testovani na zviratech, firmy ktere testuji a ktere ne

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 14:17

puberťáci - hlouček 3 holek a 5 kluků, holky to natáčeli na telefon a věk 12-15 let...
Je to děs, je to hnusný, jak někteří lidé nemaj úctu k živýmu (stejně jako ta pipka, co naházela štěňata do řeky...) :cry:

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 14:50

Tak to je strasny, na tohle bych obnovila tez trest smrti a jedno, kolik tem zmetkum je a stredovekej trest smrti, aby si tez zakusily bolest na svem tele hajzlove jedny svinsky.
Bohuzel toho je desne moc a stava se to velkou zabavou pubertaku.Za tohle by je ale meli poradne zmastit rodice, jenze ti je bohuzel casto jeste omlouvaji, az se jednoho dne budou divit, az je ty uzasne deticky napadnou a treba i zabiji.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 14:56

tady se o tom pise take, ze se to stava velkym problemem a velmi oblibenou zabavou deti a mladeze:-(.To je tim, ze jsou za tohle smesne tresty.Usekat pazoury by zaslouzily a pak by si to hodne rozmyslely delat.
http://lidskebestie.blog.cz/0811

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 15:01

uz nato kaslu a nebudu to otevirat a cist.Je to v archivu nekolika let, jsou tam vubec hruzne kauzy za nekolik let.Akorat mam zkazenej den a zitra se uvidim s pritelem a tak se musim dostat do nejake pohody, ne tohle.Co potrebuju vim a ostatni hruzy, jako ta s tou kockou co jsi psala jen ublizuje a clovek je uplne hotovej pak a na nic nema naladu.
Preju peknou sobotu a vikend vsem.

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 15:02

Tak, tak...
A bohužel se tohle netýká jen koček, psů ale i větších a menších zvířat...
Zažívám týrané koně, a co hůř i činily...
Bublinka - byla jedna z těch týraných činilek... vyléčila jsme jí, přestala se mě bát a teď je těhule :-D
Měla pálené nožičky od cigaret, kožíšek jí páchl plísní (mám dojem, že jí normálně topili) a pod... Mě se chce zvracet...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 15:08

Coze?To snad ne proboha.To vis urcite a od koho ji mas?Pokud to tak je a Ty jsi znala ty lidi, tak bych to resila teda a aspon nahlasila, vzdyt to urcite delaji dal jinym zviratum.Ne, tohle me uz uplne pro dnesek vyridilo, jeste nasi milacci.
Ja se tohoto bojim nekde videt, jako Ty, nebo takove zvire zachranovat a vedet od koho, tak bych se bohuzel v techto pripadech neumela ovladnout a asi by to spatne skoncilo.Prinejmensim poradne rozbitou hubou.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 15:17

Pracovala jsem v Pet Centeru, bavila jsem se tam s nejrůznějšími lidmi, jedna paní, mi říkala, jestli nechci činčilu, že syn se o ní neumí starat a že odjíždí do zahraničí a neví,co s ní bude dělat, tak jsem jí řekla, ať činčiu doveze... Paní mi dovezla bublinku s papírem původu. A právě v takovém děsném stavu... celá jejich famílie jsou kuřáci, což bylo na činče taky poznat, paní jsme v rámci možností upozornila na to, že jestli se tohle bude ještě opakovat, tak je udám! (Nemohla jsme udělat nic, protože sjem byla v práci a ona vlastně paní činčile zachránila život. Bublinu jsme léčila skoro 9 měsíců. Povedlo se! Našla si ke mně důvěru a doufám, že na vše zlé zapomněla...
Jsme na tohle zvyklá, beru si od lidí zničené psi a vracím je z5 do života... někdy jsou ti psi tak zubožení, bázlivý, že to s nima prostě nejde... ale někdy se psisko ještě vzchopí a pak je z něj pes, kterej je schopnej žít.. lidi jsou svině, bohužel...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 15:34

