky, na tom není nic špatného!!!!!! A vlastně to navazovalo na to, že jí je líto zvířat ve zverimexu....

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”