Pozor na es-hop činčila-nakupuje

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pozor na es-hop činčila-nakupuje

Příspěvekod misa.vod » Út Srp 16, 2011 21:26

Upozorňuji na e-shop činčila nakupuje! Ihned po objednávce jsem platbu hradila na účet. Nebylo mi posláno žádné potvrzení, podle stránek objednávka stále čeká na zaplacení, přitom už mám doklad o tom, že peníze na účet dorazil! Je to 14 dnia stále mi nic nepřišlo, na e-maily neodpovídají a telefon neberou! Jsem z toho opravdu znechucena! Je to ubohé a trapné!

Disable adblock

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Út Srp 16, 2011 21:30

ahoj, já u nich nakupovala jednou, v červnu, a nemůžu si stěžovat, flexibilní a ještě se mi přizpůsobili. Možná mají nějakej problém na netu, nebo jsou na dovolený. Je to blbý a nepříjemný, ale nemyslim si, že by to byl zlej úmysl. Zkus telefon...

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod misa.vod » Út Srp 16, 2011 21:39

Telefon neberou už vůbec. Posílala jsem jim potvrzení i o proběhlé platbě a nic. Pokud jsou na dovolené, byla by podle mého slušnost to napsat i na stránky. Bohužel podle toho, co jsem si o e-shopu přečetla nejsem nespokojená jen já.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Stř Srp 17, 2011 6:28

Stala se asi nějaká chyba, já obejdnávala několikrát a perfektní komunikace, vše ihned chodilo e-mailem a dodávka taky rychlá. Asi se jen něco pokazilo ;)

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Stř Srp 17, 2011 10:30

já u nich nakupovala několikrát, Zuzka chodila i sem na diskuzi a chodí i na srazy, kam se mi několikrát ochotně vláčela s plnou taškou objednaného zboží, takže jsem to měla bez poštovného a až pod nos :)
ještě bych posečkala, podvodníci to určitě nejsou 8) chápu, že je to nepříjemné, čekat na zboží, které potřebuju a bát se o poslané peníze, ale v tomto případě bych to hned černě neviděla...

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Stř Srp 17, 2011 20:24

Skor si myslim, ze maju asi dovolenku.

Avatar uživatele
lulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: Stř Pro 03, 2008 21:21
Místo/Bydliště: Kraslice-Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lulka » Stř Srp 17, 2011 23:12

Taky si myslím, už jsem několikrát objednávala a nikdy nebyl problém,ba naopak,zboží přišlo hodně rychle.
Jestli mají dovolenou,je fakt že na stránky mohli něco napsat 8-[ .

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na es-hop činčila-nakupuje

Příspěvekod misa.vod » Stř Srp 24, 2011 13:01

Včera mi po 3 týdnech jen tak přišel objednaný balíček. Čekala jsem alespoň telefon o potvrzení a zasílání obednávky, jako v každém jiném e-shopu, ale nic. Veškeré krmivo, co v něm bylo, bylo plesnivé v mokrých krabicích. Jestličky na seno zohýbané a napáječka nefunkční - protýká!Samostatná velká krabice bez porušení a suchá! Pro změnu mi opět neberou telefony, takže s tímto e-shopem už nikdy více! Stojím si a svým, že jsou to podvodníci!

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Srp 24, 2011 13:02

všechno zboží vrat a zašli na adresu jako reklamaci.

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod misa.vod » Stř Srp 24, 2011 13:09

A kdo mi vrátí peníze za poštu? snážím se dovolat, abych se s nima domluvila. Bohužel nejsou ani té dobroty telefon zvednout, natož odpovědět na e-mail.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Srp 24, 2011 17:41

přečti si jejich obchodní pomídnky:

www.cincila-nakupuje.cz napsal:ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Plně v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb.

Nevyhovuje Vám zboží? To se stává, proto Vám při vrácení zboží do 14 dnů vrátíme peníze nebo vyměníme za jiné zboží dle Vašeho přání. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného.