tak to je priserny:-(.Ja bych se neovladla, to vim jiste.Jak jde o tyrani a ublizovani zviratum, tak mam zatmeni.Jeste nastesti jsem se u niceho takoveho nenachomytla, ale desim se toho, ponevadz se to stava cim dal casteji vsude.
Co to muselo byt za zmetka, kterej pali cincile packy?Nemuze to mit v hlave vporadku, proboha, co to z tech zmetku roste?Jednou svet na ten pehnanej humanismus dojede a uz vpodtste zacina dojizdet.Takove zmetky okamzite hazet selmam, at si to zase zvirata vyridi po svem, nebo poslouzit na pokusy leku a vseho ostatniho, misto tech chudaku zvirat.Co s takovymi ksindly?Trapenim zvirat to zacina a urcite z nej roste psychopat, kterej jednou bude tyraz zenu a deti.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 15:49

No, přesně! Pak jsou to přesně ty typy lidí, kteří maj doma týrané děti a nebo násilý v domácnosti...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 16:01

Zakoncim to dnes jednou peknou prihodou,na kterou jsem si zrovna vzpomnela a slysela ji vypravet vcera ve vlaku a plne s tim souhlasim, jenze dnes by byl ten otec jeste souzen za tyrani ditete:-(
Jedna starsi pani povidala kamaradce, ze uz je to hodne let zpatky, kdy jeste jako holka jezdila na vesnici k babicce a dedovi na prazdniny.A pry soused dal svemu synovi za ukol k nedelnimu obedu zabit a stahnout kralika.Kluk pry spechal a kaslal na to a kralika prastil malo a kdyz ho zacal stahovat, tak zil a on to delal dal.Tata to nastesti videl, kralika okamzite zabil a klukovi pry misto vyprasku nariznul na dlani kousicek kuze a maly prouzek mu stahnul.Kluk pry rval, jak protrzenej a tata mu rikal, ze vidi, jak moc to boli a jak moc to toho kralika muselo bolet a at si to pamatuje.Drsne, ale ucinne velmi a tihle zmetkove dnesni by si to zaslouzily daleko vic.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 16:14

Krása! Udělala bych to taky!!! A co naše zákony, týrání dětí, a o králíka už se nikdo nezajímá...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 16:33

jo, ja rikam a nejen ja, ze svet na tuhle prehnanou humanitu dojede a poradne.Uz ted se to zacina vymstivat.Pokud je smrad nezvladatelnej, tak snad se da rozlisit opravnenej vyprask od tyrani.Spis se to cele obratilo tak, ze se rodice zacinaji svych deti bat a slysela jsem i o pripadu, kdy syn mamu zmlatil tak, ze skoncila v nemocnici, tata ho serezal a parchant si na nej mobilem zavolal poldy, ze ho telesne tyra:-(.To se stalo pred tim, nez pak matku napadnul tak, ze ve spitale na jipce skoncila.
A to neni ojedinely pripad.Na vlastni oci jsem videla, jak matka prisla pro synacka, ktery delal s partickou bordel pod barakem, chlastali a dokonce tam snad i soulozili a to jim urco 18nebylo.A synacek ji vypalil takovou facku a poslal do prdele, ze s brekem odesla.Me by tata zabil a radeji si to sel odsedet, ale tohle by mi nikdy neproslo.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 17:45

Ty bláho... :shock:

Co nějaká úcta k rodině, k lidem? Já své rodiče miluji, nedokázala bych si představit, že bych třeba máme jednu švihla, jo, občas to bylo na ostří nože, ale obě jsme švihli dveřmi, šli se projít a pak se usmířili třeba tím, že jsme šli s mamkou pařit nebo si dát vodnici a zas bylo dobře. když jsem byli menší, tak stačilo říct, neštvi mě, nebo až příjde táta, tak mu to řeknu... Z táty mám respekt do teď (Bývalý vzpěrač) a my se ségrou jako děti z něj měli respekt... a okamžitě jsme se vším přestaly a sekaly latinu... ( a to nás táta zmrskal jen jednou)

