Kam se ztrácejí témata?

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Črc 18, 2008 18:21

Já se vám všem omlouvat nebudu,nevím co si myslíte,že sem malej fakan a budu vás poslouchat?Komu bych se omluvila je Terry,ale po tomhle co tu udělala,tak taky ne protože to byla naše věc a neměla to sem pléct.Udělala sem chybu,ale nejsem snad před soudem abych se vám všem zodpovídala.Nikdo nevíte jak vše bylo znáte jen Terry verzi a sté ste si udělaly závěr.Také sem měla takovou zkušenost s jedníjm člověkem tady odsud,a neřešila sem to veřejně.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 18, 2008 18:38

nikdo ti neříká co máš dělat.....jen sme ti řekli jak to vidime my a ty místo toho , aby ses nad tim zamyslela a snažila se to vysvětlit, tak se opravdu chovaáš jak malej fagan a kopeš kolem sebe. Jsi dospěla Báro a je na tobě jak se budeš na venek chovat. Chápu, že si naštvana, ale chapej taky terry.......ty si asi žádnou činčiu neprodávala, ale je to podraz, když si někdo zamluví činču, ty ji odstavíš a chudák činča musí bejt odstavena, protože nikdo nenapíše, že ji nechce.....

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » Pá Črc 18, 2008 18:55

Já se to snažila vysvětlit,ale proč to budu dál dělat když mi bylo řečeno že si vymýšlím a lžu,tak se na mě nezlob ale znova to omýlat nebudu.A sem dospělá a chovám se podle toho,ale když mě každý napadá a říká jak bych se měla chovat tak je jasný že si to nenechám líbit.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 18, 2008 20:03

Martej napsal:nikdo nikoho vyštvat nechce. Jen by bylo doré, aby ses třeba všem Báro omluvila, než kolem sebe kopala a nadavala.. Ono je možná dobré, že se to téma smazalo a že nikdo nevi, co se tam psalo


Nevím jestli je to dobre. Myslím, ze lidi co sem chodi maji pravo tohle vedet :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Črc 18, 2008 20:19

jo, ale kdyby mi někdo něco napsal, tak to třeba přesunu....ale tohle sem fakt přehlidla a inzeraty mažu, aby to bylo přehledny..takže pro příště věděj, že když se něco děje, měli by napsat adminovi....s domčou sme pouze lide a někdy něco vyklouzne:-)

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » So Črc 19, 2008 7:02

jj to chápu, v inzerci je jasné, že se promazává :wink:

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Ne Črc 20, 2008 17:46

Barča napsal:
Martej napsal:Já osobně taky souhlasim s kač. Bejt tebou Báro, nezamlouvám si další činčily a taky myslim, že když Parisse věděla o tvé tíživé sytuaci, věděla i o tom, že máš zamluvené činčily a tak mohla těmě lidem napsat. Nevim co se tam přesně dělo, protože sem toto přehlédla a nikdo mě a ani domču neupozornil, že tam jenějaka hadka či pomluva. Pro příště aspoň víte, že mě na toto máte upozornit ;-)
Ono by bylo ale taky dobré vědět jak to vše bylo a pak dělat o mě témata.Každý máme svý problémy,tak to sakra pochopte a je fakt že Parisse to věděla,ale proč by psala za mě.Proto aby se sesypaly kritiky na její hlavu že mluví za jiný?Myslím že jí stačí to že Ina jí bombarduje urážejícímy sz.A taky si myslím že už toho bylo dost o mě a o lidech co se mě zastaly.


Když jsi teda nechtěla, aby tvoje problémy za tebe řešila Parisse, tak ti Poupátko volala - ani potom jsi jí neřekla na rovinu, že činčilky nechceš. A ani potom ne, co jsem ti psala SMS, že Poupátko jede naposled do Prahy a může svoje činčilky nechat u mě, že by sis je vyzvedla najednou všechny. Mohla jsi jí teda říct osobně že je nechceš a Poupátko by mi to vyřídila. Když už teda jak píšeš, že do toho nebudeš tahat Parisse. A i kdyby nám to napsala ona, nikdo by jí hlavu určitě neutrh.