Podmínky pro vrácení zboží:
- zboží je nutné vrátit do 14 dnů od jeho dodání
- zboží musí být kompletní, nepoužívané a nepoškozené včetně původního obalu (tak aby je bylo možné dále prodávat)
- s dokladem o koupi (faktura)

Zboží zasílejte na naši adresu.
Zboží posílejte doporučeně (ne na dobírku) a pojištěné, protože neručíme za jeho případnou ztrátu a poškození během přepravy k nám.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží Vám bude vráceno na Vaše náklady zpět.
8) REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.
Jestliže se u zboží při jeho používání projeví závada, vyřizuje se tento problém v rámci reklamačního řízení.
Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním
Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci emailem (info@cincila-nakupuje.cz) či telefonicky (603988558)
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace a Vaši adresu a tel.číslo
4) přiložte také kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě (fakturu)

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.




Já bejt tebou tak zboží zabalim, tak jak dojelo, napíšu jim email a pošlu doporučeně na adresu. Pak kdy se ti ozvou za 14 dní, tak nebudeš moct nic dělat. Do mailu je také dobré přidat fotky, jak balik došel a jak to vypaeda uvnitř baliku.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Srp 24, 2011 19:39

Fíha... držím ti palce, aby to dobře dopadlo... :wink:
Já jsem nakupovala zatím jen u žravé mršky a u činčilky a zatím sem si nemohla stěžovat...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Srp 24, 2011 22:26

Tak to je sila.Urcite vyfotit a nechat si kopii listu reklamace, kterou jsi jim poslala.A zaroven tam napsat, ze pokud nebudou ochotni reklamaci kladne vyresit a resit a neodpovedi Ti do 14dnu, ze vec budes resit soudne.

Miri
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: Po Ún 07, 2011 21:59

Příspěvekod Miri » Čt Srp 25, 2011 22:57

Nechtěla jsem zbytečně psát,ale máme také nemilou zkušenost.Objednali jsme si Rodicare instant a potřebovali jsme ho rychle.Aby to vzhledem k ceně poštovného vyšlo výhodněji přihodili jsem si do objednávky písky,které tady kupujeme dráž.Trvalo asi čtrnáct dní než balík dorazil a jeden písek téměř celý vysypaný a vše od něj opatlané.Teď by jsme potřebovali nějaké věci,ale nějak se nám nechce objednávat.

Laďka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: Pá Dub 02, 2010 18:08
Místo/Bydliště: Hostinné,VČ kraj

Příspěvekod Laďka » Pá Srp 26, 2011 7:19

To je síla.Já nakupuju na http://obchod.kralici.cz a jsem maximálně spokojená.Stalo se,že přišel balík a byl potrhaný,napsala jsem mail a pak už chodily zabalený pořádně.I se mi stalo,že přišlo něco jiného,než jsem objednala,napsala jsem a ihned jsem dostala odpověď,ať to co poslali špatně,dám králíčkovi a hned poslali to,co jsem chtěla,aniž bych platila znovu poštovné a zboží.A samozřejmě obrovská omluva.Tomu říkám slušné jednání.Navíc tam mají pro činčily obrovský sortiment.

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Čt Zář 01, 2011 19:32

Tak to som teda dost prekvapena.

Avatar uživatele
moncicak1991
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: So Říj 01, 2011 19:29

Příspěvekod moncicak1991 » Stř Lis 09, 2011 10:19

taky jsem si z tama před měsícem objednala rodicare velké balení a do ted ho nemám. peníze mají dávno na účtě a nic. na maily nereagují. peníze v tahu a nic... fakt super obchod no.. :(

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Pá Lis 11, 2011 21:11

Nevím proč, ale skončili. Už nefungují.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Lis 11, 2011 22:13

pokud si poslala peníze přes učet, tak se zkus zeptat v bance, jestli nejdou stahnout zpět.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Pá Lis 11, 2011 22:27

Nemám nic objednaného. Ptala jsem se Zuzky, jeslti fungují, řekla, že ne, to je všechno.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Lis 11, 2011 22:45

to bylo pro mončičaka :-)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Lis 12, 2011 10:03

Banka vám nic nevrátí, tím spíš pokud je to už dlouho,to je váš občanskoprávní spor s obchodem, takže se pokuste dohodnout, nebo to řešte soudně.

Avatar uživatele
moncicak1991
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: So Říj 01, 2011 19:29

Příspěvekod moncicak1991 » Ne Lis 13, 2011 13:27

dohodnou ... to by museli reagovat ale. :(

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”