Co se děje teď... děs... :(

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » So Zář 25, 2010 18:34

Ahojik,
co se týče testů na zvířatech , je mi z toho špatně.
jukněte na web,který jsem tu už kdysi propagovala www.otevrioci.cz tam je video, králík pokusný... Mrkněte na něj.
Nepochopím slova, že zvířata na to jsou určená, nejen, že ho nechápu,ale jsem na tyhle slovní spojení alergická,...Jak můžete někdo říct, že kráva,prase,tele, ......... jsou určená k jídlu? Kdo řekl, že potkani, myšky, bíglové jsou určeni na testování?
Je to sprosté co některé firmy dělaj, jak se chovaj... Mám zjištěné, že Avon a Oriflame kosmetiku netestují na zvířatech, opakuji, mám to zjištěné,ale osobně jsem tam nebyla,abych se šla podívat...
Jinak super názor je, aby se testovalo na vrazích atd. Alespon k ničemu by existovali, pokud ne, dát je na elektrické křeslo a nashledanou.

Neustále propaguji i to, že když člověk zabije zvíře, jako ta výsostná kráva na videu,která hází štěnata do vody, zabije i člověka, takový člověk mezi náma nemá vůbec co dělat...Takový člověk si nezaslouží žít, oni je zavřou a tam se mají jak prasata v žitě...

Je to tu celý obrácený,ten kdo nic neudělá, dluží nějakou korunu je brán na hůl...člověk ,který sedí doma na zadku nic nedělá jde na sociálku vydupe tam podporu a všichni mu jí daj.

Je mi z tohodle státu, světa špatně...

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 18:39

Proto přemýšlím, že půjdu zpátky do Německa...
Před pár lety jsme přišla do čech s rodinou, udělala jsem tu zbytek tříd základní školy, naučila se česky, šla jsme na střední, teď makám, jak kůň a pomalu prd z toho.. jediný, co mě v česku krásného potkalo je manžel. A třetí generace činčil... Překvapilo mně, jak se tu chov činčil rozjel na mazlíčkovské úrovni.. toť vše... :)
Jinak valím oči, jak to tu chodí...

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » So Zář 25, 2010 18:57

No ono taky Německo není dokonalé... Mám kousek od Německa přítelovu rodinu, jezdí k nám pro benzín, nenatankují en svou nádrž tankují do kanystrů apod. Co se týče financi, jsme na tom tedy asi stejně? Já ti nevím. Proti němcům nic nemám... Je to jejich věc,ale to co se děje není problém jen čechů si myslím já. Je to tak trošku celosvětový problém.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Zář 25, 2010 19:00

Já ti nevim, tam aspoň ty zákony maj hlavu a patu... :D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 20:36

Kato a nemas teda zjisteny take, ktere firmy testuji a zda je pravda, ze nektere z tech znamych firem testuji i krute krmiva a zaroven potraviny?Ktere to teda jsou,jsou to ty podle odkazu?
Jinak je fakt, ze v Nemecku ty zakony opravdu jso jine a funguji, takovy absurdistan ve vsem mame asi v cele Evrope pouze tady.Je to primo k zbliti, co se deje, melo by se dit a nedeje.Cim vetsi grazl a gauner, tim se ma lip.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 20:38

Wulfina napsal:Proto přemýšlím, že půjdu zpátky do Německa...
Před pár lety jsme přišla do čech s rodinou, udělala jsem tu zbytek tříd základní školy, naučila se česky, šla jsme na střední, teď makám, jak kůň a pomalu prd z toho.. jediný, co mě v česku krásného potkalo je manžel. A třetí generace činčil... Překvapilo mně, jak se tu chov činčil rozjel na mazlíčkovské úrovni.. toť vše... :)
Jinak valím oči, jak to tu chodí...