Jo a tady je ten důkaz, že Barča už v prosici neměla na ošetření činčilky u veterináře a přesto si v březnu zamlouvala další:

http://www.diskuze.cincila.com/viewtopi ... sc&start=0

Takže potom nevím, kdo tady má činčilky pro peníze a na to, aby se akorát rodili miminka :wink:

Poupatko86
Nový uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: Út Zář 18, 2007 7:37
Místo/Bydliště: Rumburk

činčilky

Příspěvekod Poupatko86 » Po Črc 21, 2008 10:03

Barča tu mluví jen o jedné verzi a háže špínu na Terry. Mé činčilky si zamluvila, říkala jsem, že je mamina těhotná a že jí nechci přepravovat, tak že asi za 3 měsíce, když budou malé připravené jít do světa. Porodila v dubnu a v červenci jsem jela naposledy do Prahy, že je dovezu. Volala jsem BARČE a bylo mi řečeno, že teď ne, že někdy o prázdninách, že nemají hotovou klec, když nabízený pár byl i z klecí, takže nebyl problém si je vzít, jen stačilo chtít. A 3měs, na výtvor klece je dost. A pak už jsem do Prahy jed neměla a Barča by si pro ně ke mě nepřijela. Hlavně jsem je musela dát pryč do této soboty. A když jsem obnovila nabídku, tak mi Parisse vytkla, že to má zamluvené Barča.

Poupatko86
Nový uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: Út Zář 18, 2007 7:37
Místo/Bydliště: Rumburk

činčilka

Příspěvekod Poupatko86 » Po Črc 21, 2008 10:07

A ještě jednou k Barče, Parisse ji strašně brání a obě pořád píšou, jak byla mimo, že neměla ani net ani tel., že nemohla odepsala, ale posílat vtipný mail mi mohla? Na mé otázky neodpověděla ale blbiny posílala.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: činčilky

Příspěvekod parisse » Po Črc 21, 2008 14:09

Poupatko86 napsal: A když jsem obnovila nabídku, tak mi Parisse vytkla, že to má zamluvené Barča.
Já jsem ti nic nevytýkala,jen jsem se ptala. :wink: :wink:

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Po Črc 21, 2008 14:31

mhm, tak toto je fakt smutný... Blbý je, že tím nikdy nebude trpět Barča i když se tu o ní píše...
M.

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Po Črc 21, 2008 14:36

Bohužel je to tak, ale s tím tady nikdo nic nenadělá. Nemyslete si, že sem tady chtěla s Barčou prát špinavý prádlo, ale na druhou stranu si myslím, že by to tady měli lidi vědět, aby nedopadli jako já s Poupátkem :?

Host

Příspěvekod Host » Po Črc 21, 2008 16:23

Myslím si že toto forum by mělo být užito k předávání rad s chovem činčil a ne k napadání a praní špinavého prádla chovatelů mezi sebou.Kdyby činčily mohly mluvit,tak by Vám všem řekli že toto není normální.Každý by se měl starat aby měl svůj chov v pořádku,a ty zkušení chovatelé předávat rady nám začátečníkům.Do finančních problémů se může dostat každý z Vás(i Ti solventní).

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Črc 21, 2008 16:56

tady nikdo neřešil to, že se bara nemohla dostat do finančních problému, ale to, že se holkam neozvala, že činčilu ted mit nemůže. to je cele.
V dnešní době je tolik možnosti jak se ozvat a když opravdu neměla ani 5 korun, aby z budky poslala sms, tak mohla říct parisse, jestli by holkam nenapsala, že je ted ve srabu a že jakmile se dostane na net, napiše jim osobně ještě jednou. Každej by to pochopil..ale pak bara přišla a jen kolem sebe kopala.

Myslim,že je na čase toto téma zamknout a doufat, že si ho ostatní přečtou, aby věděli, jak se v těchto situacích zachovat, protože netrpí tim chovatel, ale ta činčila, která je odstavena od mamky a musí bejt sama, místo toho, aby byla u nového pana.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”