Jestli mas tu moznost, uz bych tam byla byt tebou zpatky.
Hodne slycham od lidi co emigrovali kdysi, ze tenkrat se rozmysleli jeste,ale dnes uz by primo upalovali odsud a nevahali ani vterinu

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Zář 25, 2010 20:46

Jinak maso jsem nejedla vyjma ryb 3mesice a muzu rict, ze tak uzasne lehce jsem se nikdy predtim necitila a co ze me vychazelo za humusy:-(, kdyz se telo cistilo.ale vycistila jsem se, zhubla jsem a ted jsem se vratila k masu, ale jen jednou tydne, vic ne, jako kdysi nasi babicky a dedove a byli zdravejsi.A hovezi, teleci a maso mladat zadnych vubec bych do pusy nedala, stejne tak konske,ponevadz kone miluju a mladata maji zit a ne byt zabijena kvuli rozezranosti cloveka.A potvrdilo se mi, co jsem uz slysela davno, ze to je jen o chuti a rozezranosti, nic vic.Prvni tyden byl krusny bez masa,neco, jako abstak, ale pak uz to slo samo a dokonce mi smrdelo a delalo se mi z nej soufl, kdyz jsem ho videla.Hodne jsem varila z hlivy ustricne, zampionu a kdyz uz jsem potrebovala neco na zmenu, dala jsem si tunaka s ryzi, ci testovinama, toho z konzervy.A basta vyborna, nebyla jsem prezrana, bylo mi lehko, proste parada a ten pocit, ze se nepodilim aspon ty 3mesice na smrti zvirat.Naporad nevim, ale jako ocistna kura, ktera mi byla doporucena na tech par mesicu to doporucuju

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Zář 27, 2010 23:23

jasmin napsal:Tak tady dalsi uklidove prostedky a drogerie, ktera netestuje pry a je to znacka MADEL

Tak se omlouvam za zrejme spatne informace o teto firme.Bohuzel asi testovat bude, ponevadz jsem se dnes ptala v prodejne, kde tyto vyrobky prodavaji, hlavne, jako praci a cistici, drogerii a pani hledala v nejakem navodu a tam pak cetla, ze test nekterych jejich vyrobku ukazal na poskozeni sitnice oka u potkana, kralika:-(, takze to asi bohuzel tak neni, ze by netestovali.
Takze ja budu nakupovat drogerii pouze v te DM drogerii, diky Ivanko za typ, mozna neco od Amway, uz jsme ji pouzivali a mohu jen doporucit a kosmetiku Avom, Oriflame, jako dosud.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Zář 27, 2010 23:26

Jo a jeste jsem zjistila, ze netestuje nase konopna kosmetika, k sehnani ve zdrave vyzive a bioprodejnach hlavne.A ty vyrobky se zadji byt perfektni.V Bioprodejnach maji i drogerii, gely na nadobi, cistici prostedky, ktere urcite netestuji a tez jsem je zkousela a vynikajici spokojenost, znacka ECOWER, tusim belgicani.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Říj 16, 2010 12:29

Jinak Marti dik za ten odkaz.V diskusi jsem tam nasla dalsi zajimavy na nejakou prodejnu internetovou a i kamennou v Praze, kde prodavaji ciste prirodni produkty z Henny a to i na vlasy a barvy v designu tabulky cokolady asi 5odstinu, ktere si nastrouhas a zalijes vodou a pry barvi ze vsech nejlepe a jsou pak nadherne vlasy.Ta tabulka stoji asi 450Kc, ale vydrzi pres rok, takze se to vyplati a navic se i dobre nanasi a neobsahuje zadne konzervanty, jako asi ty levnejsi sampony budou a na vlasech vydrzi dost dlouho.A nejlepsi bonus, ze jejich vyrobky netestuji na zviratech a to dokonce ani vubec nespolupracuji s firmami, ktere sami testuji, aby od nich odebirali ingredience, ci nejake slozky, jako treba tohle delaji firmy, ktere sice sami netestuji, ale nektere komponenty pry maji prave od firem, ktere testuji, nebo tak nejak, takze je to pak prast, jako uhod.A tahle firma se distancuje uplne od vseho takoveho a testovani na zviratech je prioritni zalezitost se kterou nesouhlasi a zcela se od ni distancuji.Jsou to francouzi

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”